Ik had de 28e al gekund maar dan verder weg. Heb gekozen voor over 3 weken want dan kan in mijn woonplaats. Is wel op zondag om 8.30... Ach ja.. Uitslapen is zooooo 2021 dan
Zo, Dat gaat hard zeg! Maar goed, zolang de klachten mild zijn lijkt het me alleen maar positief nu iedereen antistoffen opbouwd. En natuurlijk altijd testen voordat je op bezoek gaat bij kwetsbaren.
Ze hebben dus allemaal een negatieve test gehad bij zelftest in gezin, maar vervolgens positieve PCR test..
Dikke knuffel! Zo sneu dat je juist nu getroffen bent hopelijk gaat het ziekteverloop meevallen voor je. Heb je klachten?
Weinig, licht verkouden en wat keelpijn. De rest hier thuis negatief, hopelijk snel positief dan zijn we zsm vanaf
Geen idee, zo ging het 4 weken geleden ook in de klas van mijn middelste. Juffen positief met klachten en kinderen werden zonder klachten getest. Bleken er 10 positief waaronder mijn middelste. Zijn pcr dag 5 was negatief maar ik werd dag 7 ziek en dag 9 positieve zelftest. Die van hem negatief dus besloot nogmaals bij GGD te testen en ja hoor positief. Maar toch denk ik niet dat dit omnikron was want daar werd toen nog niks over gezegd. Wij hebben ook klassieke delta klachten. Het kan denk ik gewoon snel gaan in zo’n klas soms…. Volgens mij had @Lisa280887 vorig jaar ook zoiets. Bijv klas van mijn oudste is al 2 jaar nooit wat in de hand. Maar dit was ineens een explosie.
Sterkte met de quarantaine allemaal! Wij zitten ook, twee weken geleden is m'n man positief, m'n zoontjes in de tussentijd ook en ik was gisteravond de laatste... #klaarmee
Ik ben er ook klaar mee. Als de oudste morgen nog steeds negatief is zijn we klaar. Duimen dus… kak Corona. Sterkte!