Nou echt hé! Mijn nichtje is nu 6 maanden en ik ben altijd heel blij dat ik even met haar kan knuffelen. Maar als ik m'n zusje dan hoor over borstvoeding, hapjes, wel/niet rollen, nachtvoedingen, sprongetjes enz. Dan denk ik; Oh ja, die periode hebben we gehad
Oh huhhh daar zeg je me wat. Het pijltje van de CC brandt nu dus ook naar links. Wie weet wat ik heb zitten doen. Ahahaba dat seinen. Zou ik ook zo kunnen doen!
Dat denk ik ook over BV en nachtvoedingen En sprongetjes heb ik eigenlijk nooit echt bijgehouden. Als een baby of kind het even lastig heeft dan werkt knuffelen hier vaak goed. Oh en moge duidelijk zijn dat ik er gemakkelijk een zetpil (cq pretraket volgens O) in knal als ik denk dat ze echt ergens last van hebben!
Net N lopend naar school gebracht, V op de loopfiets met z'n iElm pakje aan Hij trekt veel bekijks, kletst met alle mensen die hij tegen komt; 'Kijk, dit is mijn fiets. Die gaat heel snel, kijk zo; woesjjjjj' 'Oh kijk mam, een hondje! Mag V die aaien?' Nou ja, duurt allemaal wat langer maar hij vindt het geweldig Vriendinnetje van N en haar zus gaan dus mee uit school en blijven hier tot 18.30u. Ga zo nog even naar de Action, kijken of ik wat te knutselen kan scoren. Ze kunnen gelukkig heel leuk met z'n 3en spelen en zelfs V kan dan meedoen. Dus ik maak me er niet zo druk over. Heb het mezelf wel gemakkelijk gemaakt qua eten; pannenkoeken Dat lusten ze in elk geval allemaal Nu ga ik V in bad doen (die heeft tandpasta in z'n haar gesmeerd vanochtend ) en ondertussen de was en de badkamer schoonmaken
Oh my, die oudste twee van mij deden precies zo. Ze vochten elkaar (figuurlijk) de tent uit. Verschrikkelijk.
@Nina Sanders @Magnolia29 ik denk indd zodra ik hoor van een zwangerschap, liever jij dan ik hahahaha. Maar ik heb het zoals jullie weten als loodzwaar ervaren die babyperiodes dus ik hoef echt niet meer. Wel heel leuk Nina en benieuwd hoe dat straks ks en vooral.. of dit werr een jongetje of meisje wordt. Zelf ook drie jongens maar denk altijd als ik een veirde zou krijgen dan was het zeker ook een jongen geworden.
7 t/m 11 juli. Gaan in de avond van 6 juli rijden en komen dan 11 juli in de avond weer terug. Maar eerst ons tripje richting FR, 7 t/m 14 maart.
Hier ligt man met Q nog op bed te chillen boven. Heerlijk. De zaak is altijd dicht op woensdag. Dus hij hoeft niet rond een bepaalde tijd weg. Gaat altijd wel even die kant op om wat dingen te doen maar is rond lunchtijd altijd weer thuis. Ik hou echt van de woensdagen. Ik zit dus alvast een broodje te eten. In alle rust.
Het gaat met fases hier. Meestal gaat het wel goed. Ik irriteer mij nu vooral aan E die niet wil luisteren. Heb op het moment geen idee hoe ik dat moet doorbreken Vandaag reageer misschien sneller geïrriteerd vanmiddag moeten we naar de tandarts
Fijn dat je even langs mag komen! Hopelijk kan je voor die tijd wat afleiding zoeken. Zo zenuwslopend.
Ik zag dat er straks een voorleesuurtje is in de bibliotheek, dus daar ga ik met L straks even heen. Bij Z had ik ook regelmatig bloedingen tijdens de zwangerschap, dus ik weet dat het onschuldig kan zijn en dat het waarschijnlijk gewoon een geknapt adertje is. Maar toch ga je ook al gelijk weer aan het ergste denken
Ach ik heb vaak genoeg paniek en ook mn issues om aan te pakken. Maar eigenlijk loop ik nergens meer voor weg en geloof ik er gewoon heilig in dat alles een fase is, met een reden gebeurt en dat het altijd wel goed komt. Ik moet nog altijd denken aan 'praktische problemen zijn er om opgelost te worden' (ik geloof dat dit @wolkje1994 was) en die gaat hier ook op een tegeltje hoor. Dat is echt zo. Als de basis maar goed zit, anders hadden we natuurlijk ervoor gezorgd dat het niet nog eens kon gebeuren. Trouwens de hoop op een dochter heb ik al opgegeven hoor. Ik weet zeker dat wij enkel jongens kunnen maken. Weet wel dat man in de week van de bevalling bij wijze van langs een Vasectomie Physician mag! Hahaha
Zo fijn dat het voorjaar weer in aantocht is ook. Ben zelf in maart jarig en dan zijn de dagen al zo veel aangenamer qua temperatuur, zon uren etc
Ja dat is toch super logisch! Bloed is gewoon nooit fijn. Ookal is het onschuldig. Fijn dat je even ergens heen kan. Beter dan thuis te zitten wachten.