Dat zou ik inderdaad ook doen! En als je het gisteravond gezellig hebt gemaakt en vanavond ook nog gezellig maakt dan denk ik dat je goede kansen hebt hoor . En mochten jullie morgen nog in de mood zijn, ach dan doe je het gewoon een derde dag op rij .
Ik had gister avond een soort drukkend, pijnlijk gevoel aan de linkerkant van mn buik. Zou haast gaan twijfelen of een soort eipijn was, maar eipijn schijnt groeipijn te zijn van voor je eisprong (toch?). En ik zou die inmiddels wel gehad moeten hebben met piek op cd24 en gister was het dan cd27.. gek weer
Ik zou het loslaten. Ik heb ook altijd buikpijn na mijn eisprong. Deze keer meer rechts. Volgens mij kun je ook nog wel pijn hebben van het vocht wat vrij is gekomen tijdens de eisprong.
maak me er ook niet heel druk om ofzo hoor, meer of k mn man nog een keer moet porren vandaag of dat we het beetje kunnen minderen Maar verder loslaten gaat niet echt ofzo..
Nee loslaten is ook niet het goede woord. Sorry. Maar ik denk niet dat het iets is.. Doe je nog steeds ovulatietesten? Of nu wel gestopt?
cd27/gister voor het laatst en die was negatief. Niet super licht maar duidelijk negatief Dus vandaag niet meer gedaan, had er geen zin meer in haha. Denk ook niet dat het perse iets is idd maar merk dat ik in eens aan alles twijfel door de miskraam en nu dubbele piek.. vooral of ik dan echt wel een eisprong heb en niet alleen een piek zeg maar Maar goed, hopelijk doet mn temp wat duidelijk maken komende dagen
Als 'ie gister negatief was kan het idd niks zijn. Ik zou ook helemaal klaar zijn met die ovulatietesten. Dat heb ik nu elke ronde eigenlijk al. En helemaal sinds mijn MK, ben ik er ook helemaal klaar mee. Snap dat je ook echt om alles twijfelt. Ik merk aan mezelf al dat ik het enorm lastig vind allemaal sinds de mk... En bij mij lijkt mijn lijf het weer goed op te pakken maar als je lichaam ook niet doet wat ie normaal doet, bah. Ik ga heeeel hard duimen dat jouw temp even goed stijgt morgenochtend! Dat zou wel even lekker zijn!
vandaag 10 DPO, toch meer even een testje gewaagd. terwijl ik er zeker van ben dat het deze maand weer niet gelukt is. soort bevestiging ofzo? maar wat ik al dacht, omo-wit. ben benieuwd wanneer ik ongesteld ga worden, vanmorgen al wel wat krampjes gehad. dus het zal dit weekend wel losbarsten. dan maar snel weer bloed laten prikken en een afspraak met de gyn plannen. begin het een beetje beu te raken, dat zwanger worden dit weekend maar een lekker wijntje drinken, en er even proberen niet aan te denken.
Mijn BBT kabbelt al een paar dagen in een laag tempo naar beneden. Heel anders dan afgelopen 3 cyclussen. Normaal tikt mijn BBT de 36.7 graden pas weer aan op de dag dat ik ongesteld wordt. En de daling wordt dan pas ingezet op 11 DPO. Nu daalt hij al sinds 6 DPO. Ik snap er helemaal niks meer van.
Ik zit ook al mijn lijstjes te vergelijken. Ze lijken helemaal niet op elkaar. Heb je dus geen bal aan Ik heb nu wel gigantische krampen/buikpijn. Als ik niet beter wist zou ik zeggen, dit is mijn eisprong
@prullenbak pffff logisch dat je het zwanger worden even niet leuk meer vindt. Hopelijk word je nog verrast maar anders jezelf even goed verwennen het weekend. @Kimberley92 oehhh ik blijf nu ook aan het bedenken wat dat symptoom dan zou zijn
Ja ik heb tot nu toe inderdaad ook altijd nog wat pijn gehad na de eisprong. Deze keer was het bijna een week lang rondom de eisprong. Succes met het wachten meiden<3.
Nou dan gooi ik mijn klacht welnin de groep Mijn zoontje van ruim 2,5 zegt sinds 3 á 4 dagen uit zichzelf mama heeft een baby in haar buik, en als ik dan vraag is het een broertje of een zusje zegt hij een ZUSJE keihard. Hij wijst ook echt precies aan waar de bay zou moeten zitten en herhaald het elke dag meerdere keren... Hij weet overigens niet eens wat een zusje is Deze ronde is hij ook niet mee geweest met de auto naar de arts dus het is ons een raadsel waarom hij het nu juist ineens zegt Jaja verklaar me maar voor gek Vorige rondes ook ovitrelle gebruikt en toen zei hij het niet. Mijn katten ruiken overigens ook de hormonen en zijn na de Ovitrelle niet bij me weg te slaan haha.
Oh wat spannend! Je hoort dat wel vaker dat jonge kinderen daar toch op reageren. Allemaal relatief, je moet er in geloven of voor open staan. Maar hoe mooi zou het zijn ❤️ Heb je niet stiekem toch nog zo’n ruk test gedaan om te zien hoe die er nu uitzien? Misschien is die al donkerder