Ja daarvoor wel, ook met actiontesten Mss komt deze vertraging wel door de booster wat ik op 6 januari gehaald heb
grappig dat de cb vanaf zondag dan al een smiley gaf. Maarja ik hou deze maar aan. Morgen maar weer kijken of die afloopt.
kijken hoe lang ik dat volhoud. Maar balen zeg dat je nog steeds geen positieve ovutest hebt. Andere kenmerken zijn er al, dus wie weet heb je ineens een knaller.
Ja alles is er, behalve die piek Zal wel later zijn door de booster, komt wel, alleen ben ik niet zo goed in afwachten
@MamaDorey, dankjewel! En jij gefeliciteerd! @Kimberley92, @Lizzie1747, @Love2Live, @Main2 spannend, het kan nog! Kan het geen innestelingsbloeding zijn @Main2? @Momoftwo12 zo jammer, hoop volgende ronde raak. Sorry, als ik iemand vergeten ben. Ik moest een paar pagina's inhalen.