Die ss hoort eigenlijk ook helemaal niet, als je kijkt naar de oorspronkelijke schrijfwijze. Maar in sommige noord Afrikaanse landen wordt het met dubbele s geschreven, waarschijnlijk door Franse invloed. Sommigen schrijven hier om die reden Faical Vind dat echt lelijk staan.
We hebben meer raak vlakken als dat ik van te voren dacht leuk Heb op Nordin en faisal gestemd , qassim vind ik ook prachtig alleen moet je dan continu corrigeren hoe je het uitspreekt .. Ayoub Ilyas Anas Mounir Amin Stonden allemaal nog op mijn lijstje.. al gaan wij nu toch voor een andere naam Lastig hè !
Grappig. Ilyas en amin zijn bezet. Anas niet zo mijn smaak. Ayoub ook op het lijsteje gehad haha, ik wissel en twijfel steess. Mounir mooi maar wil geen M, mijn zoontje begint al met de M.