Wat denken jullie? Ik heb eergisteren een terugplaatsing gehad van eeen 5 daagse cryo. De laatste test heb ik net genomen met middag urine. Ovitrelle heb ik 14 december gespoten. K weet dat het nog erg vroeg ik, maar was erg benieuwd naar jullie mening.
Kan nog ovitrelle zijn, als ie weer op gaat lopen is t eigen hcg, dus ik zou om de 2 dagen blijven testen. Ik duim voor je meid!!
Spannende dagen weer! 7 dpo is echt nog te vroeg om eigen hcg op een test te zien. Je lijf heeft sowieso 2 dagen nodig om hcg in urine te laten komen en innesteling is op zijn vroegst pas 6 dpo. Dus eerder dan 8 dpo zul je niets zien. En 8 dpo is het nog zo laag dat het niet wordt opgepikt. Evt 8 dpo einde dag of in de loop van 9 dpo zou je wat kunnen zien, maar vaak is het pas 10 dpo. Hangt ook een beetje van de test af. Als je met predictor of first response test kun je het ook beter zien dan met deze. Ik duim voor je!
ja dat hoop ik ook! Overmorgen nog een testje wagen! Wie weet dat mijn cryo dit keer wel blijft zitten!
Vanochtend een sensitest strips gedaan. Ik ga nu pas over 2 dagen testen, mocht je zijn opgelopen dan is t eigen hcg.