VO heeft vaccinaties is het argument.... kinderen onder de 4 jaar krijgen uberhaubt geen corona natuurlijk
Ik ben om te verrekken. De bejaardensoos lekker bij de kerstshow in het tuincentrum, lekker bridgen in de kroeg en de kinderen zitten thuis. En hoezo scholen hoeven geen online les te geven? Ik ben er zo klaar mee. Ik word er rebels van.
Precies! Geen risico. Pubers die alle kanten op gaan: geen probleem. Mijn 6 jarige komt nergens zonder mij en is vrij beperkt in sociale leven, de puber hiertegenover is altijd de hort op met god weet wie allemaal
Wanneer gaan ze trouwens particulieren ook compenseren voor het betalen voor allerlei diensten die niet geleverd kunnen worden…?
Hier hebben we dat heel lang vol weten te houden hoor! Ook met werk gecombineerd. Maar t moet maar net kunnen qua werk, mijn werkgever is gelukkig erg flexibel en de klanten gelukkig ook.
gaan we volgende week lekker met die kinderen bij de kerstshow in het tuincentrum lopen! kunnen al die bejaarden met kerst allemaal in quarantaine!
Ja dat snap ik ook niet? Waarom geen les???? Weer geen afsluiting van het jaar... Alles mag, behalve naar school
Ik blijf er ook echt geen seconde langer voor thuis dan wat ik normaal zou doen. Dit slaat kant noch wal en ik doe hier dus niet aan mee.
Kijk eens jongens...ome Mark heeft gezegd dat jullie niet naar opa en oma mogen... Dus hij wil vast op jullie passen papa en mama zijn om 18uur weer terug om jullie op te halen ;p
Echt he! De vraag ook na de persconferentie hoe ouders dat moeten. Ja er is opvang! Nee, voor de ouders zonder cruciaal beroep. Ja die moeten dus thuisblijven in hun eigen bubbel. Lekker makkelijk. En ik moet toch echt naar mijn werk en heb geen cruciaal beroep. Waarom hoor je daar nooit wat over?
Die pubers, lekker allemaal met elkaar kopkluiven.....hahaha!!! nou ik ben blij dat de pubers dit in iedergeval niet hebben, dat de middelbare scholen sluiten. die zitten sowieso ook met allemaal beperkingen(net als wij allemaal), kunnen ook niet sporten kunnen ook niet naar de bioscoop of andere dingen doen na 17 uur etc.
Volgens Mark zijn er maar 2 beroepen: essentiële beroepen en beroepen die wel thuis kunnen werken. Dat er ook een groep is die 'niet essentieel' is, maar ook niet thuis kan werken, snapt hij totaal niet.
Hoe kun je dit verkopen vraag ik mij af: alle leuke dingen mag je doen: efteling, zwembad, krijspaleis, naar de mac: maar o wee als je naar de basisschool wil.