Dankje. Ik hoop het ook. Je kan jezelf zo gek maken met alles wat je voelt en wat er gebeurd. Vind dat wel heel lastig. Hopelijk gaat die oplopen voor je.
Ik weet dat ze ook wel eens twee shots decapeptyl geven om de eisprong op te wekken, maar dit is meestal bij een punctie waarbij overstimulatie op de loer ligt.. dus ik weet niet of ze dat zo ook doen..
En ik denk ook niet dat ze t gaan doen om de reden van testen want ze geven zelf al als advies: test pas na 16 dagen.
ja, daar ga ik vanuit. Heb vandaag niet getest. Ga m ook niet meer doen. Wacht nu mijn menstruatie af. Ben gisteren ook al gestopt met utro
Dikke knuffel jouw kant op meid, het is allemaal niet niks vooral als je er zo tegenop ziet wat er nog gaat komen… wees lief voor jezelf en wij zijn hier om je te steunen ❤️