Geeft niet. Ik zoek verder. Past in dat 5 vak wel 2 boterhammen? In vieren gesneden eventueel? Of krijg je de boterhammen er dan amper uit? Ik denk erover om ook te kopen voor mijn dochter.
Ik doe meestal 1 boterham, dubbelgevouwen en dan in tweeën gesneden. Dan gaat elk stukje in 1 vakje. Dus je zou ook vier vakjes kunnen gebruiken, maar dan hou je maar 1 vakje over voor wat anders. En twee stukjes brood in 1 vakje is denk ik net te veel proppen. Ze hebben ook lunchtrommels met 3 vakken (1 grote en twee kleinere) en daar zou het makkelijk in moeten passen. Met eventueel siliconenbakjes kan je dan eventueel nog een extra vakje creëren. Maar die drievaks trommels hebben ze dan geloof ik weer niet in alle printjes.
werkt andere (lactosevrije?) melk niet voor de ochtend? Of thee met melk - dan kan je al de helft van de melk minderen. En wil ze een pakje melk mee naar school vanwege de mélk of vanwege het pakje? Want anders is er misschien een suikervrij alternatief te vinden ipv een pakje melk. Maar met mepal zit je denk ik sowieso goed . Wij gebruiken zelf overigens 2 maten: de mini en de campus - ik zie alleen dat de mini's eruit zijn op de mepal site. Jammer! Die werden hier gebruikt als fruitbakje, maar ook door de jongste als broodbakje - ze nam toch maar 2 boterhammen mee en die passen daar precies in.
Wij hebben voor onze dochters Hema broodttrommels. Er zit een elastiek omheen en bij de Hema kan je die elastieken ook los kopen. De trommels zijn in verschillende kleuren verkrijgbaar. Er zit een verdeelstukje in. Voor onze dochters ideaal en ze zijn heel stevig. Voor drinken hebben wij een beker van Mepal en een dopper.
Hebben jullie tips hoe thee mee te nemen naar school? De jongste drinkt niet graag water en wil graag thee mee, maakt niet uit dat die lauw/koud is. Maar de fles die wij hebben kan niet goed tegen de hete thee die er in gaat 's ochtends. Het rietje is na 2 weken al helemaal krom aan het trekken en ook de fles zelf lijkt het niet leuk te vinden. Thermosfles is niet handig want dan koelt de thee niet genoeg af, thuis drinkt ze altijd half thee half koud water dan kan ze het goed drinken.
Voor thee zou ik klean kanteen doen. Even goed lezen. Er zijn bepaalde die warm en koud kunnen bewaren.
Ze hebben een fruitbakje. https://www.mepal.com/nl/voor-kinderen/kinder-broodtrommel/kinder-fruitbakje Ja even ontdekken of het pakje is of de melk.
Wij hebben van mepal een soort thermosfles. Kleen kanteen hebben wij ook, maar ze vinden bij ons dat rvs niet fijn drinken.
wij hebben een thermosfles van Rex London voor onze jongste. In de winter neemt ze graag thee mee naar school. Ze drinkt het dan ook gewoon uit de dop zeg maar. Erg fijne fles