Helaas, zat helemaal dicht dus niet kunnen strippen. Wel teleurgesteld. Doorverwezen naar ziekenhuis om inleiding te bespreken Kind is toch richting 9 pond dus wil niet te gek veel overtijd
@Iemand1991 wat fijn dat je al 2cm had!! Hopelijk hebben ze donderdag plek! Wat een fijn vooruitzicht zeg! Zeiden ze er trouwens nog wat van dat jullie met z'n tweeën waren? @Child wanneer staat je afspraak met de gynaecoloog? Wel jammer dat het strippen vandaag niet gelukt is.. wat een domper he.
Ik wordt gebeld voor afspraak, ze proberen voor kerst een consult te plannen Wel teleurgesteld idd, hoop een keer niet ingeleid te worden , alhoewel ik inleiden zelf nooit als traumatisch heb ervaren
Wat fijn! Ik heb zelf geen ervaring met inleiden, maar hoe snel/lang kan het duren als je ingeleid bent? Wie weet komt de kleine dan toch met Kerst? En kan dit echt traumatisch zijn? Vanmiddag heb ik een ctg gehad. Voelde de kleine al paar dagen minder bewegen en vanochtend was ze helemaal stil/rustig. Kreeg natuurlijk gelijk op m’n kop, omdat ik Corona heb gehad en de placenta aangetast kan zijn. Morgen weer ctg en normale controle en misschien dat ze toch inleiden gaan voorstellen, maar liever niet…. Alleen als ze minder blijft bewegen wordt ik ook wel zenuwachtig…… met de pijnstillers gestopt, omdat ik niet wil dat ze afkickverschijnselen kan krijgen. En opname om in het ziekenhuis rust te krijgen, daar zie ik toch vanaf. Vind het steeds fijner om heerlijk thuis te zijn en te blijven ondanks de pijn!❤️
Zeker! Vertrouwen in haar heb ik gelukkig altijd wel gehad. Ook dat ze een hartslag zou hebben, maar ze hadden zelfs een echo gemaakt om ook daar haar bewegingen te controleren en dat was gelukkig helemaal goed. Ze zeiden ook al… ze is eigenlijk gewoon af en eventueel klaar om te komen. Het word dus heel even afwachten wanneer ze zelf wilt komen of toch de afweging maken dat ze wordt gehaald/gestimuleerd om te komen. Ik moet er niet aan denken als de placenta ineens stopt met functioneren.
In principe bevallen de meeste diezelfde dag nog en anders binnen 24 uur. Dus ons kleintje is er voor de kerst . @Naturel nee, ze hebben nergens iets gezegd en we zijn ook niet raar aangekeken dat we met zn 2e waren. Zou het dus zeker gewoon proberen hoor.
Heel fijn dat je zelf gewoon veel vertrouwen hebt. Wel lastige keuze straks. Hebben ze ook een termijn gezegd waarop ze haar willen halen? Of is het puur afwachten hoe je haar de komende dagen voelt? Wel eng idee dat de kans bestaat dat de placenta stopt met functioneren.
Ik mag vrijdag naar ziekenhuis voor Ctg en consult. @Zolta wel spannend voor je idd, ook icm corona enzo. Wbt inleidingen: Ik ben bij eerste met infuus ingeleid bij 41+3 (had al ontsluiting) 08.00 uur vliezen prikken, 16.00 uur geboren , wel met vacuumpomp maar ja, 9 pond is niet niks voor 1e Mijn 2e kind op 40+2 08.00 uur vliezen doorprikken (had ook bij haar ontsluiting) geen infuus, half 10 eerste wee, 12.30 uur geboren . Beetje snel maar goed, geen schade. Ruim 9 pond Alleen heb nu geen ontsluiting terwijl Ik op dezelfde termijn zit en ik maak me gewoon wat zorgen dat ik nu door gebrek aan beweging groot kind krijg en geen ontsluiting. Ach mijn hormonen werken ook niet mee haha. 9-ponders passen bij me, dat zei de VK ook
Ik hoopte dat ze bij mij ook vliezen zouden breken en dan afwachten of de weeën opgang komen. Want zou graag onder de douche of in bad willen en vind die elektroden op het hoofdje wel een beetje spannend. Maar omdat ik pas 39 weken ben, krijg ik meteen infuus omdat de weeën dan bijna nooit zelf op gang komen. 9 pond. Pfoeh dat lijkt me wel zwaar, zeker voor een eerste. Bij mij was het vandaag: " zo, je hele buik is flink gevuld. Maar denk dat hij 7 pond is." Ben zelf maar 1.60m, dus heb ook niet zoveel buik om te vullen haha. Ontsluiting kan zomaar ineens komen toch. Op welk termijn zou je dit keer weer ingeleid worden als jullie kindje niet vanzelf komt?
Ze hebben geen termijn genoemd, maar spreken steeds over komende dagen. Het is ook afwachten hoe ze vanavond/vannacht en morgenochtend beweegt en de uitslag van de ctg is. Ik weet het dus echt niet… hoop dat ze de kans krijgt om het zelf aan te geven!
Je bevallingen zijn inderdaad snel gegaan. Bedankt voor de uitleg geeft me toch weer een beetje beeld van hoe het kan gaan. En ik snap je gevoel voor deze zwangerschap helemaal. Dat ze dan niet wat eerder aan de bel trekken? Wat zullen ze vrijdag met je bespreken aan de hand van de ctg?
Ik was blij dat ze met infuus wilden wachten idd. Maar ik was ook enige die op dat moment beviel, dus misschien dat dat meespeelde. Ik ga dat vrijdag wel vragen Ik ben zelf 1,86 en man 1,90 dus ze verwachten geen kleine kinderen bij ons. Ik ben overigens bij beide kids in bad en douche geweest, behalve dus uitdrijving dus er is ook met infuus veel mogelijk Moest alleen paar keer uit bad voor controles maar tegenwoordig hebben ze waterbestendig apparatuur Ik weet niet goed wat ik wil. Ik mag vliezen laten prikken door vk met 41 weken. Dus woensdag. Maar kan evt ook maandag of dinsdag ingeleid worden. Maar ja , moet wel ontsluiting hebben. Ik overleg met gyn dus vrijdag. En hoop dat het vanzelf op gang komt intussen haha
Ctg is standaard geloof ik maar denk dat ze dan goed kunnen beoordelen wat handigste is qua planning enzo
Ja, de hele bevalling willen ze CTG. Die is draadloos te maken door van die elektroden onder de huid op hoofd van de baby te plaatsen. Dan mag je onder de douche en in bad. Maar ik vind dat wel een beetje een gek idee. Heb liever gewoon zo'n band om mn buik. Maarja, heb bij mn zwangerschapsafbreking 3 uur lekker in mn eigen bubbel onder de douche gezeten, dus zit nu in dubio . Nog maar even goed over nadenken. En hopen dat hij nog uit zichzelf komt voor donderdagochtend
Heel fijn dat je het vertrouwen hebt, lijkt me al een hele geruststelling. Maar idd dat die placenta kan stoppen.. daar moet je toch niet aan denken.... zelf ben ik dat bang voor omdat je wel eens hoort dat hoe langer zwanger hoe slechter het kan aflopen.. Facebook open ik om die verhalen al een poos niet meer.. Top. Onze gynaecoloog werd vorige keer boos dat we met zijn tweeën waren. Nu hebben we een ander en hopelijk wat meer begrip voller. Ik ben een jankerd en kom dan niet meer uit mijn worden, dus steun van mijn man vind ik fijn. Vond het al een drama met de ma alleen naar het ziekenhuis te moeten. @Child spannend vrijdag! Ben benieuwd naar het vervolg. @Iemand1991 van waar de elektroden op het hoofdje van de baby? pff hier steken van onder al een half uur. Vermoed indalingsweeen.. hopelijk is dat een teken dat er eindelijk wat ontsluiting komt!!
Oee hopelijk is het wat voorwerk en krijg je ontsluiting. Vanwege de inleiding met weeënopwekkers willen ze gedurende de hele bevalling dmv CTG de baby in de gaten houden. Dit kan met een band om de buik of met schedelelektrode (dus onder de huid van het hoofdje van de baby). Dat laatste is draadloos en waterdicht. Dan kan je dus gewoon onder de douche en in bad, terwijl de artsen de baby in de gaten blijven houden door de ctg. Die buikband is niet waterdicht. Dus je als je onder de douche wilt (maar ook als uitwendig niet goed meer te monitoren is), moeten ze die schedelelektrode plaatsen.
Ik heb bij beiden zo'n schedelelektrode gehad, had ook geen keus geloof ik. Enige wat ik daarvan vervelend vond is dat ze dan het slangetje aan je been vastplakken en die tape deed zeer (slaat nergens op want bevallen doet veel zeerder maar het deed gewoon zeer hahaha) Mijn man mag overigens wel mee naar afspraak vrijdag. Dus we gaan toch met zn tweetjes Zo, ik ben vroeg wakker. Probeerde net op wc te komen en dat lukte bijna niet door ischias. Mijn bekken heeft er weer zin in vandaag dus. Wel balen, ik ben op zich helemaal niet klaar met zwanger zijn. Alleen die pijn maakt me bekaf
Wat fijn dat het bij jullie mag!! Wij gaan het er op gokken. Slaap je wel ondanks de pijn? Lijkt mij erg vervelend..