Ik had m’n testje beter hier kunnen plaatsen, de Kruidvat test heeeft een voorgedrukt lijntje die ik steeds lijk te zien… Maar niet zwanger dus helaas
Ja, maar ik begreep nu ook waarom hij zei dat ik moest wachten. Hij zei: Jij bent nu 8 dagen erna, doe gewoon 10 dagen. Ik: nee nee, die vijfdaagse cryo moet je nog meerekenen dus dan zit ik nu op 13 DPO. Hij: aah ooh, hmm, oké. Maar houd je er wel rekening mee dat het misschien nog wit kan zijn? Ik: Ja. Hopen van niet natuurlijk, maar houd er rekening mee.
Oooo ik zit gereed met draaiende duimen hoor!!! Je hebt verder niks van hormonen ofzo hoeven spuiten? (Ik ben niet zo wegwijs in ivf hoe dat precies werkt)
Net weer een testje gedaan.. mijn temp is extreem gezakt wat wel erg vroeg zou zijn op 7dpo voor de duivels.. ik weet alleen nog steeds niet zeker of dit wel hcg testjes zijn. Steken zijn nu ook helemaal wel
Plas was niet mega geconcentreerd, maar wel maar even getest. Had het al verwacht, maar hij is (nog) wit. Morgen of overmorgen maar met ochtendurine doen! Ik heb wel op 19 december Ovitrelle gespoten voor de timing van de eisprong, maar deze is nu dus 15 dagen geleden en zou in principe al gewoon uit het lichaam moeten zijn. En nu deze test ook gewoon wit is, betekent dat in ieder geval dat Ovitrelle ook niet meer meetbaar is.
Oooo dat is jammer meid Hou er wel rekening mee dat ochtendurine vaak nog veel afvalstoffen bevat waardoor hcg minder goed meetbaar kan zijn. Ik gebruik meestal 2e of zelfs 3e plasje, daarmee test ik duidelijker. Wel fijn in elk geval dat je weet dat ovitrelle al helemaal uit je lijf is. Ik blijf nog even voor je verder duimen hoor!
Als ie in ieder geval maar wat geconcentreerder is dan ik nu had, hahah. Keep going! Niets is nog bevestigd. Dat komt pas met een positieve test of met een menstruatie.
Oef....zou het dan toch zijn dat je ei nog niet geweest is???? Maar je bent toch pas 5 dpo en niet 7?? Een zwangerschapstest doen heeft dan totaal nog geen zin hoor.
Ik neem aan dat dit wel gewoon hcg testjes zijn als ze in die verpakking zitten (misschien vernieuwde testen?) Ligt het aan mij of staat er een schuine streep op die test? Je bent idd pas 5dpo dus testen heeft helaas nog weinig zijn… je dip kan komen door het gele lichaam, of tenzij je een hele vroege innesteling hebt, maar dat zijn wel echt uitzonderingen… nog even geduld hebben meid
Ik dacht als ik uit moest gaan van de nacht van maandag op dinsdag dan 6/7 dpo.. ik ben momenteel helemaal verwacht.. vruchtbaar slijm is sinds gister verdwenen vandaar dat ik het zo vreemd vind dat ik nu ineens zo'n extreme daling heb
Daarom zeg ik ook dat het uitzonderingen zijn mijn innesteling was dit keer wrs ook al op 5dpo namelijk. Dan zou je over 2 dagen wel een streepje verwachten op je test. Ik ben benieuwd