Ik draag altijd een lang hemd die ook hoger gesloten is meestal in zwart. En 1 die langer valt zodat die in de broek past en niet steeds eruit gaat. Ondergoed zonder kantjes en dingetjes. Meestal ook gewoon zwart/grijs. Nu moet ik wel zeggen dat we sinds kort langere jasjes hebben die ruim over de billen vallen, ideaal! Ik heb altijd Adidas schoenen aan en altijd leuke sokken (happy socks of odd).
Idd wat de rest ook aangeeft, wel echt een hemdje eronder aandoen, Mocht het jasje open springen. De onderbroek tja wat je fijn vind, zien zullen ze het toch wel. Dus gewoon lekker dragen wat jij fijn vind en jij jou comfortabel in voelt.
Dan ga ik gewoon voor mijn zwarte boxers/hipsters. Die draag ik het liefst en als ze het toch wel zien dan hou ik het gewoon daar bij. Paar zwarte hemden erbij en dan vind ik het wel prima voorlopig. Bedankt allemaal!
Ik droeg nike hardloopschoenen. Had 2 paar dus bij te laat wegspringen oid pleurde ik ze gewoon in de wasmachine zaten hemels!
Ik raad je een hemd eronder aan. Iets met drukknopen en deurklinken... (ervaringsdeskundige) Verder droeg/draag ik meestal zwart/lichtroze hipsters.
Oh, in de 22 jaar dat ik in de zorg werk nog nooit mee gemaakt Mn collega wel, die liet een po vol met dunne ontlasting vallen Die kon het letterlijk tussen haar tenen vandaan halen
O ik heb zo ongeveer alles wel al over mijn broek gehad Van braaksel tot ascites haha. Oke gelukkig geen sperma dan. Dat zou erg naar zijn.
Toen ik 16 was liep ik stage in een woonzorgcentrum en ik had een katheterzak geleegd.. ik was er bij op m'n knieën gaan zitten en ik zette die urinaal op de grond. Toen ik op stond was ik alweer vergeten dat ik hem daar had neergezet en ja hoor, ik stoot zo dat hele ding om (met 800 ml oid er in...) Hele broek nat Ik werk nu op een verpleegafdeling in het ziekenhuis en ik denk altijd aan dat moment terug als ik dat soort capriolen uithaal. "Even snel" is met dit soort dingen niet aan te raden. Doe gewoon rustig en houd die urinaal in de gaten
Ik werd bij een patient geroepen die was gevallen en een verlaagd bewustzijn had. Dus ik zit daar al lang op mn hurken naast die man, als de verpleegkundige zegt "hij heeft ook zijn urine verloren". Top, dank voor de info. De hele onderkant van mijn jas dreef erin.