Ik moet nog douchen (11 uur hier) en wij hebben geen water. Nou valt mijn mond daar niet zo van open, maar de timing is zo rot . Hopelijk snel weet opgelost. Had ook net het bad klaar gezet om te vullen.
Ik heb sinds dochter is geboren ook een waterkoker die op temp. Ingesteld kan worden en zet mijn thee ook altijd op 80 graden. Niet eens omdat het dan zoveel lekkerder is maar omdat ik dan zo goed als direct kan drinken ipv eerst te wachten en te blazen tot het op goede temperatuur is.
Nou ja. Hoe reageerde je ouders? Kan me voorstellen dat ze geen ruzie willen en de confrontatie niet aan willen gaan met kerst.
Mijn ouders kiezen ervoor om het zo te laten want dat is nou eenmaal je zus ( klopt hoor vroeger spraken ze haar ook niet aan op dit gedrag ) Ik heb wel gezegd dat ik het geen normaal gedrag vind voor een 50+er en helemaal niet dat ze er ook nog, zonder een sorry te zeggen, er mee weg komt.
En @GossipGirlxoxo misschien moet je toch een beetje leren delegeren. Anderen kunnen ook echt wel wat jij maakt je vrienden ook wel lui. Bij ons werkt het vaak net wat anders. We gaan soms met schoonfamilie op vakantie. Vaak gaan wij dan wat eerder, en na het inchecken en legen vsn de auto gaan we de eerste boodschappen halen. (Met zn vieren en spullen voor een week is er niet heel veel plek voor boodschappen in een polootje) Maar vervolgens komt oma, die sowieso terecht het vlees bevroren meeneemt omdat je in een willekeurig dorpje in Frankrijk of België geen halal vlees vindt, met haar halve huisraad en een berg boodschappen die niet was afgesproken. (Even voor het idee, oma is ook gewend om alles te regelen maar mist in dit geval haar vreemde talen en computervaardigheid), heeft haar kinderen ook lui gemaakt in dat opzicht) En een hele zooi huisraad waar je heel misschien weleens zonder zou kunnen komen zitten. Het komt veelal wel op hoor, we shoppen niet in 1 keer voor de hele week. En weet je, vaak gaan dan anderen op een later moment boodschappen doen, en dat kunnen ze prima hoor. Ik ben op die vakanties vaak degene die de accoomodatie heeft geregeld en zaken doet met de verhuurder, reisleider, en verantwoordelijk voor de fourage (Maar Made, wàt gaan we dan eten?), en chefkok. (De rest wil best helpen hoor, als ik zeg wat ze moeten doen) Met twee jonge kinderen erbij vond ik het soms vrij pittig.
Nee het is zeker geen gewoon gedrag. Ik snap heel goed dat jij je daar ook rot over voelt. Probeer je zelf oprecht te zijn komt de ander weg met dit soort gedrag.
Daarom giet ik koud water bij mn thee en koffie sinds haar geboorte. Heb ik in elk geval kans t betrekkelijk warm achterover te kunnen gieten.
Doet t ook niet maar t alternatief is koude koffie...geloof me, knap worden doe je er niet van dat had na jaren dan toch wel effect moeten hebben.
ik hoop het ook, en dan doe ik het weer met liefde en een beetje stress maar heb gezien Corona er een hard hoofd in, zag laatst ergens een kop van een nieuwsartikel dat we nog tot 2024 in deze ellende zitten?
je hebt gelijk ik maak iedereen om me heen lui. Met bijvoorbeeld de kinderverjaardagen in de groep ben ik bijvoorbeeld ook altijd de gene die het geld bij iedereen inzamelt zodat we als groep een mooi groot kado kunnen geven waar het kind echt wat aan heeft en heel blij mee is ipv iedereen die met een wat kleiner kado aankomt. En ik vind regelen ook leuk, ik regel ook altijd de accomodatie. Ben altijd de reislijder want maak de planning van te voren met alle uitjes die mogelijk zijn (wel in overleg in een groepsapp) en reserveer waar nodig. Maar ondanks dat ik het leuk vind ervaar ik altijd wel wat lichte stress want stel je voor ik vergeet wat en ik heb het dan niet perfect geregeld. Maar ik ga voortaan proberen wat te delegeren. Bijvoorbeeld iemand aanwijzen die verantwoordelijk is voor het drinken, iemand aanwijzen die verantwoordelijk is voor de snacks. En wat betreft de huisraad die mee gaat, ben ik denk ik net oma in jouw voorbeeld. Ik neem altijd batterijen, een schaar, een schroevendraaier, kurkentrekker, kaasschaaf, tosti ijzer, knoflookpers enz mee
Dat mijn schoonmoeder die nu hier is een regelrechte heks blijkt te zijn. En ik moet nog 4 maanden. Als onze relatie dit overleeft is het een wereld wonder.