Hoi. Ik had vandaag wat roze verlies en dacht ik doe de laatste cb test. maandag middag was deze met geconcentreerde urine 3+ Zojuist de test gedaan, urine was heel licht en was had al glas sap op in die anderhalf uur tussen toilet bezoek en testen. Nu gaf deze 2-3 aan. Kan dit komen door de urine of gaat dit mis? iemand ervaring?
Ja dat kan zeker door de urine komen hoor! Bij 5 van de 6 zwangerschappen heb ik bloedverlies gehad en de helft van de keren ging het goed. Het is dus zeker niet meteen een reden tot paniek. Misschien voor je eigen rust morgen nog zo'n test halen en die dan de ochtend erop doen. Die geeft vast weer 3+ aan. Mijn ervaring is trouwens dat bij de miskramen de testen pas gingen aflopen een tijdje na het verlies van de baby. Dus die test is echt van de minder geconcentreerde urine verwacht ik. Sterkte! Is zo spannend hè, die start.
Trouwens TS heb al meerdere topics van je gevolgd en voorbij zien komen, zou je bij de huisarts misschien HCG kunnen laten prikken? Dat hielp bij mij heel erg in het begin van de zwangerschap om er wat meer in te geloven..Die eerste weken zijn zo spannend!
2,5 uur niet drinken en urine opgehouden. Gelukkig…. Ik loop bij fertiliteit maar willen niet bloedprikken of echo oid. Ben hier voor 5 jaar bezig geweest… Nu t roze verlies nog stoppen..
@Nurse1989, heb je een lange aanloop gehad richting deze zwangerschap en/of ervaring met misgelopen zwangerschap(pen)? Je bent duidelijk erg onzeker en het gaat een ellenlange zwangerschap worden als je dat niet enigszins los kan laten. Ik zou het evt aangeven bij de verloskundige.
Ja ik heb meerdere miskramen gehad en dit was de laatste iui. We zijn 5 jaar bezig geweest om zwanger te raken en door de miskramen erg bang geworden. Volgende week vrijdag de echo, maar eerder wilt de arts niks doen zoals bloed prikken
Sluit me hierbij aan. In een ander topic van ts ook tips geprobeerd te geven. Jouw tip is ook een goeie! Lijkt me een lastige zwangerschap worden inderdaad als het niet lukt een en ander wat meer los te laten.
Ah, vandaar! Wat was de termijn van je miskramen? Hopelijk gaat het je helpen daar straks voorbij te zijn ♡
Ze zag iets oplichten in m’n baarmoeder. Een streepje. Kon zijn beginnende vruchtzak / zwangerschapsringetje. Dit is uitwendig gedaan. Inwendig zat m’n blaas in de weg. Ze had voor dit termijn ( 5 wk 4 dag ) meer verwacht te zien
Op die termijn is het zo moeilijk te zien..Zeker uitwendig..He bah die onzekerheid is echt niet fijn! Zeker niet na wat je al hebt meegemaakt!