Maar wat valt er nou te resetten aan omgevallen horeca-ondernemers? Want die vangen al vanaf het begin de grootste klap.
https://www.nu.nl/coronavirus/6178000/kabinet-versoepelt-maatregelen eigenlijk bar weinig versoepeling
Het gaat toch niet alleen om de horeca? Wat dacht je van de eventbranche, de zogenaamde „niet essentiele winkels“, kunst en cultuur etc. Ik denk dat weinigen begrijpen dat als het midden en klein bedrijf bij bosjes falliet gaat wat dat betekend. Daarnaast begint de inflatie nu op alle producten zichtbaar en voelbaar te worden. De afbraak gaat blijkbaar langzaam genoeg zodat velen de kleine stapjes niet meer zien in het grote geheel en dat het medicijn erger is dan de kwaal. Als er dan een enorme werkloosheid is icm met een enorme inflatie dan zien we ineens allemaal wat er afgebroken is. Misschien duurt het nog een jaartje met een lockdown hier en daar maar dan is de perfectie situatie ineens daar om de economie te resetten met een digitale wereldmunt, een wereld regering want dat gedoe van die landjes die allemaal hun eigen ding doen was ook niets, een wereld klimaat akkoord etc…. hoe moeilijk is het inmiddels om de aanloop hiernaar toe te gaan herkennen?
Ik ben benieuwd naar de voorwaarden voor de winkels om open te mogen. Winkelen op afspraak zie ik ook niet zitten. Wel als ik iets heel gericht moet hebben, maar ik heb zo bijv een lijstje verzameld van dingen die ik wilde kopen als de winkels weer open zouden gaan. Zitten ook schoenen voor zoon bij. Darvan weet ik nog niet in welke winkel ze wat hebben, dus wil meerdere langs. En ik kan me ook voorstellen dat horeca en cultuur furieus zijn dat zij alweer als laatste aan de beurt zijn. Ik hoop dat er vrij concreet perspectief wordt geboden.
En “volledig gevaccineerd” betekent dus inclusief booster max 6mnd na 2e prik. Met 2 prikken ben je dus eigenlijk weer ongevaccineerd. Negatieve test geldt niet meer. Waanzin! La douce France...
Dit ja, winkelen op afspraak werkt in onze branche niet. Mensen willen gewoon binnen lopen. Vorige keer hadden we misschien 2 of 3 afspraken in een week
Ik ben toch wel weer blij met de versoepelingen, hoop alleen voor de horeca en cultuur sector dat er snel perspectief is..
Bij ons kon dat niet. Maar toen had ik nog de motivatie om me aan de regels te houden. Ik denk dat ik nu ook meer zal proberen zonder afspraak binnen te komen. Ik zal dan niet op een druk moment in het weekend gaan, maar doordeweeks even in mijn pauze. Ik zal dan ook niet uitgebreid gaan snuffelen, maar wel wat gerichter winkelen.
"binnen sporten wordt onder voorwaarden weer mogelijk. Buiten sporten kan straks weer tot 20.00 uur." fijn . Ik ben benieuwd naar de voorwaarden ! Waarschijnlijk inschrijving? Dat was bij het zwembad best chaos- maar hopelijk dan weer aan het werk, waardoor ik ook zelf wat meer in beweging blijf.
Ik las net iets over individueel binnen sporten. Hopelijk mag gym/turnen dan ook. Valt niet onder groepsles en ook niet onder teamsport... dus ben hoopvol voor mijn dochter.
Wij weten alleen maar wat hier staat. De moeder weet vast meer. En de rechter ook. Er zal vast meer spelen en het zal vast niet alleen zijn omdat hij niet is gevaccineerd.
Dat was ook het eerste wat ik dacht. Of er speelt meer, of het is een vechtscheiding en die moeder weet de vader op deze manier flink te pakken te nemen. Dat gebeurd helaas ook nog