Hier een vermoeden dat ze de zesde ziekte heeft. A 2dagen was de koorts weg maar nu heeft ze vol uitslag op haar buik, rug en onder de pamper. Wel niet in haar gezicht. Maar ze is goed aan het opknappen.
Ik heb hem hierop het lijstje van L gezet (kan denk ik voor E ook wel maar zoals E zegt woezel &pip zijn voor baby's ). L kan zich ookal heerlijk vermaken met kleuren en plakken. Zelfs op de opvang staan verbaast hoe hij zich zo al heerlijk kan vermaken
Wat een goed idee! Ook een leuk cadeau om te krijgen N heeft deze met kerst gekregen, is ze al uren mee bezig geweest. Misschien vindt E dat ook leuk? https://www.bol.com/nl/p/lena-jumbo-knutselkoffer-800-onderdelen-hobbypakket/9200000096164369?referrer=socialshare_pdp_androidapp
Oh jeetje, die zie ik zeker. Ik dronk gewoon wijn toen nog hoor met zulke streepjes en at ook gewoon biefstuk. Maar onthouding kan geen kwaad. Wat spannend zeg.
@Katin87 Maar hoe weinig plezier heb je gehad aan het babymaken zeg. Ik kan me vorig jaar nog goed herinneren hoor. Geen zorgen (want we dachten dat het spontaan niet zou lukken en we hadden verder alles op de rit) en gewoon los gaan. Daarmee bedoel ik: totale ontspanning en echt voor ons gevoel was er niks dat ons meer in de weg stond (in wat, geen id, in het algemeen). Dat was de beste seks ooit. Sorry guys, te veel info. Maar ja dat bleek wel. Want baby M is het product
ooo ik realiseer me echt hoe fout bovenstaande klinkt. Maar het was echt niet fout ofxo. Gewoon oprecht en met heel veel liefde. Dat klinkt beter toch?
Tjonge, ben ik de enige die nu de kerstboom er eenmaal staat hem toch wel erg gezellig vind? Man en dochter hebben hem gratis opgehaald bij de Praxis 2 dagen voor kerst ofzo, met wat ballen van dochters kamer versierd, lampjes uit de boom buiten gehaald, en nu vind ik hem zo leuk, hij blijft mooi nog even staan Vandaag flink druk op mijn werk gehad, en morgen nog een ochtend extra i.v.m. ziekte. Na mijn werk ga ik boodschappen doen en in de middag gaan we oliebollen bakken voor oud en nieuw en dan na het eten lekker naar vrienden, echt zin in. Maar nu nog ff op de bank, filmpje kijken en op tijd naar bed
@riean hier stond de boom al sinds 5 dec. Was hem wel een beetje zat. Al is het nu ook wel weer kaal in huis. Ik weet nog niet wat ik als opvullen wil
Heeft Q ook gehad, precies op die manier! Op het moment dat hij koortsvrij was en niet meer echt ziek; overal uitslag! Was ook zo na een paar dagen weg.
@riean Neehoor, ik vind het altijd zo kaal zonder die boom. Hij staat sinds 1 dec en de gemeente komt hier alle bomen op 13 januari ophalen. Heerlijk. Tot die tijd blijft hij gewoon hoor.