Binnen drie maanden na een coronabesmetting wordt er in principe geen booster gegeven. Ik ben benieuwd of dit systeemtechnisch onmogelijk gemaakt is of dat ze verwachten dat je de prik zelf niet in zal plannen? Heeft iemand dit al eens uitgezocht? Mijn geboortejaar is nog lang niet aan de beurt dus kan het niet testen. Ja ik vraag dit voor een vriend Het is een first world problem, maar wij dachten dat we een geldig herstelbewijs hadden voor de wintersport, nu blijkt deze niet geldig en een booster halen mag/kan kennelijk ook niet.
Je moet even goed navragen of je echt de booster nodig heb om in Oostenrijk te kunnen skieen. Er gaan in Oostenrijk verhalen de ronde dat je herstelbewijs ook kan dienen als booster. Moet hij wel binnen de 90 dagen zijn. Misschien even vvv of reisorganisatie in Oostenrijk contacten.. Wij zijn net terug, de skischool had het over deze regel maar was toen nog niet helemaal uitgewerkt...
Zo irritant dat ieder land gewoon zelf regels kan bedenken. Het is dat de vakantie doorgeschoven is van vorig jaar anders hadden wij nu niet geboekt. Zo geen zin om weer een jaar door te schuiven.
Heeft ze een uitnodiging gekregen ? Ik vraag het me namelijk ook af. Wij ( man en ik ) hebben begin oktober corona gehad en dat zou betekenen dat we in januari een boosterprik mogen hebben. Vraag me echt af of de Ggd/ RIVM dat in hun systeem hebben staan Ik ben 44 jaar dus mijn jaartal is zowiezo binnenkort aan de beurt. ( en ja, we halen gewoon als brave burgers/schapen oid gewoon onze prikjes,ook al worden het er 10 en we gaan niet op wintersport )
Ja volgens mij wel, maar weet het niet zeker. Ik vond het echt onzin nu een booster te nemen. Na 9 weken pas. En ze heeft het wel tegen de GGD gezegd aan de telefoon. Die hebben dus gewoon een afspraak gemaakt. Snap ik dan weer niks van.
Ik kan dit morgen/overmorgen testen. Mijn man zijn gebjaar is dan aan de buurt en hij heeft deze maand nog corona gehad.
Dat krijg je als je dus inlogt? Of als je aanvinkt “ik heb corona gehad de laatste 3 maanden” Edit Net zelf even getest maar je moet idd aanvinken of je corona gehad hebt Als je nee antwoord kun je wel verder Ben van 1983 maar kon 1970 invoeren en ook inloggen…. Benieuwd of je wordt geweigerd bij de afspraak met het verkeerde geboortejaar. Maar goed wij hebben corona gehad in november Dus wij wachten nog even
Ze schijnen mensen idd af te bellen als het geboortejaar niet klopt, wat ik volkomen begrijp overigens. Maar goed te weten dat je wel gewoon een afspraak zou kunnen maken als je aanklikt “geen Corona gehad”.
Ik hoop dat je dan idd geweigerd wordt. Vind het nogal a-sociaal om de plek van iemand in te pikken die wel al aan de beurt is.
Ja dat is dan wel raar, want dat staat haaks op wat ze zeggen. Maar wel fijn voor haar dat ze hem gegad heeft
Dat is vreemd. Online krijg je de vraag of je afgelopen 3mnd corona hebt gehad. Zo ja kom je niet verder omdat minimaal 3mnd er tussen moet zitten. Volgens mij staat deze vraag ook op de medische vragenlijst die je ter plaatse moet inleveren.