Hoi. Ik zie bij jouw onderaan een balkje staan met een hartje in het midden. Ik denk dat het je cyclus aangeeft? Zo ja, dan is je eisprong toch al geweest of nu? Want ik begrijp dat die 14 dagen voor je nod is? Dat heb ik teminste altijd zo uitgerekend. Maar bij iedereen kan dit ook weer anders zijn. Maar ook omdat je een cyclus van 28 dagen hebt lijkt mij dat. Ik ben daar wel benieuwd naar??
Die 28 op dat blakje vult ie vanzelf in, mijn cyclussen zijn gemiddeld 30-33 dagen Maar dat ei 14dagen voor nod is voor iedereen anders hoor, de periode tussen eisprong en menstruatie heet je lutale fase (hier op het forum ook wel lf genoemd) en is ongeveer tussen de 10-18 dagen. Bij mij zijn het meestal 12 dagen en mijn lh-hormoon piek is meestal rond dag 16-17 terug te zien op de ovulatietesten die ik doe. En pas 24-48 uur na die piek springt je ei, dus voor mij is die 14dagen voor menstruatie zeker niet van toepassing . Vorige cyclus was mn piek pas op dag 25 van mn cyclus en mn ei dus nog later, die cyclus duurde toen ook 38 dagen. Die getallen die je altijd hoort zijn altijd maar een gemiddelde, voor de meeste mensen is een cyclus ergens tussen 28-35 dagen, met op verschillende momenten een ei. Maar die lf en moment van ei spelen een rol, als ik een later ei heb maar een kortere lf dan kan ik nog op een cyclus van 28 dagen uitkomen zónder dat mn ei op dag 14 geweest is zeg maar. (Als ik op dag 16 een ei heb en dan 12 dagen lf dan kom ik nog op een cyclus van 28 dagen maar dat scheelt toch zeker wel 2 dagen wanneer dat ei dan zegmaar) Daarom doe ik de ovulatietesten omdat ik beetje beter inzicht wou krijgen in mn cyclus enzo Hopelijk is mn verhaal beetje begrijpelijk, ik ben niet de beste uitlegger haha
Zie handtekening, 9 jaar bezig in maart. Maat snap dat je het spannend vind. Wanneer wil je gaan testen?
Ja prima uitleg hoor. En bedankt voor de moeite. Best ingewikkeld allemaal maar hopelijk helpt het je !
Als ik woensdag nog geen bloed gezien heb dan wil ik gaan testen. Of mijn klachten moeten zoveel erger worden. Ik heb deze maand ook niet heel goed bijgehouden wanneer mijn laatste menstruatie begonnen was. En ik nog niet helemaal mijn cyclus van 28 dagen terug heb weet ik het dus eigenlijk niet precies Meer een cyclus van 26 dagen heb ik de laatste paar maanden. En ik voelde ook altijd wanneer mijn eisprong eraan kwam. Maar ook niet meer nadat ik de prikpil gebruikt had
9 jaar. Owh dat vind ik heel vervelend voor jouw. Ik neem aan dat je het heel graag zou willen. Ik hoop echt dat het dit keer zal lukken
Ik zie net op internet voorbij komen citroenkoekje met maanzaad. Ik krijg daar ook erg zin in. Iemand dit al eens geproefd?
Ik ben boos en ik moet even mn hart luchten. Waar kan dat beter dan hier. Mijn vriend en ik zijn maandag 12 jaar samen.. mijn vriend is iemand die zich makkelijk avond na avond zichzelf vermaakt. Het is zo dat wij een gesprek hebben tijdens het avondeten en standaard na het avondeten word de laptop erbij gepakt en gaat hij of gamen of films kijken. Nouja eigenlijk vult hij al zijn vrije tijd ermee. Daarnaast vind hij het ook leuk om te vissen en het liefst met zn vader. Om ervoor te zorgen dat hij mij en de kids niet vergeet, hebben we onderling afgesproken dat de zaterdag als gezin is. Dan heeft mijn oudste in de ochtend dansles, aansluitend doen we boodschappen en gaan we naar de markt. Nu wil zijn vader morgen met hem vissen. Zijn vrouw ik is nogal bezitterig en wil dat hij thuisblijft als zij een vrije dag heeft. Op zaterdag moet zij vaak werken. Ik heb mijn toegezegd dat hij zaterdag mag vissen met zijn vader. Dat ik wel alleen met de kids naar de markt ga enzo. Ik zei alleen omdat we maandag 12 jaar samen zijn dat ik zaterdagavond dan wel uiteten wil. Nou dat was prima. Hij wil dat wel vissen vanaf het moment dat ik terugkom met de oudste van dansles (10:30uur) en dan wil hij vissen tot 17u en is dan half 6 thuis. Ik heb gezegd dat ik dat te laat vind. Als we dan uiteten gaan kunnen we op zn vroegst 18:00/18:15 uur eten en dan moeten we weer haasten omdat het anders te laat wordt voor de kids. Toen maakte hij een opmerking dat ik hem niet zo moet claimen en hem ook eens te gang moet laten gaan...uuhhh pardon? Jij zit avond aan avond op de laptop. Ik vraag serieus niet veel. Maar even dat moment als gezin omdat ik dat belangrijk vind. Deze discussie hebben wij vaker. Zeker als het om vissen gaat. Ik ben iemand die graag avond aan avond samen tv kijkt en dan in het weekend ongedwongen samen als gezin leuke dingen doet. Dat heb ik al beperkt na 1 dag in de week. Ben ik nou zo onredelijk?
Misschien kun je hem vragen waarom hij vind dat je hem claimt?? En misschien is het mogelijk om maandag samen uit eten te gaan?? Of hij kan wat lekkers koken of bestellen?? voor jullie en kunnen jullie als de kinderen op bed liggen samen gezellig van het eten genieten en van elkaar?? En dat misschien wat vaker doen zodat jullie ook met elkaar kunnen praten over wat goed gaat of wat jullie niet fijn vinden. En wat je graag zou willen. Tijd daar voor nemen zal kunnen helpen. Maar heel begrijpelijk dat je je nu zo voelt hoor!
@Eliss92 jammer dat jij en je partner niet op 1 lijn zitten. Voor hem voelt het als claimen, terwijl jij vindt dat je al best weinig van hem verwacht. Ik vind dat zelf best een mooie middenweg en zou ook jouw gevoelens daarin duidelijk proberen te maken naar hem.
Ik werd na het tandenpoetsen weer erg misselijk en weeig in mijn maag. Is dat voor iemand herkenbaar?
Ik lees stiekem mee, zet mezelf pas op de lijst als ik iets langer op het wachtbankje zit, maar OH MY GOD hoe kan je zo zijn?? Wat een trieste familie zeg!