Heeft iemand nog positieve verhalen over negatief testen op 10dpo en toch zwanger blijken? Ik probeer mijn dag wat op te fleuren
Nou ik vandaag op me NOD een kv early gedaan, met waarschijnlijk een valse lijn. Zou wel duidelijker moeten zijn nu. Reminder to myself dat ik deze testen niet meer koop #zucht..
Hmm ik zie wel duidelijk een streep, na hoeveel tijd is deze foto gemaakt? Vind testen met blauwe lijn altijd een beetje eng..
Ja het einde komt een beetje in zicht, maar voor een paar is het nog mogelijk! Ik geef nog niet op tot ik ongesteld wordt haha
14/15 dpo nog geen bloed had wel een veegje vanmorgen maar dat is geen menstruatie. Test cb apparaat testjes negatief. Misschien toch nog eens een early test wagen, NOD gisteren, normaal 13 dpo toch echt ongesteld..Heb gister ook gewoon m'n covid booster vaccin gehaald, assistent zei dat het niet uitmaakte zwanger of niet. (had gezegd 90 % kans dat ik niet zwanger ben) Bijgevoegd de zinloze on afleesbare testjes, ga denk eff naar supermarkt om gewone test te halen.
Ja ik dus ook, liever een rode streep. Deze is na 10 min gemaakt, zag met 5 min wel iets maar met turen. Maar toch geloof ik niet zo in deze testen. Heb er nog 1 over, probeer het vanavond nog eens.
Ja, ik zie het verschil wel, heb een middag urine "early" test gedaan en die is toch echt 100% negatief. Toch maar wachten tot morgenochtend...