Hahaha bereid je maar voor op die drieling Dat afwezige heb ik idd ook, en zoals je al genoeg hebt meegemaakt vergis ik me om de haverklap Bij mijn dochter was ik ook heel veel duizelig in het begin, volgens mij werd dat rond de 6 weken erger en kwam de misselijkheid heviger opzetten. Met een week of 10 was ik er wel vanaf, die hormonen kunnen zo’n lekker loopje met je lichaam nemen Drop is idd wel een goed idee, maar moet je mee opletten dat je niet teveel van neemt (weet alleen niet of dat met dit termijn ook al geldt)
Ik hou me ook vast aan dezelfde mantra. Ik wilde eigenlijk nog een paar testen kopen, maar mijn vriend zei dat ik dat beter niet kon doen, want een echo geeft meer zekerheid en dat is volgende week al, daar heeft hij ook wel weer gelijk in. Ik heb vaak last van duizeligheid, ook buiten de zwangerschap om. In mijn eerste zwangerschap werd het echt veel erger vanaf 12 weken (had bijna bloedarmoede gekregen door te weinig ijzer), maar met deze zwangerschap merk ik het nu al. Wat helpt is rustig aan doen, ijzerrijk te eten en/of extra ijzer bijslikken. Als je echt het gevoel hebt dat je gaat flauwvallen oid, dan gewoon de verloskundige of huisarts raadplegen. Oh ja, en om altijd een ‘suikerbommetje’ bij de hand te hebben is ook niet weg!
Net bloed geprikt. Heb dat nooit eerder gedaan bij zwangerschap. Hoe lang duurt het voordat ik de uitslag krijg. Donderdag moet ik weer. Net toch weer ff testje gehaald. Dit keer clearblue. Ook nooit eerder gekocht. Heb zelfs een digitale ook erbij gekocht. Volgens mij is het nu wel duidelijk. Denk dat ik me eraan moet overgeven haha, en dat ik blij mag zijn tot nu toe zo fit en vitaal te voelen. Hier ook wel last beetje hoor van duizeligheid. Maar niet heel erg, komt met vlagen. Vooral die mondkap is niet heel bevorderlijk.
Je test knalt in elk geval van het scherm af!! Super Met een beetje geluk kun je vanavond je uitslag al online zien, en morgen sowieso bij de huisarts de uitslag. Al denk ik niet dat je je over de hcg waarden druk hoeft te maken
Wow, wat een dikke vette knalstreep! En fijn om je HCG te laten meten in je bloed, weet je gelijk of dat op schema ligt. Er zijn er hier veel die last hebben van duizeligheid! Ik heb nauwelijks klachten. Heel af en toe voel ik me een beetje min, maar vandaag voel ik me de hele dag al prima. Ik wil zeker niet klagen, maar als iemand me op een briefje zou kunnen geven dat alles goed gaat daar beneden, zou ik dat erg fijn vinden
Wie weet ben je wel een van de gelukkigen die weinig kwaaltjes heeft al komen de kwaaltjes rond 6-7 weken wat heviger opzetten dus misschien dat je je borst nog nat mag maken
Hello iedereen!! Ik durf mij hier geloof ik ook te melden wij zaten in ronde 2 en had 10 dpo een omo witte test en 11 dpo (vanacht) een positieve sensitest! Zo verbaasd maar achteraf onbewust voelde ik het! nu zojuist de extra bevestiging gekregen van de CB en zoooo blij! Ons derde wonder is onderweg! Op buikpijn na, nog geen klachten! Alleen super enthousiast en moet mij inhouden om het mijn dochters te vertellen
♡ Uitgerekende datum ♡ 1 september Hakunapatata - 34 jaar - 3e kindje Lien84 - 37 jaar - 5e kindje Sfitje- 35 jaar- 3e kindje 2 september Milanatje - 33 jaar - 2e kindje 3 september 4 september Madeliefje94 - 27 jaar - 3e kindje 5 september Saar2022 - 33 jaar - 2e kindje 6 september SweetBlossom - 36 jaar - 1e kindje MissX - 35 jaar - 4e kindje 7 september Maja88 - 33 jaar - 3e kindje Snoepperzikje - 21 jaar - 2e kindje 8 september Jssiccaaa - 24 jaar - 1e kindje 9 september 10 september 11 september Mell0408 - 29 jaar - 3e kindje 12 september DCG - 34 jaar - 3e kindje 13 september 14 september 15 september Miracle90 - 31 jaar - 3e kindje ♡ Meisje | ♡ Jongen | ♡ Verrassing ♡ Afspraken ♡ 5 januari - hakunapatata - eerste echo verloskundige 11 januari -Sfitje- vroege echo ziekenhuis 13 januari - hakunapatata - echo ivf kliniek 13 januari - Snoepperzikje - controle echo gynaecoloog 17 januari - Snoepperzikje - intake & echo verloskundige 17 januari - madeliefje94 - eerste echo verloskundige 18 januari - Mell0408 - vroege echo 21 januari - Milanatje - echo verloskundige 26 januari - Maja88 - echo verloskundige 26 januari - MissX - intake en Echo 1 februari - Mell0408 - ‘eerste’ echo en intake 21 februari - Mell0408 - termijnecho 22 februari - DCG - vroege pretecho
Ik had de uitslag van mijn bloedtest 12u later al. Maar aan de hcg in je bloed moet je zeker niet twijfelen met zo een test!
Hallo allemaal, Ik lees nu een paar dagen mee, durfde nog niet eerder aan te sluiten. Hoewel ik dat nu ook nog heel spannend vind. We hebben al een heel traject afgelegd en wilde eigenlijk nog een laatste icsi doen in de zomer. Nu zijn we spontaan zwanger, heel spannend ook door ons verleden met miskramen maar oh zo blij dat het ons nu zelf is gelukt. ( we dachten niet dat het mogelijk zou zijn na al die jaren) We willen het pas vertellen als we een goede echo hebben maar toch zou ik het graag met mams en me zusje willen delen. Hebben jullie het al tegen mensen verteld?
Wat bijzonder dat je nu spontaan zwanger bent! Gefeliciteerd en leuk dat je aanhaakt! Ik kan me voorstellen dat het extra spannend is als je zo een geschiedenis hebt. Dat deze maar flink mag groeien! Ik heb het al verteld aan mijn moeder en zussen. En een vriendin. Ik vind het onmogelijk om 3 maanden voor mezelf te houden. Ik vertel het aan de mensen met wie ik ook het verdriet zou willen delen als het toch mis gaat.
Hé welkom! Wat bijzonder zeg. En ik snap goed dat het heel spannend is voor jullie. Wij hebben het tegen beide ouders en mijn vriendin verteld!
Welkom bij de club! Hier weten mijn moeder en zus het ook! De rest mag het weten na de goede echo. Wat supergoed dat je nu toch spontaan zwanger bent! Zo zie je maar dat de wonderen de wereld niet uit zijn Kan me heel goed voorstellen dat onbezorgd zwanger zijn er nog even niet in zit na een geschiedenis met miskramen, maar probeer te vertrouwen
Gefeliciteerd!! Wat grappig dat je ‘s nachts positief hebt getest. Ik ben nu zwanger van mijn 2e en had ‘s nachts een betere positieve test dan op een ander moment. Had ik met de 1e ook. Had je direct een mooie streep of een lichte?
Hoe voelen jullie je ondertussen eigenlijk? Ik heb nog steeds veel buikpijn. Bij mij is het stekende/drukkende pijn en soms als ik gewoon zit of lig branderig. Vorige week woensdag ben ik al bij de gynaecoloog geweest, omdat ze een bbz wilde uitsluiten. Ik twijfel om weer te bellen of af te wachten, want woensdag was er op de echo niets te zien en ik betwijfel of dat nu wel zo zal zijn. Buiten dat om voel ik me opzich prima, ik ben met vlagen duizelig en heb de hele dag ontzettende honger, haha Mijn banner klopt trouwens niet helemaal. Ik heb een onregelmatige cyclus, dus ik kan al wel 5 weken zijn, maar kan ook 4+4 of 4+5 zijn.