Bedankt allemaal! ❤️ Hele dikke knuffel voor jou @Saar1988, je verdriet en pijn mag er zijn. Het is zo onzeker allemaal.
Eindelijk is het gelukt! Nee niet zwanger (denk ik, ik ga liever uit van falen dan slagen als zelfbescherming), maar een normaal cyclus. 10dpo nu zonder bloedverlies of pms!
@Saar1988 oooh Meis wat een teleurstelling, uiteraard duim ik ook hard mee dat dit wel je gouden ei is en alles zeker niet voor niets is, tot die tijd dikke dikke knuffel!!
@Saar1988 ik duim voor je! Wij hebben helaas slecht nieuws gekregen gisteren. In principe zou mijn niche het zwanger worden niet belemmeren maar het zwanger zijn is een enorm risico. De niche is zo groot en er zo slecht aan toe dat de kans op het scheuren van mijn baarmoeder groot is. Al tijdens de zwangerschap. Dit betekent dat de baby het niet zou overleven en ik ook heel snel in het ziekenhuis moet zijn omdat ik anders ook kom te overlijden. Het advies is om eerst ivf te doen, alle embryo's invriezen en dan een hersteloperatie van de niche waarbij ze de niche volledig weghalen en de baarmoeder opnieuw hechten. Hersteltijd: ik moet uitgaan van een jaar. Ik ben kapot.
Och jeej! Dat is zeker niet wat je had verwacht en zeker niet gehoopt. Ik schrik ervan! Ach meis! Heb er geen woorden voor, ik wens je veel sterkte!
Mijn "sanity" word weer flink op de proef gesteld. Alsof we het al niet moeilijk genoeg hebben. Mijn allerliefste poezenkind, steun en toe verlaat mijn troost (16.5 jaar). Stond niet meer op van morgen. Ze heeft een hernia hebben ze zojuist onderzocht en haar zenuwen zijn hierdoor beklemd. Als ze met 2 dagen niet verbeterd dan moeten wij haar zaterdag in laten slapen. Ik vraag mezelf soms op recht af waarom ik alleen maar moet incasseren in mij leven.
Wat een onwijze tegenvaller en pittige ingreep ook. Pfoe... dit is niet niets om te verwerken... een jaar ... jeetje.
En door naar de volgende ronde. Vannacht amper geslapen door migraine dus ik wist al genoeg. Hopelijk zet het snel door. Heb altijd zo'n hekel aan een te lange aanloop. Maar goed, lf van 10 sowieso goed gehaald dus dit keer wel een goede ronde gehad. Nu even stevig balen.
ik heb de wedstrijd uitgelopen maar werd 4e en net de medaille gemist, dat gevoel. Naja. Dit keer niet getest, beviel wel beter. Gaf meer rust.
@Asil sterkte met het verlies van je huisdier, is altijd alsof je iemand in het gezin verliest en thuis voelt wat leger. @Krv ik had in ander topic ook al gereageerd maar heel veel sterkte met deze klap die je nu weer te verwerken krijgt. Ik vond de maanden wachten al lastig om mee om te gaan maar een jaar. Eerst dit verwerken.. je hebt die tijd nodig.. en heb nog veel vragen aan je over de herstel operatie maar ik wil je nu niet bestoken met vragen..
@Asil wat ontzettend verdrietig! Poezen en honden verliezen sucks! Echt heel k*t! Sterkte! @Krv wat moet het verschrikkelijk zijn om zoiets te horen…..! D r a m a veel sterkte om dit een plekje te geven! Hopelijk gaat de ivf-punctie dan wel heel goed en heb je een hele bak met cryo’s straks! Dat zou nog een heeel lichte troost zijn. @iedereen. Ze gaan (in overleg met ons) wachten tot dag 5. Dit ook ivm onze genetische afwijking (kenmerk daarvan is dat hij niet goed door deelt/vroege miskramen ontstaan) dus nu terugplaatsen is deels ook onszelf voor de gek houden in ons geval. Alle duimen mogen gaan draaien en de kaarsjes aan: op naar een dag 5 cryo