Wat fijn zeg!! Ik hoop zo dat ik over 1,5 week ook een kloppend hartje te zien krijg! Het geeft iig wel wat vertrouwen
Krampen niet echt, wel een naar gevoel in me buik. Maar is dat omdat ik wat voel, of omdat ik denk wat te voelen.. zo stom dit. Gaat een lange nacht worden ben ik bang
Oh nee! Hopelijk mag je een vroegere echo en kan het je gerust stellen! Lees toch veel dat vrouwen bloed verliezen en er toch niks aan de hand is! Ik duim!
Vervelend dat je je zo voelt! Die kwaaltjes kunnen soms heftig zijn! Hopelijk betert het over een paar weekjes weer!
Ahh ik snap je helemaal. Zo vervelend en vermoeiend tegelijk. Het is ook niet niks allemaal… Hou vol! veel liefs
Hier gelukkig goed nieuws: hartje zien kloppen en hij is precies op 7+5 gemeten Ben enorm opgelucht dat er gewoon echt iets aan het ontwikkelen is in mijn buik!
Wij hebben het familie en vrienden verteld. Met de feestdagen is liegen moeilijk en mocht de zwangerschap niet goed gaan, ben ik daar ook open en eerlijk over. Op werk wacht ik tot de 1e echo.
Hallo! Hier geen noemenswaardige klachten. Wat gevoelige borsten met douchen en slapen. Sinds gister is mijn geur alleen echt mega veranderd . Ik heb nog niet hoeven overgeven maar ananas, wat ik normaal heerlijk vind, is zooooo vies nu haha. wie van jullie doet er mee met moeders voor moeders? Ik begin morgen!
Ja inderdaad, met de rest kan ik nog best wel leven, want zoals vroeger in men bed vind ik het echt niet zo erg nu maar die misselijkheid, nee vind ik echt verschrikkelijk