Deze echo is niet al te mooi voor de nub bepaling, qua ligging kindje. Ik vermoed overigens een jongen. Heb je nog meer foto's Hoever was je op deze echo?
Nee dit was de enige, de andere staat in de potty shot, daar heb je ook op gereageerd . Vandaag 13 weken echo, dus wellicht volgt er nog een.
Ik denk een jongen. Ziet eruit zoals bij mijn tweede. Daar werd ook 50/50 gegokt op jongen meisje. Gewoon niet super duidelijk. Maar ik zie ook een beetje een bolling onderin waar het balzakje zich later zou vormen en herken dat ook van bij mijn 2de zoon. Ben heel nieuwsgierig nu
Ooooooh hou op met me!!!! Ik heb serieus al vanaf begin t gevoel dat t een jongen word, maar door de meiden die meisje zeggen twijfel, ober 2 weekjes ongeveer laat ik t weten meid! Kan je anders jou echo's eens via pb sturen, ben nu ook nieuwsgierig haha
Sorry ik zie hem niet. Wellicht dat het begin er staat en de rest is weggevallen, maar dan durf ik geen uitspraak te doen.
Hoi allen, net met 12+4 een echo gehad bij een vriendin om te kijken naar de nub. Volgens ons staat ie hierop. Experts in de zaal die een uitspraak willen doen?
Ben echt benieuwd @Honeymooner, heb je zelf een voorgevoel? Ik weet niet of hij hier goed op te zien is, vind hem niet zo duidelijk denk ik. (Ik probeer in gedachten in dit topic ook steeds mee te raden haha).