Geen idee wat ASMR of Mukbang is. Kennelijk is het niet iets waar m'n interesse naar uit gaat, anders was ik het waarschijnlijk al lang en breed tegengekomen dmv. cookies of had ik er zelf iets over opgezocht bijvoorbeeld. Overigens dacht ik door de titel dat ASMR een één of andere ziekte was.
Geen idee wat het was, dus een aantal filmpjes opgezocht om die vervolgens allemaal weer even snel af te zetten Vreselijk, ik kan er dus niet naar luisteren, maar ik ben ook best wel gevoelig wat geluiden betreft.
Ik denk dat het iets van jongeren is. Niet dat ik dat ben , ha ha. Maar op You tube is het wel trending ( net als tik tok en instagram. Voordeel van tiener kinderen denk ik
Bizar, uit nieuwsgierigheid stukje gekeken/geluisterd, maar dit is idd heel ontspannend! En ik trek bepaalde geluiden ook heel slecht, maar dit is echt prettig :-D
Wat doet ASMR met je brein: Het fenomeen wordt door sommigen als een 'hersenorgasme' beschreven. Maar het heeft helemaal niks te maken met seks. Nee, de tintelingen zorgen voor een mysterieuze ontspanning in de hersenen. Die kan variëren van een ontspannen gevoel tot een golf tintelingen die vanaf de hersenen tot in de ruggenwervel gaan Dat gevoel zou niet alleen goed zijn tegen stress, maar ook helpen bij beter slapen en zelfs angstige gedachten wegjagen. Mensen zouden er zelfs gelukkiger van worden. En, opvallender: sommige mensen met chronische pijn zeggen zelfs dat hun symptomen verminderen na het kijken van ASMR-video's.
Nou hetzelfde hier. Ik kan niet tegen smakkende mensen, klakkende kaken of irritante andere geluiden. Maar dit is echt rustgevend
Dan maar een fetish heb er vannacht toch 4 uur aan een stuk van doorgeslapen (normaal elk uur wakker of kan niet in slaap komen). En ik 'voel' de behandeling ook echt, hahahhaha. Oke dat klinkt wel heel stom!
Ik raak er een soort van in 'trance'. Misschien niet het goede woord, want het heeft een negatieve lading (vind ik), maar misschien bedoelen ze dat met 'tinkles' of hersenorgasme.
ja dat is dus wat mensen kunnen hebben inderdaad. Heerlijk eigenlijk. Daarom is het ook zo populair ( nou ja onder de jongeren blijkbaar) Er zijn zoveel soorten. Haar kammen, eten, dieren die langzaam iets opeten, regen, wind, Ik heb alleen de regen asmr nog aangehad omdat ik van veel geluiden juist agressiever word.
Geen idee wat het is, maar ik lees verder en as we speak kijkt zoon naar filmpjes waarbij dikke banden ballonnen stuk rijden en over kleine speelgoed auto’s rijden….. Ik moet denk even meer onderzoek doen?