We krijgen een kookplaat met afzuiging waar ik graag daaronder een binnenlade had gehad voor het bestek maar dat past niet ivm de ruimte die de kookplaat met afzuiging inneemt. Wat kan er wel in die lade? Alsnog een besteklade maar dan in de diepe lade? Of passen er nog potten en pannen of borden in qua diepte?
Wij hebben een bora en daaronder gewoon een bestek lade. Als dit niet past zou ik voor een pannen lade gaan.
Wij hebben een kookplaat zonder afzuigend, maar daaronder zitten ook enkel twee diepe lades? Hier dus de pannen in de la onder de kookplaat, ook omdat het toch best warm wordt in die la.
Ja, daar had ik ook graag de besteklade gehad, maar helaas. Nu twee diepe laden, in de bovenste staan de ontbijt/lunchborden, broodbakjes, doppers en het broodbeleg. De pannen zitten in zo'n hoekkast met uitschuifplateaus en de besteklade een kast ernaast.
Hier zitten de koekenpannen er in, bestek zou ik niet doen ivm de warmte/hitte. Tenminste, bij ons zit er een waarschuwingssticker in dat er geen dingen in mogen die niet tegen hitte kunnen.
Wij hwbben twee lades onder de Bora met afzuiging. De bovenste zitten alle kruiden in, en de onderste de pannen.
Waarom kan er geen bestek in? Bij ons ziet het er zo uit. De bovenste is een bestekla, de onderste zijn pannen. De bovenste is dus ook ondiep maar met een brede voorkant. View attachment 711945
waarom geen bestek? Bij ons onder onze inductie waar t ook warm wordt hebben we ook gewoon onze bestek liggen. Zou er alleen geen aanstekers in opbergen.
Ja ik dacht in zo’n plastic bestek bak dat smelt misschien. Onze keukenboer zei dat ik er alleen pannen in kon doen. Maar ik heb het nooit uitgeprobeerd dus mogelijk kan het prima
Wij hebben 2 diepe laders onder onze kookplaat. In de bovenste zaten eerst pannen, maar dat vond ik niet handig. En nu zitten daar vooral schalen, (beslag) kommen, en bakjes. Die gebruik ik meer tijdens het koken dan pannen. En gaat prima onder de kookplaat. Ze smelten in ieder geval niet. Bestek zit naast de kookplaat en dat vind ik een prima plek.
Ja ik heb nog even de sticker bekeken en er staat inderdaad alleen geen brandbare dingen erin leggen, zoals lucifers en spuitbussen enzo. Dus een bestekla zou moeten kunnen. Weer wat geleerd