Vandaag een pakket gehad, allemaal eetdingen en een mooie houten serveerplank. Zit een kortingsbon bij voor centerparcs, maar als ik daarmee zou willen boeken krijg ik minder korting als via de site zelf. Dus dat lijkt meer reclame vanuit de maker van de kerstpakketten, beetje jammer
Mijn pakket is binnen: chocolade, popcorn, fles druivensap, tafellamp, picknickkleed en een opblaasbare poef. Ik wacht op het pakket van mijn man waar wij meer aanhebben
Mijn kersrpakket past door de brievenbus.. Oftewel.. een tingsz code ter waarde van 30 euro.. Mijn man krijgt altijd een leuke pakket met meer waarde...
Ach de rest is wel leuk, en we kunnen volgende week prima filmmiddag houden zonder naar de winkel te hoeven haha
Gelukkig valt de rest dan nog mee! Ze zeggen wel het gaat om het gebaar maar als je korting lager is dan slaat dat natuurlijk nergens op. De rest maakt het dus gelukkig wel goed
Man krijgt eigenlijk nooit wat als zzper, hangt echt van de opdrachtgever af. Heb zelf bij de makro een leuk pakket gekocht met meer dan 30 lekkere dingen die iedereen wel lust. Kunnen ze een keer uitpakken. Kinderen krijgen altijd een rijk gevuld pakket van mij om de vakantie door te komen (klein beetje lekkers maar vooral leuke dingen om te knutselen, lezen, spelen, gezellige items etc) dus die waren blij dat de vakantie morgen al begint uiteraard.
Mijn man heeft gister zijn kerstpakket gekregen, allemaal eetbare dingen die we zelf ook altijd gebruiken, dus helemaal blij mee.
Al jaren een groot succes inderdaad, kom er ook niet meer onderuit zolang ze thuis wonen ben ik bang Staat bekend als het kerstvakantieoverlevingspakket en dit jaar is de vakantie al voor de tweede keer vroeger dan normaal dus zijn ze helemaal blij. Het is ook zo leuk om te verzamelen allemaal. Oudste krijgt oa boeken, kaarsjes, wierook, een pc game, marsepein, kerstkoekjes, schetsboek, verfkwasten, douchegel. Jongste een kerstmanhoofd pop it, kerstknutseldingen, wat andere crea en doe sets, een boek, een lading stickers, een pez met peperkoekmannetje bovenop, een fleece deken, dingen voor in bad etc Allebei een gekke kerstknuffel, een kerstbord, een peperkoekhuisje om te versieren en een chocokerstman. Normaal in een echte kerstpakketdoos ieder jaar opnieuw, nu had ik voor de oudste een hele mooie shopper gevonden en voor de jongste lag er nog een kersterige shopper achter het luik. Hier doen ze ook veel meer mee dan grote dozen speelgoed ofzo.
Heb een tintelingen bon twv 27,50 gekregen. (De big boss heeft daarin een verhaal gezet waarin ze zichzelf een schouderklop geven over alles wat ze opgezet hebben om ons werkplezier te vergroten terwijl al het personeel met bossen uitvalt door de hoge werkdruk. Daar waar we vorig jaar tijdens Corona piek gratis soep kregen , waar iedereen heel erg blij mee was, nu niets alleen prijsverhoging van het eten in personeelsrestaurant dus betaal je nog meer voor een kommetje soep. Kan natuurlijk uit principe de bon weigeren maar daar geven ze dan toch geen fluit om zolang het ziekenhuis goed draait en ze goed scoren op de lijsten is alles prima en horen ze geen noodkreten vd personeel. Klaag modus uit.) Pakket van man komt wrs eind volgende week, altijd een leuk pakket wat echt met zorg is uitgekozen.
We hebben een nachtkastje gekregen en een fles wijn. Nachtkastjes zijn door de gedetineerden zelf gemaakt. Ik vond het wel een aardig gebaar, maar er zijn waanzinnig veel klachten over binnen gekomen en nu gaat de directeur alsnog alle medewerkers een bon van 50 euro geven Ik heb daar moeite mee... alsof het een recht is om iets duurs te krijgen ofzo. Waarom niet gewoon waarderen wat je krijgt. Je bent nota bene ambtenaar met goede voorwaarden. Dat entitlement stuit mij tegen de borst.
Dat had ik ook, heb een spellenpakket uitgekozen. Heb nog een klein pakketje gekregen met een fles wijn en wat Rituals. Partner krijgt waarschijnlijk niks
Man heeft hem binnen Italiaans pakket van oil&vinegar En bijenkorf bon van 100 euro ik krijg een standaard levensmiddelen pakket Maar normaal is die er al maar staat in onze opslag container en waarom we hem niet mogen ophalen??? Geen idee
Ik had als ZZPer niks verwacht (had mezelf al getrakteerd op een veel te dure koelkast en ons gezin op een weekje in een huisje tussen kerst en oud en nieuw), maar ik kreeg vandaag een mail van een van mijn opdrachtgevers dat er een presentje klaarstaat op de plek waar ik kerstavond werk én ik kreeg een borrelpakketje van de school van de kinderen omdat ik in de MR zit. Ik voel me enorm verwend
Al diverse pakketten van vertegenwoordigers gehad. Veel wijn, een hele gerookte wilde zalm en wat borrel plankjes met kaasjes en mesjes. Ik heb het meeste al in zo een huisje hier in de wijk gezet waar mensen boodschappen uit mogen halen die het minder hebben. Zelf is man vandaag begonnen met het uitdelen van kerstpakketten. Personeel krijgt allemaal een enveloppe met extraatje en een oudejaarsstaatslot (is in overleg gegaan wat ze liever wilden pakket of enveloppe en ze waren unaniem). Alle zzp’ers en diverse klanten waarmee we veel werken hebben een pakket met wijn, borrelplank, nootjes en waxine houdertje gekregen en 3 klanten (die voor het grote en meeste werk zorgen) nog wat extra’s persoonlijk naar hun hobby iets erbij. Ik vind het eigenlijk veel leuker om kerstpakketten te geven dan te krijgen!
Ts. Als het van jou mag een klein zijspoor in je topic met 1 vraag. Wat is het leukste kerstpakket dat je ooit gekregen hebt? wat zat daar in? Beetje voor inspiratie voor volgend jaar omdat ik er dit jaar makkelijk afkwam met enveloppen (omdat ik de kracht niet had zelf wat te maken/verzinnen) en ik kant en klare pakketten echt niet leuk en onpersoonlijk vind. Mijn leukste pakketten waren een winterpret pakket. Met slee, spullen om een sneeuwpop te maken (muts, sjaal, knopen, sneeuwschep, networtel voor de neus), een vuurkorf en marshmallows en ik dacht iets van chocolademelk en glühwein. En toen ik bij Blokker werkte bij personeelszaken bestonden we geloof ik 100 jaar. Toen hebben de toppers 1 concert gegeven (in de lente) die alleen was voor al het Blokker personeel. Ik heb toen samen met 1 collega de kaarten voor iedereen geregeld (het is lang geleden dus hoe het exact was weet ik niet meer, maar iedereen moest zich opgeven en mocht een introducé meenemen en dat moest ook worden opgegeven). Die kaarten moesten dan afgeteld per filiaal naar de filialen en door de bedrijfsleiders weer verspreid worden onder de juiste medewerkers. We moesten dan per filiaal en regio doorgeven welk vak ze zaten, welke ingang te nemen enz. en we moesten voor het concert samen op alle stoeltjes een Blokker vlaggetje neerleggen (dan is de arena echt groot ondanks dat we niet alle vakken vol hadden) uiteindelijk is dit een project geweest waar we met zijn 2en een ruime maand full-time werk aan hebben gehad om alles in goede banen te laten verlopen. De kerst daarop kreeg iedereen een kerstpakket met iets van een pluim en een dvd van dat Toppers x Blokker concert en mijn collega en ik kregen bij ons kerstpakket als dank voor het goede regelen dat we de skybox in de Arena van meneer Blokker mochten gebruiken op een moment dat wij dat wilden. Dat hebben we gedaan voor het concert van Madonna uiteindelijk. Gave ervaring die ik niet had willen missen maar ik kwam erachter dat ik een concert in de drukte tussen de mensen op het veld veel toffer vond dan luxe appart met een groep mensen in een skybox.