De laatste 100 dagen van de zwangerschap - deel 7

Discussion in 'Zwangerschap' started by Selien, Sep 23, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. JosjeM

    JosjeM VIP lid

    Jun 4, 2017
    10,894
    9,667
    113
    Female
    @Septembre Oh jij ook al weer veel wakker gelegen, tik 'm aan. Ik moest vannacht om 4:00 plassen en daarna heb ik niet meer geslapen. Zucht. Of althans, niet echt meer geslapen, beetje gedommeld.

    Ik had de meest vreemde droom ever. Ik was bevallen van een baby van 5+ kilo, maar hij had toch een sonde nodig en deze ging door zijn oor?! (Ja, I know, schiet mij maar lek!). Toen het beter met hem ging, kon ik hem ophalen in de Hema in het restaurant. Daar was ik nog even uitgebreid een red velvet cake naar binnen aan het werken.. :roflmao:

    Hoe bizar hahaha.
     
    Irmiee and Jojo2021 like this.
  2. JosjeM

    JosjeM VIP lid

    Jun 4, 2017
    10,894
    9,667
    113
    Female
    @Jojo2021 ik heb eigenlijk nooit echt last van bandenpijn gehad, maar het lijkt me erg vervelend.. Heb helaas ook geen tips voor je. Hoop iemand anders wel!
     
  3. JosjeM

    JosjeM VIP lid

    Jun 4, 2017
    10,894
    9,667
    113
    Female
    Ik ben me al mentaal aan het voorbereiden op de inleiding die mogelijk deze week gaat plaatsvinden. Ben op zich wel relaxt, maar vooral heel benieuwd naar het hele verloop ervan!

    Ook heb ik alvast traktatie klaargezet voor het kdv, zodat ik daar niet meer over na hoef te denken als de baby er eenmaal is. Noem me een control freak.... :p
     
  4. Jojo2021

    Jojo2021 Actief lid

    Jul 12, 2021
    402
    295
    63
    Female
    Haha moest even lachen om je droom. Ik droom al vanaf het begin van de zwangerschap zo bizar.. Hoefde eigenlijk geen test te doen zou je zeggen.

    Bij de 1e zwangerschap had ik er ook eigenlijk geen last van. Heb het vrijdag ook al bij de verloskundige aangegeven toen zei ze:Ja het hoort erbij he, grote baby.. Heb donderdag weer controle, als ik dan een andere verloskundige heb zal ik het nogmaals vragen. Wie weet hebben hun ook nog tips
     
    JosjeM likes this.
  5. XdropjeX

    XdropjeX Fanatiek lid

    Nov 16, 2011
    1,163
    1,041
    113
    Net controle gehad. Ik loop al rond met 3 cm ontsluiting.
    Morgen melden om de vliezen te breken.
    Spannend..
     
    Lies1611, Amona, KleineLai and 6 others like this.
  6. Septembre

    Septembre Bekend lid

    Jan 19, 2021
    973
    1,324
    93
    :roflmao::roflmao: te grappig!!

    Ik hoop dat jij vandaag ook nog wat slaap kunt pakken. Ik heb er net een klein uurtje op zitten. Zittend op de bank vanwege maagzuur, maar toch een beetje opgeknapt :thumup:
     
  7. Septembre

    Septembre Bekend lid

    Jan 19, 2021
    973
    1,324
    93
    O wat komt het opeens rap dichtbij! Misschien morgen de baby in je armen ♡

    Ik wil ook!!!!!!
     
    XdropjeX likes this.
  8. JosjeM

    JosjeM VIP lid

    Jun 4, 2017
    10,894
    9,667
    113
    Female
    Ohhh wat spannend joh! Is het voorwerk toch al ergens goed voor geweest.
     
    XdropjeX likes this.
  9. Irmiee

    Irmiee Bekend lid

    Nov 4, 2018
    719
    889
    93
    Female
    @Jojo2021 ja ik heb zo'n band! Vnl gebruikt in het 1e en 2e trimester, omdat ik toen meest last had van mn banden. Ik heb de anita buikband, die is volledig elastisch, dus past altijd. Je pakt gewoon je normale maat. Ik geloof alleen niet dat je hem een hele dag aan moet doen, maar echt ter ondersteuning tijdens bijv sporten of rondje lopen als je meeste last hebt.
     
    Jojo2021 likes this.
  10. XdropjeX

    XdropjeX Fanatiek lid

    Nov 16, 2011
    1,163
    1,041
    113
    Als het goed is wel!
    Morgen rond 6.00 bellen en kijken hoelaat ik me precies moet melden
     
    Goldieloks and Septembre like this.
  11. XdropjeX

    XdropjeX Fanatiek lid

    Nov 16, 2011
    1,163
    1,041
    113
    Nou inderdaad!
    Dat maakt het toch wel weer iets goed haha
     
    JosjeM likes this.
  12. Christiana

    Christiana Fanatiek lid

    Apr 23, 2013
    1,078
    1,176
    113
    Kapster
    Omgeving Eindhoven
    Succes meid, duim voor je!! Hopelijk ben je morgen aan de beurt!
     
    XdropjeX likes this.
  13. Septembre

    Septembre Bekend lid

    Jan 19, 2021
    973
    1,324
    93
    Klopt. Anders verslappen je buikspieren. Verder kan het goed helpen!
     
    Jojo2021 and Irmiee like this.
  14. Opnaar3

    Opnaar3 Bekend lid

    Apr 25, 2021
    581
    706
    93
    Female
    Spannend @XdropjeX ! Komt wel heel dichtbij nu.
     
    XdropjeX likes this.
  15. Goldieloks

    Goldieloks Bekend lid

    Aug 17, 2017
    594
    440
    63
    Female
    Spannend!! Misschien morgen al babyknuffelen:thumup:
     
    XdropjeX likes this.
  16. Goldieloks

    Goldieloks Bekend lid

    Aug 17, 2017
    594
    440
    63
    Female
    @JosjeM, hoe gaat het met je rug?
    Hier bleek het gelukkig alleen een spier te zijn die in een soort van kramp geschoten was. Na 3 fysio behandelingen en een soort van verplichte rust nu bijna geen last meer.

    Ben eindelijk aan het wassen e.d. geslagen. Merk wel dat hoe meer de datum dichterbij komt hoe onrustiger ik af en toe wordt. Dit wordt ons eerste kindje en heb echt 0,0 idee wat ik straks kan gaan verwachten van een beginnende bevalling. Ik weet dat het voor iedereen anders is, maar ergens een stukje controle lijkt me wel fijn:D
     
  17. Do1981

    Do1981 VIP lid

    Dec 9, 2016
    5,483
    3,341
    113
    @XdropjeX spannend! Heel veel succes alvast!!!

    @JosjeM grote broer moet nog wel erg wennen. Is wel echt jaloers op de aandacht die zijn zusje krijgt. Dat staat overigens los van het feit dat hij zijn zusje wel erg leuk en lief vind gelukkig. Het komt wel goed, maar af en toe echt een draak. Het is nog wennen voor hem.

    overigens tav de pijnstilling, ik was het met de vk eens hoor om de pijnstilling nog niet te doen in 1e instantie. Want kon ook nog wel even rekken als het echt moest. Want weet ook dat het niet altijd direct is en je er maar beter op tijd om kan vragen. Als ik toen had gezegd dat ik er op stond had ik het wel gekregen denk ik.
    En helemaal eens dat het super netjes was om even na te bespreken. Ze kwam er echt even voor zitten om even kort de bevalling door te spreken en specifiek ook over die pijnstilling. Super professioneel en ook heel belangrijk voor mijn ervaring

    en meiden die zitten te wachten, heb echt met jullie te doen. Het wachten is zo slopend
     
  18. Heidezicht

    Heidezicht Fanatiek lid

    Jul 20, 2020
    1,206
    1,156
    113
    Female
    Wat een bijzondere ervaring zo @Do1981, prachtig hoe een vrouwenlijf dat gewoon doet he!

    Oeh @XdropjeX, spannend wordt het voor jou!
     
    XdropjeX and Do1981 like this.
  19. Luipaard88

    Luipaard88 Bekend lid

    Nov 3, 2016
    664
    467
    63
    Female
    werkloos
    Den Haag
    Ik gebruik zelf met enige regelmaat een buikband.
    De laatste dagen helpt het me enorm. Vooral met lopen is dit ideaal.

    Ik heb zelf overgewicht en mijn buik hangt als het ware. Dus dan is die band ideaal. Het neemt ook nog heel veel druk weg.
    Ik heb zelf de carriwell maat xl

    https://www.vegro.nl/carriwell-buikband-overbelly-verstelbaar-a16078#gref
     
    Jojo2021 likes this.
  20. XdropjeX

    XdropjeX Fanatiek lid

    Nov 16, 2011
    1,163
    1,041
    113
    Zometeen even afspoelen en aankleden. Zoontje even uit bed halen en dan richting ziekenhuis!
    Ben flink zenuwachtig toch wel nu
     
    Jojo2021, Do1981, MAF126 and 6 others like this.

Share This Page