Dit dus... dochters hebben het in december gehad en beiden uitgeziekt bij mij. We hebben niet gek gedaan maar er waren meerdere momenten dat besmetting mogelijk zou geweest zijn.. Vandaag melding gekregen dat hun beide klassen in quarantaine gaan owv minstens 4 positieve meldingen in de klas. Jongste is morgen net jarig en de oudste zaterdag. Zal dus niet echt gevierd worden - weerom... En de sneeuwklassen van de oudste (vertrek was voorzien op 28/1) is voor het 2e jaar op rij geannuleerd. Voor haar dus geen skireis, volgende poging is voor de laatste 2 leerjaren in 2024...
Ik zit er ook op te wachten eigenlijk, wil mijn booster niet halen dus dan liever die QR verlenging door een besmetting. Maar heb al vaak moeten testen en mijn zoon heeft Corona gehad maar nee helaas ik krijg het maar niet.
Ik las vandaag dit artikeltje over (her)besmettingen https://www.rtlnieuws.nl/editienl/artikel/5282212/meerdere-coronabesmettingen-corona-herbesmetting-vier-keer-sanquin Hier in huis gaat het rond, alle mannen hebben inmiddels een positieve test. Ik nog niet. Heb mijn boosterprik bijna twee weken, misschien scheelt dat. Grote kans dat ik binnen enkele dagen ook positief test maar tot die tijd blijf ik in huis volhouden dat ik gewoon van het sterke geslacht ben Ik ben er niet (meer) bang voor, de omikron variant is zo besmettelijk maar gelukkig ook mild. Hier niet veel klachten, alleen verkouden.
Ik doe ook nog verwoede pogingen t te ontwijken al is t een oneerlijke strijd. Zelluf niks doen maar wel een kind op school en BSO. Even schatten: dat zijn 28 contacten uit de klas, 60 op een BSO (waar se niet bij in de klas zit) en zeg 20 extra door de wisselende samenstelling. Vervolgens straks nog een op de KDV 8 van de babygroep plus wisselende samenstelling dus voor t gemak nog eens 8... Als hij al niet in huis is gekomen is het enkel een kwestie van tijd.
Corona is hier aan het huishouden.....man, man, man. Echt ALLES doet me zeer! Spieren, gewrichten, oren, hoofdpijn, keelpijn. Heb elke uur voorbij zien gaan vannacht. Mijn man is er ook echt beroerd van, slaapt de heledag en als hij wakker is, dan hoor je niets anders dan gepuf, gezucht en gesteun. Oudste had gister wat hoofd en buikpijn, heeft nog geen positieve zelftest. Jongste is op school besmet en heeft het dus in huis gebracht. Hij was er gelukkig niet zo ziek van.
Bij oms scheelt het dat de bso een stuk minder contacten geeft. Zijn maar 15 kinderen en alleen van eigen school.
Balen zeg! Lief voor jezelf zijn en uitzieken maar. Hoop dat de kinderen zichzelf een beetje kunnen vermaken. Beterschap!
Ik had het er heel toevallig gisteren nog met andere moeders over op het schoolplein, dat het allen maar een kwestie van tijd is. In de klas van zoon was al een kind positief. Maar daarnaast heb ik nog drie puber dochters, allemaal ook nog op een andere school, en daar is het nu ook vandaan gekomen. Oudste dochter videobelde gisteravond vanaf haar kamer en liet meteen de positieve test zien. Ik schrok heel erg, omdat ik twee seconden dacht dat het een zwangerschapstest was Dus tja, als ik dan mag kiezen: liever corona in huis dan een kleinkind (op dit moment dan ). Middelste dochter en ik testten negatief. Zoon en jongste dochter in de ochtend getest, want die lagen al in bed. En jongste dochter was ook onmiddellijk en zeer duidelijk positief. Zoon (nog) niet. Hij is wel opeens lichtverkouden… Dus het is even afwachten hoe het zich ontwikkelt, maar ik denk dat we nu allemaal wel aan de beurt komen. Zodra dochters positieve ggd testen hebben, gaan we afspraken maken voor de rest van ons.
Ja ik kies nu toch ook nog maar even voor een positieve coronatest boven een zwangerschapstest (Ik voel me wel een beetje oud worden hoor, mijn dochter is haar bruiloft aan het plannen)
Als je kinderen volwassen dingen doen of plannen dan word je inderdaad gewoon oud Is soms best even wennen…
Nou wij zijn ook aan de beurt. Toch sneller als gehoopt. Zoonlief kreeg vanmiddag ineens koorts en hoofdpijn en heeft een positieve zelftest. Morgen testen bij de GGD. Dat wordt een hoop ziekenhuisafspraken afbellen vrees ik
Dat vind ik persoonlijk het ergste van die hele quarantaine! Al die dingen die afgezegd moeten worden. Sterkte ermee en hopelijk geen erg zieken in huis!
Met dochter net bij GGD geweest. Voor het eerst hoop ik op een positieve test Is ze er 8 weken vanaf, die quarantaines. Ze is gisteren toch wel ziek geweest, maar vandaag alweer een stuk beter.
Vorig weekend vierde mijn schoonzus haar verjaardag. We wisten dat die kant van de familie niet vaccineren. En houden zich wat betreft aantal bezoek ook niet aan de regels en adviezen. Ik ben als de dood nu, gezien ik sowieso al benauwd ben. Dus we hebben afgezegd en een mooi kado met kaart gestuurd. Wat denk je? Moeder van mijn schoonzus (geen vaccinatie) bleek corona te hebben en heeft bijna de hele familie aangestoken aan beide kanten (en groot deel dus ook geen vaccinatie). God, wat zijn wij blij dat we niet gegaan zijn nu. Pfew. (Ja, kan het nogsteeds oplopen op andere manieren, maar hoe later in dit trimester, hoe beter. Want heb geen zin in vroeggeboorte).
Ik denk inderdaad dat iedereen het een keer gaat krijgen. Hier nu mijn beide dochters corona. Ik vrees dat wij snel gaan volgen. De oudste heeft vorig jaar april ook corona gehad. Toen had ze geen klachten. Paar maanden later gevaccineerd en nu weer corona. Deze keer koorts, hoofdpijn en keelpijn en verkouden. Jongste dochter heeft voor het eerst corona en zij heeft hoge koorts en spierpijn. Goeie griep zeg maar.
Ja dat dacht ik ook maar nu hoor ik hier kindjes die binnen 8 weken weer positief zijn en nu ben ik ook ineens bang. Ik wil niet weer 3 weken in quarantaine