Wij hebben dat ook al gedaan. We hebben alles nog van de jongste van 10 maanden maar hele schattige newborn pakjes oid hebben we de afgelopen maanden niet laten liggen.. Is toch niet stom? Ik vind dat juist fijn om naar te kijken en te pakken en te fantaseren wanneer en wat voor kindje erin gaat zitten ♥️
Setje maat 1 wasbare luiers. Heb alles voor vanaf 6/7kg. Maar niks voor nb. Zag echt een mega leuk printje...
Hahaha daarom gaan wij de zolder verbouwen in april lol. Kan de hobbykamer daarheen. @Eliizzaa ja haha 1 stap verwijderd van kopen
Ik heb nu de hele tijd een zeurend gevoel in m’n linker lies. Als of er een mega blauwe plek zit. Herkend iemand dit na of rondom ei sprong??
ja vóór de eisprong gehad, kan groeipijn zijn Was het bij mij iig wel want sinds de eisprong geweest is heb ik niet tot nauwelijks meer steken/buikpijn. Helaas komen diarree, hoofdpijn en vermoeidheid wel om de hoek kijken haha
Hier nog helemaal niets gekocht voor een ooit aanstaande baby. Bij de eerste alles pas met 24 weken gekocht en besteld, alleen het eerste pakje met 11 weken dacht ik. mocht er een tweede komen dan hoef ik ook echt weinig te kopen. Misschien alleen wat aankleding voor het kamertje; verf voor de muur en een leuke poster ofzo. Alleen als het een meisje is wat kleding.
Oh heerlijk Kids zijn altijd zo pijnlijk duidelijk @Neanay @Kimberley92 Niet leuk! Knuffel voor jullie ❤️
Oké bijzonder!! Ik denk dat het hier een soort na pijn is want ik vermoed dat m’n ei al is gesprongen. Had vrijdagavond ook enorme zeurende pijn.
Hier met 10dpo negatief getest, vanavond nog. Dus ik zie het somber in. Bij m’n vorige zwangerschappen had ik exact met 10dpo een positieve test in handen…. Dus voor mijn gevoel is het nu kansloos. Stop nu ook met testen en wacht ongi af, tenzij mijn temp morgen hoog is… dan geef Ik het nog een kans haha!