Nee verder niet ergens onder controle, als deze cyclus niet raak is en weer zo lang contact ik misschien wel even de huisarts omdat het idd best wat rommelt. Maar goed vk had wel gezegd dat het tot 6 maanden na een miskraam kan duren voor de boel weer normaal is.. en daar zijn we nog niet dus betwijfel of ze er iets aan gaan doen ofzo
Goedemorgen dames .ik denk dat ik.naar de volgende ronde ga .met opstaan zag ik bloed in mijn slipje. Maar met plassen zag ik niks met afvegen een beetje. Dan hoop ik wel ergens dat het doorzet .normaal heb ik met menstruatie ook pijn nu niet eigenlijk. En dat is fijn maar dan heb ik toch iets van zou het toch Waarneer is je nod dan .
Ook geen extra controle oid om je een beetje gerust te stellen? Als een schop na is mn temp omhoog gegaan. Manman rot systeem die lichamen van ons.
Jeetje 6 maanden is best lang als je zo naar een kleintje verlangt. En je bent dan nu al een aardig stuk op weg.... Misschien toch een eextra controle oid vragen? Nou sterkte iig dikke knuffel!
Ahh balen zeg! Je zat zo lang in onzekerheid vanwege de symptomen.. hopelijk krijg je snel duidelijkheid!
Haha nou mijn fertiliteitsarts zei gewoon dat ik iets te zwaar was en vv elk pondje gaat door het mondje he? Ik dtond echt ff met mn
Nou jaaaaaa wat een onzin Ik heb bij mijn jongste tijdens de zwangerschap niks anders dan frikandelbroodjes gegeten en broodjes kroket. Er is niks mis met hem hoor Wat een achterlijke reactie zeg
Haha ja een beetje tact mistaat niet Gelukkig kan ik er om lachen ik ben niet heel groot en weet dat ik iets te zwaar ben maar ben in mn leven ook op mijn "ideaal" gewicht geweest en dat zag er niet uit dus..... dan maar wat pondjes teveel.
Schiet mij maar lek hoor!! Naar aanleiding van de twijfel of ik wel een eisprong heb door het gebrek aan temp stijging deed ik net nog even een ovulatietestje... Die sloeg veel donkerder uit dan ik had verwacht! Misschien binnenkort nog een piekje en dan incl eisprong ofzo? Zomaar toen ik dacht dat Goede Eieren Slechte Eieren afgelopen was werd het verlengt met een nieuw seizoen... maak me gek
Ah balen zeg.. het zou idd nog kunnen als je niet te veel bloedt.. bij mij kwam de kramp paar uur later terwijl ik normaal eerst kramp krijg en dan pas ongesteld! Ik duim voor je dat je toch zwanger bent!!