We hebben een Philips stofzakloos, miskoop helaas, nog geen twee jaar oud en valt uit ellende uit elkaar, en het heeft nooit lekker gestofzuigd. Wat moet ik nu kopen?! Liefst zonder zak, maar ik wil wel eentje met zak overwegen als het fantastisch zuigt. Liefst een langere snoer. Hopelijk roepen jullie niet allemaal een dyson steelstofzuiger, want die vind ik erg duur, en ik heb net een bugaboo tweelingkinderwagen gekocht dus niet al te duur is wel fijn
Ik heb van alles gehad ( incl. dyson) maar ben toch weer terug bij een ouderwetse miele inclusief zak
Yep, wij ook dit weekend. Alhoewel ik nog steeds blij ben met de Dyson. We hadden hiervoor er een Rowenta bij, zonder zak, maar daar had je niets meer aan na 2 jaar. Nu er 100 euro extra tegenaan gegooid en het ding gaat als een trein. Als hij het ook nog iets langer volhoudt, money well spend! Ik heb deze gekocht: https://www.bol.com/nl/nl/p/miele-stofzuiger-met-zak-complete-c3-select-grafietgrijs-powerline/9300000036592546/?s2a=
Hier ook een met zak. Een licht, simpel model met lang snoer van Philips. Onze schoonmaakster is er blij mee! Blijer dan met de Dyson van m’n vader (ze maakt ook daar schoon).
@sidmick @Mythique Jullie hebben dezelfde stofzuiger, is dat toeval of komt deze uit de een of andere test als heel goed uit? Grappig toch dat jullie dezelfde gekocht hebben @sidneygirl weet je welk model het is? (Of hoe duur het ongeveer was dan heb ik een idee ongeveer welk model het kan zijn)
Het is een Philips performer active en hij was maar 145 euro. Maar zag dat hij op bol.com nu was uitverkocht.
Volgens mij heeft miele niet superveel verschillende modellen en dit is gewoon het degelijke standaardmodel (en ook nog betaalbaar). Ik meen zelfs dat wij dezelfde hebben, maar de onze is al 13 jaar, dus zal wellicht toch iets anders zijn . Naast de miele hebben wij ook nog een robot en een dyson. De miele gebruiken we dan ook niet zo heel vaak, maar het blijft een prima stofzuiger, ook na jaren. (Daarvoor hadden we ook een miele, dat was een tweedehandsje en is volgens mij 25 jaar geworden) Edit: bij nader inzien, ziet de bediening van de onze er toch wel anders uit, dus misschien de voorganger.
Wij hebben een simpele van Philips met zak, hebben er rond de 80 a 90 euro voor betaald en doet het al 5 jaar prima!
Dit dus! Al zat ik in twijfel over de Dyson big ball destijds voordat ik deze Miele met zak weer kocht
Deze hebben wij ook, hiervoor een miele en vond die echt vele malen fijner. Vind deze philips maar een zware stofzuiger.
Ik heb sinds een tijdje een AEG ,fluisterstil.Voor mij perfect omdat ik nu eindelijk kan stofzuigen als mijn zoon thuis is,voorheen was dit geen doen omdat hij in paniek raakte.Ervoor had ik een eenvoudige Philips van rond de 100euro ,ik heb hem niet kapot gekregen na 5 jaar intensief gebruik.
Wij hebben deze en ben er echt heel tevreden over. Lekker lange snoer en heel krachtig. https://www.coolblue.nl/product/790355/miele-blizzard-cx1-powerline-parquet.html?cmt=c_a,cid_8859885515,aid_88962338603,tid_aud-933144999337la-301354123608,gn_g,d_m&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_content=shopping&gclid=EAIaIQobChMI_PzpyYaW9QIVi813Ch384Ab1EAQYAiABEgJ0mPD_BwE
Ha, de eerste zakloze! Ik zag een andere van miele ook zakloos, maar een stuk stiller (https://www.coolblue.nl/product/790340/miele-blizzard-cx1-ecoline-excellence.html) die me wel wat leek. Maar na al die voorbeelden hier met zak, twijfel ik… maar je bent wel tevreden over de zakloze van miele dus?
Met zak stofzuigt altijd beter. Hier een Miele C3 black diamond. Erg tevreden. Zuigt de planken uit je vloer. Alweer 7 jaar oud maar werkt nog prima. https://www.bol.com/nl/nl/p/miele-complete-c3-black-diamond-ecoline-stofzuiger-met-zak/9200000080717286/?Referrer=ADVNLGOO002028-G-134840796641-S-494472666651-9200000080717286&gclid=Cj0KCQiA2sqOBhCGARIsAPuPK0j0tqxTYYF5GYVKvZAvqBDEkoKofDaFRoX299rvLwC3vxhYvIGkM2caAr7eEALw_wcB
Hier ook van alles geprobeerd, incl een hele dure steelstofzuiger van Philips.. maar uiteindelijk nu toch weer aan de Miele. Moet ook wel met 4 katten waarvan 2 langharig, 3 kinderen en een relatief groot huis. De steelstofzuiger houden we voor erbij, voor even snel. Maar voor het echte werk de Miele. Iets met Animal geloof ik, met een lekker lang snoer zodat ik met 1 stopcontact per verdieping alles kan doen. Aanvulling: Miele Complete C3 Cat & Dog is het zie ik.
Hier een Dyson steel en Dyson ball. Eerlijk? Dyson ball is na 7 jaar nog steeds favoriet (sterke zuigkracht, kan overal op en onder). Steel gebruik ik eigenlijk alleen als kruimeldief….
Ik vind het zo lastig, na 15 jaar zakloos, om weer voor een zak te gaan, bang om er spijt van te krijgen. Miele komt hier wel vaak voor en iedereen is er wel tevreden over. Alleen bijna allemaal met zak
Ja super terwijl ik heel sceptisch was nadat ik in het verleden een zakloze had die ik echt waardeloos vond. Ik heb bij de mediamarkt echt veel verschillende geprobeerd (dat kan dus gewoon wist ik veel) en deze vond ik het fijnst. Ik heb hem nu 6 maanden ongeveer en ben echt nog steeds heel blij.