Vervelend.. Snap je onzekerheid heel goed! Ik heb aanstaande vrijdag weer een groei echo. Vorige keer zeiden ze natuurlijk dat het buikje iets groter was in verhouding met het hoofdje. Heel minimaal dus ook niets om me zorgen om te maken, maar gaat automatisch.. Hoe dan ook.. Hopelijk woensdag beter nieuws!
@Sillemie hoe was je gesprek bij de gyn? Die wolkjes zijn trouwens echt heel gaaf. Ben ook benieuwd hoe het er niet in het donker uit ziet.
Krijg de foto niet gedraaid maar zo ziet het er uit bij daglicht. Mijn gesprek bij de gynaecoloog was vooral heel snel klaar. Bloeddruk was volgens haar netjes, terwijl de vorige arts met exact dezelfde bloeddruk zich toch zorgen maakte omdat het best hoog was. Baby was ook lekker druk tijdens de echo en alles zag er prima uit daarbinnen. Ik had ook niet het gevoel dat ik iets kon vragen ofzo terwijl ik wel een lijstje met vragen had.
Oh ik was vergeten dat de verf blauw was (maar herinner ik me dat je het al gedeeld had!) maar dat is dus blauwe glow in the dark verf? Of blauwe verf en daarbovenop een glow in the dark verf? voor de gynaecoloog: ergens denk ik, fijn, ze maakt zich kennelijk helemaal geen zorgen, maar aan de andere kant is het niet fijn als je het gevoel hebt dat je geen vragen mag stellen natuurlijk. Mijn ervaring met verschillende gynaecologen is toch dat het echt hun persoonlijkheid is, de ene is gewoon wat meer meelevend en de ander heel zakelijk. Net mensen en er is geen protocol voor alles hoor, een heleboel dingen liggen toch aan de mening en interpretatie van elke persoon. Zo vond bij mijn vorige zwangerschap eentje dat Mila te veel vruchtwater had, de andere vond het meevallen en open voor interpretatie. De ene vond het hartje meevallen, de andere sprak er ernstig over. Het is niet allemaal zo zwart-wit (Ervaring was hetzelfde toen een miskraam had trouwens, het lag aan wie je zag wat je beste optie was, afwachten, medicatie, curretage, ze vonden er allemaal wat anders van)
Wat lief!! eens met @Mamavandrie34 het is volgens mij echt wie je treft met dit soort dingen. Fijn dat ze zich geen zorgde maakte! @Liessb88 snap dat het je niet helemaal lekker zit, hopelijk kan de andere gynaecoloog bevestigen dat het oké is, konden ze niet direct iemand erbij halen?
@Sillemie , wat leuk ! Ik hou wel van vrolijke babykamers Gisteren begonnen met de kast inruimen De hangertjes zijn nu nog plastic maar worden houten hangertjes. De bovenste la is (rechts en midden) maatje 50 en links ligt 50/56. In de andere lades zitten andere maatjes. ik heb voor maatje 50 en 56 alleen maar pyjamaatjes trouwens. Ik doe niet aan broekjes en shirtjes de eerste periode Het andere deel van kast staat er naast maar is nu opslag voor mijn zwangerschapskleding. Verder is hij nog leeg dus een fotootje is niet zo boeiend Komende tijd zoeken naar doosjes, mandjes en prulletjes voor in de kast. Ik wil iets voor sokjes/maillootjes, en iets voor hydrofielluiers, en iets voor haarspulletjes. View attachment 715777 View attachment 715778
Ahh ja je noemde het in een paar posts eerder idd al een beetje, maar was een beetje te snel met lezen (werk en forum is niet echt een goede combi haha, ben nu klaar). Fijn in elk geval dat je niet minder hoeft te werken vooralsnog. En volgens mij is dat helemaal waar qua interpretatie van wat nu binnen de marges is qua bloeddruk/ontwikkeling/groei etc. Zelf geen ervaring met gyn tijdens zwangerschap maar dat is wel wat ik veel hoor van vrienden. Supermooi die schildering met wolkjes.
Hier word je toch blij van Ik heb ook nog bakjes;/mandjes nodig. Ga ik bij de Casa kopen binnenkor t(weet niet of die in frankrijk ook zit). Verder nog een gordijntje, en een kinderstoel (op marktplaats superveel triptraps dus dat komt wel goed). Dat was het! Ohja en nog een draagzak.
Wat leuk! Wat heb je veel al! (Houten hangertjes heeft de ikea, had je man gelijk met de kast mee kunnen nemen )
Ja sales hier dus ik kan het echt niet laten Ze hadden ze niet meer bij Ikea. Ik heb ze nu maar via Amazon besteld. @Ang1987 , Casa zit hier ook ja. Welke mandjes heb je op het oog? Ik zoek nog inspiratie
Nee ze was niet aanwezig in het ziekenhuis en hij wou ook de specifieke gynocoloog omdat die er blijkbaar het best in is om.alles na te kijken. Gelukkig mag ik woensdag al dus nog vrij snel.
@KleineLai: super leuk zo die kast! En inderdaad wat heb je al veel kleertjes. Als ik eindelijk eens alles achter de knieschotten vandaan haal zal ik wrs ook zien dat ik niks meer moet kopen maar zover ben ik nog steeds niet. Komt vast binnenkort wel. @Mamavandrie34: het zijn inderdaad net mensen hè . Ik hoop vooral dat deze vrouw straks niet naast mijn bed staat. Maar gelukkig heb ik ongeveer iedere controle iemand anders. Volgens mij is het een beetje zoals elke andere wetenschap: ong 60% feiten, 40% interpretatie. En het is blauwe verf met daar overheen blauwe glow in the dark verf. Ik dacht namelijk in eerste instantie dat je die blauwe glow in the dark als gewone blauwe verf zou zien overdag. Maar dat bleek niet zo te zijn dus na de eerste poging even snel extra blauwe verf gaan halen. @Liessb88: dan weet je woensdag wel zeker dat je de goeie persoon hebt die kijkt. Dat scheelt dan weer. Maar die extra stress is nooit leuk. Vanmiddag bij de fysio geweest. Mijn bekken was echt vreselijk pijnlijk vandaag. Ik kon amper op de behandeltafel komen. Hij gaf aan dat als het op deze manier verder evolueert dat ik over een paar weken mogelijk al praktisch niet meer ga kunnen lopen. Dus ik moet voor nu een bekkenband aanschaffen zodat ik daarmee wel nog spierversterkende oefeningen kan doen. En vooral ook blijven bewegen
Ik denk aan deze 3: https://nl.casashops.com/nl/producten/ligno-kratje-naturel-h-11-x-b-15%2c5-x-d-22%2c5-cm/647178/ https://nl.casashops.com/nl/producten/bobo-lademand-zwart%2c-naturel-h-20-x-b-30-x-d-20-cm/634396/ https://nl.casashops.com/nl/producten/billy-ray-mand-zwart%2c-naturel-h-26-x-b-34-x-d-24-cm/648543/
Hier ook zo goed als af ❤️ Ik voelde me vandaag niet oké. Lig nu ook in bed met telkens een vreemd soort buikpijn en rugpijn rechts. Al gedoucht, wat ingenomen maar het blijft ruk. Hopelijk morgen beter!
Leuk om de kamertjes en kasten te zien! Succes iedereen met echo's, onderzoeken etc. Ik lig afwisselend in bed of op de bank. Echt even goed ziek en merk dat ik ook mentaal weer even aan de slag mag. Soort grote schoonmaak en even pas op de plaats. Dus ik geef eraan toe, doe vrij weinig en verheug me des te meer op de lente. Ik moet ook nog het een en ander bestellen. Heb wat specifieke dingetjes zoals natuurlijk kraampakket (even uitzoeken wat ik wel/niet gebruik), wolzijde kleertjes etc. Twijfel nog steeds over welke draagzak en doek, of ook al een ringsling. Maar het kost allemaal een hoop dus ik probeer echt af te wegen en te spreiden. Ik twijfel nog over een box en kruiken. Nou ja, genoeg om onzinnig lang over na te denken. Ik herinner me nog goed dat ik bij het de gesprekken met m'n vriend over wel/geen 4e heilig overtuigd was dat we niet veel nodig hadden hahaha. Kom er op terug, wat komt er toch weer veel bij kijken. Er zijn wel wat dames afgevallen uit deze groep? Lijkt nu een veel kleiner clubje te zijn?
Even gedwongen rust dus, is die rotcorona toch nog ergens goed voor Ja ik dacht dat het ook wel mee viel maar heb toch nog wel wat dingen op mijn lijstje staan Waarom twijfel je over een box/kruiken? Ja we zijn met een veel kleinere club. Viel mij ook op