Heh bah wat balen zeg dat je toch weer ongesteld bent geworden. De laatste cryo's dan hopelijk de toppers. En even rust met de feestdagen..
ja dacht eerst bah maand wachten. maar ben nu wel blij. moet er niet aan denken om net met de kerstdagen heen te moeten/mogen
Ach wat balen (ik had geen bericht van het forum dat er iets was geplaatst, mijn excuus voor de late reactie) die onzekerheid tot de menstruatie die al dan niet doorbreekt is echt killing
Ben gister ongesteld geworden. Aankomende maand even zonder forum… heeft hopelijk wat rust!! Succes allemaal
Hoi dames, hier is het wel weer even spannend. Dinsdag was mijn nod maar nog niet ongesteld geworden. 1 keer in de 2 jaar komt het voor dat m'n cyclus wat langer is, dus dat zou nu ook weer goed kunnen. Ik snap dat je soms even rust nodig hebt @Minetje ,ook al is dit forum superfijn je kan er daardoor wel nog meer mee bezig zijn. Hoe is het met de rest van de dames?
Zojuist ongesteld geworden. Gisteravond ineens wat roze afscheiding, heel even dacht ik aan innestelingsbloeding omdat ik vorige week zondagavond een positieve ovutest had, maar mijn gevoel zei eigenlijk gelijk al dat het mis was. En zojuist zette het door.. Ga je nog niet testen @Sjanani ? Spannend hoor!
oh balen @Sjanani hoe is het nu bij jou? hier deze maand wel thuis een poging gedaan, nog een week geduld hebben
Sorry voor de late reactie. Uiteindelijk vrijdag ongesteld geworden, wel anders dan normaal dus denk dat er wel iets was misschien. Ik had wel even tijd nodig om dit jaar ook weer zo af te sluiten. Vind het altijd wel een ding dat het een heel jaar weer niet gelukt is. Maar kan het zo ook wel weer verwerken dat er eigenlijk geen kans is dat het nog gaat lukken en proberen de positieve dingen te zien. Hoe is het bij jullie?
Snap je helemaal! Weer een jaar voorbij zonder zwangerschap. Echt balen! Hopelijk wordt 2022 een mooi vruchtbaar jaar!
Hey dames, Ik hoop dat ik hier ook nog mee mag schrijven. Ik ben 43 en wij hebben nog een kinderwens. Wij zijn al gezegend met een mooie zoon van 5. Wij hebben lang gedacht, dat het goed was zo met ons 3en. Maar 2 jaar geleden begon het toch weer te kriebelen. Ergens werden we wel vrij vlot weer zwanger... maar tot op heden is het zwanger blijven, bij ons een probleem. Nu al meerdere mk gehad, en hebben zelf eigenlijk wel besloten om daar verder geen onderzoeken naar te laten doen. Wij hebben zoiets van... als het nog lukt, zou dat geweldig zijn.. maar zoniet, dan niet. Als ik tijd heb, ga ik hier nog een beetje teruglezen Ik zit nu momenteel weer op het wachtbankje, 4 dpo. Duurt lang.
Hoi! Welkom. Niet heel actief groepje hoor, zal de leeftijd zijn . Ik ben bijna 43 en heb een zoon van 4 en een dochter van 1. Zwanger worden leek twee keer makkelijk te gaan (op m’n 38e in ronde 3 zoon, op 39e in ronde 2 miskraam) maar op onze dochter moesten we toch 19 rondes wachten, maar het was het wachten waard. Tja, onderzoeken doen naar miskramen heeft 40+ niet zoveel zin, je weet toch wat de oorzaak is helaas…. De leeftijd. Maar er zijn vast nog goede eitjes te vinden in de krochten van je eierstokken. Ik ga voor je duimen dat er een prachtige baby nou eens blijft zitten!
Dank je Ik zag al idd, dat het niet een heel actief groepje is. Gek hè, dat je in het begin, vrij vlot zwanger wordt.. en daarna toch wel weer lang moet wachten op een volgende zwangerschap. Dat gevoel heb ik nu ook een beetje. In het begin werd ik binnen 3 rondes wel zwanger. Maar nu zit ik al in ronde 5, na mn laatste mk. Wat leuk, dat je nu 2 kindjes hebt. Is je gezin nu compleet? Ik vind het iig wel fijn, dat er toch meer "oudere" dames zijn. Die op latere leeftijd nog kiezen voor kinderen.
Ja ons gezin is nu compleet. Ik wil ook nooit meer bevallen….. wat een ellende maar wat wel heel dubbel is, wil wel weer zwanger zijn, mis het zo. En ook alle bijzondere momenten, de test, de echo’s, het geslacht ontdekken, de kraamweek (zie, de bevalling sla ik voor het gemak even over) Maar ik wil helemaal geen derde kind, zo gek….. maar ja, dat zal wel geprogrammeerd zijn in de mens. Zwanger zijn is verslavend. Kinderen zijn met name vermoeiend (zoon gisteren alles ondergespuugd tot vier keer toe (uitgeputte linnenkast, je kent het wel) en dochter spoken tussen 1-4 ) Ja gek hè, eerst twee keer heel snel en daarna niet meer zwanger te krijgen. Maar ik heb ook lang gewacht met m’n eerste. Pas op 38 begonnen. Ik ben een gezegend mens dat het toch allemaal gelukt is En jij idd steeds snel zwanger maar weer een miskraam, ook erg verdrietig. Ik hoop dat het je snel gegund is!
Zo herkenbaar idd. Zwanger zijn, is gewoon heel leuk en spannend. En dan dat leven voelen, in je buik. Echt iets magisch. En idd, kinderen kunnen ook wel vermoeiend zijn. Altijd vervelend dat ze moeten spugen... en dan vaak midden in de nacht, de wasmachine nog weer aanzetten Maar daar staat dan wel een heleboel liefde tegenover. Als ik onze zoon dan zie genieten en hoor lachen, dan smelt ik helemaal. Snap dat jullie gezin nu compleet is. Ik zou dat denk ik met een 2e erbij ook hebben En idd, ik hoop ook dat het ons nog gegund is
Ik vind zwanger zijn vreselijk, en heel bijzonder. Maar ik voel me toch vooral heel kut dan... het is wel prachtig als het leidt tot een kindje Hier begin ik zo onderhand de hoop wel wat te verliezen, zo eind 43 jaar en alweer in ronde 16. Met name ook door alle miskramen voelt het toch wat kansloos. Zo jammer. Zou het nog zo leuk vinden met m'n huidige vriend, die nog geen kinderen heeft... Ik ben elke keer aan het zoeken naar positieve verhalen maar die zijn er niet veel op deze leeftijd, behalve bij eiceldonatie of met eigen eerder ingevroren eicellen. Gaat me toch een beetje te ver.. Hoop erg op een positief verhaal voor iemand hier!!
Oh dat snap ik. Maar het kan echt (en nee Katja Schuurman geloof ik niet helemaal, althans niet dat die baby in zuid Afrika op natuurlijke wijze bij elkaar geneukt is…, aangezien ze breeduit in de media bracht dat ze nog een kind wilde drie maanden ervoor, ze wist dus dat het ging lukken…..) De burgemeester van Utrecht, Sharon Dijksma dacht dat ze in de overgang was, zwanger, 48 jaar, gezonde dochter. Ik ken ook iemand van het forum die zich al aan het oriënteren was op ECD maar toch plots spontaan zwanger bleek toen ze net geen 44 was, gezonde dochter (worden wel vaak meisjes dus bij die oudjes ) geboren. En je bent recent zwanger geweest. Niet de hoop verliezen, het kan echt, de aanhouder wint!
Lastig hè. Ik stel mij de vraag weleens... hoelang wil je nog doorgaan? Het is steeds wel die teleurstelling. En er doorgaans ook best veel mee bezig zijn. Maar daarentegen is het ook wel zo, om de hoop niet te verliezen.
Ja het is best moeilijk loslaten inderdaad, vind ik ook . Zonder spiraaltje voel ik me ook echt wat minder stabiel, ook irritant. Ik heb me nu maar eens een keer niet aangemeld voor een NOD lijst, ben er een beetje klaar mee. Ik lees en duim sowieso mee met de oudjes onder ons