Hier allebei vandaag gehad. Ik een mooie bon van de vvv. Mijn man een kist met twee flessen wijn, varkensworstje en kaas. Alleen we drinken al jaren niet.. . Iedereen krijgt dit dus ook de moslims binnen t bedrijf.. Was er een beetje ondersteboven van dat ze daar echt niet bij stil staan.. Het is een bedrijf met 30 man personeel, dus ze weten echt wel goed hoe en wat..
Nee dat is echt niet meer van deze tijd, om zo de bijzonderheden van je doelgroep te negeren. En met 30 man ken je ze ook goed genoeg.
Een jaarkalender en een paraplu. Vond het kartonnen kersttasje waar het in zat het leukst. Mijn man kreeg een bon vrij te besteden. We hebben er een hotelovernachting van gekocht. Nu even afwachten wanneer we kunnen.
Bij dit bedrijf sowieso, hij heeft nl een andere baan gevonden. Zei al dat het een mooi afscheidscadeau was. Ik heb 2000 collega’s, wij krijgen gewoon geen alcohol of vlees in ons pakket.
Ik had een caroussel pakket. Fles water met gouden deeltjes (leek wel een lava lamp, heb er de hele avond naar gekeken ), bonbons, pretzels, nootjes, fudge en een bon van €25. Denk dat ik er een Efteling kaart voor koop. Man had twee pakketten; 1 met een fleece jack, fles wijn en een mini speaker. De ander was een traditioneel kerstpakket met allerlei producten. Niks te klagen dus
Hier kreeg mijn vriend 2 hele mooie pakketten en een envelop Goed uitgepakt dit jaar. Ik krijg m nog. Waarschijnlijk na kerst net als vorig jaar
Hoeveel moslims zijn er? Bij 1 op 30 kan ik me voorstellen dat het er tussendoor schiet. Maar bij 10 op 30 ofzo niet.
Bij ons moet zelfs alles ook in het Engels om het inclusive gevoel te creëren. Alcohol kan je kiezen, naast vele andere cadeaus. Ik denk dat ik weer voor de Bijenkorf kaart ga, altijd goed!
Het zijn er een aantal.. Maar het gaat me vooral om t principe. Het bedrijf is namelijk normaal super attent met kadootjes, verjaardagen en zo.. Dus dit viel me dus even vies tegen..
Net gekregen, allemaal Italiaanse tapas, tapasschaaltjes en een fles bubbels Op ons werk doen ze dat pas sinds vorig jaar, is ook niet echt iets Belgisch volgens mij, maar vind het wel super leuk. En ook wel een beetje verbaasd dat ik er ook een krijg want ben al meer dan 3 jaar in ziekenverlof
Iemand anders die het regelt? Maar hoe dan ook stom. Vind ik met alcohol sowieso, tenzij je zeker weet dar diegene het drinkt (matrozen hebben wel een flesje bier erbij nu, maar ze drinken ook alle 3).
Hier had ik zo graag een eetpakket gehad, vol verwachting klopt mijn hart... is het een wijn cooler met een muziekje erin! Hypermodern maar wat moet ik ermee... Niet mijn smaak en hij is ook echt duuuuuuuur Ik denk dat hij op mp gaat in de zomer...
Ik werk in een supermarkt en heb een cadeau kaart van 20 euro gekregen en te besteden bij.. jawel de supermarkt Mijn man krijgt 2 kerst pakketten en een bonus dit jaar
Man mocht zelf iets kiezen van een website, het werd een gourmet/raclette apparaat, die kunnen we volgende week mooi een keer gebruiken. Ik kreeg een heel mooi bedrag uitgekeerd als eindejaarsbonus. Nog geen idee wat ik daar van ga kopen.
Nou dat is toch echt niet van deze tijd. Erg vreemd. Sneu voor de mensen die bewust dit niet eten of drinken. Voelt dan niet echt dankbaar als je in zo'n klein bedrijf werkt.
Ik heb weer zo bon gehad om 3000 punten te besteden in een soort cadeaushop. Eigenlijk weinig wat ik leuk vindt. Doe mij maar liever een vvv of bol.com bon.
Een grote mand met echte lekkere dingen en veel fijne verzorgingsproducten. En daarbij een bon van 300 dollar. Wij krijgen wegens de pandemie en bezuiniging geen bonus / eindejaarsuitkering dus die 300 is een fijn extraatje.