De Omicron verschijnselen zijn toch weer net wat anders dan die van vorige varianten. In Engeland zijn deze symptomen: - hoofdpijn - loopneus - vermoeidheid - niezen - keelpijn https://www.bmj.com/content/375/bmj.n3103.long Voor op welke symptomen je moet letten bij testen. Smaak- en geurverlies komt minder voor, en het virus lijkt zich minder diep in de longen te vestigen.
Lekker dan, op een slechte allergie dag heb ik dat allemaal… Anderzijds, dit klinkt meer als een verkoudheid, dat is dan weer een positieve wending!
OMT hoopt ondanks onzekerheid eind januari op ruimte voor versoepelingen https://www.nu.nl/coronavirus/6176497/omt-hoopt-ondanks-onzekerheid-eind-januari-op-ruimte-voor-versoepelingen.html (via @NUnl)
Nou ik ben benieuwd .... hadden een tijd terug al een dag weg gepland eind januari.. hopelijk kan het doorgaan. Zoontje ook bijna leerplichtig, maar jammer dan. Als alles gesloten blijft dan vraag ik wel uitstel van zijn leerplicht ofzo?
Ik slik nu inderdaad jaar-rond mijn allergiemedicatie. Voorheen alleen in heftigere periodes. (Huismijtallergie + allergie voor bepaalde bloeiende bomen). Maar ik heb nu de indruk dat die medicatie minder goed begint te werken. Misschien niet verwonderlijk, als je het al bijna 2 jaar achter elkaar dagelijks gebruikt. Dus dat is wel lastig. Nog geluk dat ik in het onderwijs werk en dus gratis zelftests krijg. Want het gaat bij mij vrij hard.
Nou lekker dan. Ik heb een huisstofmijtallergie en hooikoorts. Ik loop dus regelmatig te niezen. Ook heb ik vaker last van wat keelpijn. Heb onrustige amandelen en dat speelt af en toe op. Ook onze oudste heeft hooikoorts en heeft dan vaak een loopneus en loopt dan flink te niezen.
https://nos.nl/artikel/2411876-vn-rapporteur-zeer-kritisch-over-politieoptreden-bij-coronaprotest-malieveld
“De leerplicht begint op de 1e dag van de nieuwe maand nadat het kind 5 is geworden. Vanaf dat moment zijn ouders of verzorgers ook strafbaar als zij hun kind thuis houden.”
1 maart dan?? Als de locatie dan nog gesloten is dan stellen we het uit. Denk dat er in overleg met school best wat mogelijk is. En zo niet, dan is hij toevallig 'ziek'.
Dat is een deprimerende gedachte. Hoop doet leven. Maar teleurstelling elke keer is ook niks natuurlijk.
Begrijp ik het nou goed dat je uitstel van leerplicht wilt aanvragen zodat je nog een dagje weg kunt omdat dat eind januari niet kan vanwege de lockdown?