Uitgerekend 16 t/m 30 september 2022

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door livsophia, 11 jan 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kimmy133

    Kimmy133 Bekend lid

    2 jan 2016
    539
    331
    63
    Vrouw
    Goedemorgen,

    hier ook erg moe en een zere rug nog steeds. Maar ach, het is voor een goed doel denk ik dan maar.. :roflmao:

    @Flops veel succes en plezier bij de echo straks!
     
  2. DZ91

    DZ91 Fanatiek lid

    13 feb 2021
    1.825
    1.410
    113
    Vrouw
    Wat een drama. Een collega die 5 kwartier in een uur lult.. geen hond in de winkel, verveling tot en met en zo beroerd voelen. Hou op met mij o_O!
    Waar is mijn bedje :cry::roflmao:
     
    gekkiej vindt dit leuk.
  3. MB1988

    MB1988 Actief lid

    19 aug 2021
    352
    269
    63
    Vrouw
    haha al die kwaaltjes van ons :roflmao: ik krijg dus geen thee meer weg…zit nu al 2 dagen aan de champignon cup a soup haha. En heb gister overgegeven van de visolie capsules die ik slik :roflmao: ik hou echt niet van vis en ineens hebben die pillen een super vissige smaak brrrrrr Miss toch maar wit vis met kruiden ofzo gaan eten hahaha
     
    DZ91 en gekkiej vinden dit leuk.
  4. gekkiej

    gekkiej Actief lid

    25 mei 2021
    339
    338
    63
    Vrouw
    @ flops nee helaas niet , gezien ik twee goede zwangerschappen heb gehad En ik dus nu ook verder geen klachten heb spotting of iets dergelijks doen ze alleen een termijn echo..
    Heb de vroege echo wel bij de tweede gehad , maar vooral omdat ik toen niet wist hoelang ik ongeveer zwanger was . Ik wist de datum niet precies wanneer ik ongesteld had moeten zin toen. ik weet het nu dus wel , wachten duurt lang haha .

    en ohhh leuk die doosjes . Wij zoeken nog een beetje leuke manier om mijn broers het te vertellen. Zij wonen niet in de buurt dus moet ff een leuke foto vinden of maken denk ik

    @DZ91 herkenbaar dan heb je er nog zo geen zin in , ik merk hier nu ook dat ik sneller geïrriteerd ben hahaha.

    Denk meet mijn bloeddruk even. Vorige zwangerschappen continu een weg lage bloeddruk gehad dus veel flauwtes of echt flauwvallen zodra het een beetje te warm
    Of benauwd werd. Gelukkig is fie nu nog mooi 107 - 70 hoop alleen nu dat die niet weer zo laag wordt. Gezien met die mondkapjes overal naar toe op …. Kan ik straks weer nergens alleen heen.
     
    DZ91 vindt dit leuk.
  5. BKD

    BKD Bekend lid

    1 aug 2018
    589
    681
    93
    Vrouw
    Wat lief aangeboden! Ik werk zelf bij een groot online drukwerkplatform voor professionals, dus kan zelf ook van alles laten bedrukken idd. Maar ik ben niet zo creatief zelf :roflmao:
     
  6. Flops

    Flops Fanatiek lid

    13 nov 2021
    1.259
    1.018
    113
    Vrouw
    Echo was goed! Termijn komt (voor zover dat te eggen is nu) precies overeen met de 7w3 die ik zelf had berekend aan de hand van temperaturen :)

    Hartje klopte prachtig! Toch ergens wel bitterzoet, dat het er 1 is. Ben heel dankbaar maar had zo een beeld van een tweeling na m'n vorige zwangerschap. Nooit een zichtbare tweelingmama dus...
     
    Bloemm90, BKD, dburg282 en 8 anderen vinden dit leuk.
  7. Cobon

    Cobon Niet meer actief

    Je hebt ook plantaardige omega capsules :) ik vind die niet vies!
     
  8. MB1988

    MB1988 Actief lid

    19 aug 2021
    352
    269
    63
    Vrouw
    Ja die had ik hiervoor. Was dit weekend te beroerd om me te verplaatsen dus om de hoek bij de trekpleister 2 potten van Lucovitaal gehaald…dusss nog 114 pillen te slikken hahaha ohw no!
     
  9. Cobon

    Cobon Niet meer actief

    Haha shit, misschien kun je ze bewaren voor later..
     
  10. lisa27

    lisa27 Bekend lid

    25 sep 2013
    557
    91
    28
    Vrouw
    Ik gebruik de visolie van Arctic blue met sinaasappelsmaak die is prima te doen!
     
  11. MB1988

    MB1988 Actief lid

    19 aug 2021
    352
    269
    63
    Vrouw
    haha ja ik ga denk ik toch echt even die andere halen/bestellen. Kan ze altijd later nog slikken idd haha!
     
  12. MB1988

    MB1988 Actief lid

    19 aug 2021
    352
    269
    63
    Vrouw
    Hmm sinaasappel smaak klinkt wel aantrekkelijk. Ik ga ze eens Googelen. Thanks!
     
  13. lisa27

    lisa27 Bekend lid

    25 sep 2013
    557
    91
    28
    Vrouw
    #1193 lisa27, 1 feb 2022
    Laatst bewerkt: 1 feb 2022
    Wat ontzettend fijn!! Ik maak me helaas wel zorgen als ik jullie echo’s zie naast die van mij….. de gynaecoloog heeft niks opgemeten nog dat doet de verloskundige donderdag wel, maar ik ben doodsbang dat mijn kindje te klein is….. de gynaecoloog zei alleen dat hij dacht dat ik iets minder ver lijk te zijn dan ik zelf dacht maar ik heb op 27 december mijn LH piek gehad…. Dus volgens mij moet ik dan nu 6 weken en 6 dagen zwanger zijn. Gelukkig klopte het hartje wel maar ik ben nog niet gerust. Hierbij mijn echo, het kindje zit bovenin tegen de baarmoeder aan, daar zag ik het hartje kloppen. De foto is niet erg duidelijk want op sommige momenten zag ik veel meer op het beeld
     

    Bijgevoegde bestanden:

  14. Cobon

    Cobon Niet meer actief

    Het is allemaal zo ontzettend klein nog en apparatuur maakt ook heel veel verschil. De eerste echos van de zwangerschap heb ik steeds op bijvoorbeeld woensdag bij een pretecho bureau gehad (omdat man niet mee mocht naar ziekenhuis) en de dag erna bij de gyneacoloog. Zó'n ander beeld, niet te vergelijken. Dus vooral niet vergelijken! Het komt vast goed :)
     
  15. lisa27

    lisa27 Bekend lid

    25 sep 2013
    557
    91
    28
    Vrouw
    Bedankt voor je reactie! Ik snap gewoon niet dat de gynaecoloog niet ff gemeten heeft. Hij zei dat dat nog niet mogelijk is.
     
  16. Flops

    Flops Fanatiek lid

    13 nov 2021
    1.259
    1.018
    113
    Vrouw
    Baby groeit nu ongeveer 1mm per dag... en echo apparatuur maakt echt een groot verschil!
    Heb natuurlijk wel de mooiste foto geplaatst ipv deze;

    2 weken geleden zag ik alleen nog maar een ringetje, niet eens een beginnende embryo
     
    BKD en lisa27 vinden dit leuk.
  17. MamaDorey

    MamaDorey Bekend lid

    3 dec 2020
    541
    615
    93
    Vrouw
    Wat fijn dat alles goed is en je termijn overeenkomt met wat je dacht! ❤️ Ik snap je gevoel wel.. Dat zal een plekje moeten krijgen.
    Waarschijnlijk had je zo’n portable echo apparaat?? Die heeft mij bij m’n derde zwangerschap namelijk mega veel angst bezorgd! Toen zei ze ook dat ik een week minder ver was als dat ik écht was. Ze wilde me eigenlijk geen echo meer geven daarna tot de termijn echo maar ik werd er bijna overspannen van! Toen mocht ik toch naar het échte echo apparaat en bleek dat de gyn gewoon niet goed had kunnen meten op dat andere apparaat.
     
  18. lisa27

    lisa27 Bekend lid

    25 sep 2013
    557
    91
    28
    Vrouw
    De echo duurde ook maar letterlijk 30 seconden ofzo dus ff snel kijken of het hartje klopte en dat kon ik duidelijk zien gelukkig, al twijfel ik nu overal aan. Hopelijk donderdag bij de verloskundige een beter beeld en geruststelling. Had zo gehoopt dat ik na het zien van het hartje wat meer rust zou hebben maar helaas….
     
  19. Flops

    Flops Fanatiek lid

    13 nov 2021
    1.259
    1.018
    113
    Vrouw
    Dat het hartje klopt is al heel wat hè... hopelijk vind je na donderdag wel de rust, is het een echo of intake?
     
  20. lisa27

    lisa27 Bekend lid

    25 sep 2013
    557
    91
    28
    Vrouw
    Donderdag is echt voor de echo, intake heb ik afgelopen vrijdag gehad.
     

Deel Deze Pagina