Jaa ik zie wel wat. Wanneer was hij zichtbaar en na hoeveel tijd is foto gemaakt? Hij oogt op de foto al wat opgedroogd. Spannend!
Ik denk na een 5tal minuten.. niet veel later.. ik denk dat het licht boven de tafel het een beetje rare foto maakt haha.. Waarom kan er niet gewoon ofwel helemaal niets ofwel een heel felle lijn staan haha zo van die onduidelijke als dit word ik echt gek =)
Soms inderdaad lastig in te schatten op de foto haha. Maar zie sowieso een streepje. Hopelijk heb je snel een duidelijker streepje! Is dit de early of express van predictor? En hoeveel dpo ben je?
Het was de early.. Ik denk 10 of 11.. Kheb ook heel de tijd soort van zeurende buikpijn.. En had vandaag ook last van men onderrug.. Maar weet niet of dat er iets mee te maken heeft dat komt pas later zeker haha =)
Nee hoor, zodra er hcg is begint je lichaam zich aan te passen. Het zou heel goed een symptoom kunnen zijn. Ik ben benieuwd naar de oploop. Ik gok namelijk dat deze streep wel echt van hcg komt. En voor 10 a 11 dpo kan dit een prima streepje zijn.
Ik denk dat ik maar eens een digitale van cb ga proberen.. Geen last meer van vage lijntjes.. Die zijn nogal goed toch?
Zien jullie hier een Tuur streep of is dit het voorgedrukte lijntje? Ben 11 dpo, cd 25 Het is Kruidvat 2v5
Hij oogt op de foto helaas als een voorgedrukt streepje, gezien hij grijs oogt. Maar ik moet zeggen dat het door uploaden soms ook veranderd. Lastig nog te zeggen helaas
ja soms krijg je het ook niet goed op de foto.. Morgen en overmorgen nog maar weer testen Kijken of er verschil is
Jaa en nadeel is als je hem wel goed erop krijgt dat het soms door upload kwaliteit hier nog niet goed zichtbaar is. Zie het streepje overigens wel hoor! Hoop dat dit gewoon het begin is van oplopende testen. Dit was een k2v5 van mij voor gebruik..
Wel ik heb een cb digitaal online besteld.. Eerstvolgende dag dat ik vrij ben van het werk en tijd heb om naar de winkel te gaan is pas woensdag en zo lang kon ik niet wachten..=) Morgen wordt ie geleverd.. Ben eens benieuwd =)