Zwanger worden van eerste kindje - deel 2

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door GabrielaH, 7 feb 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mena92

    Mena92 Fanatiek lid

    5 apr 2021
    2.045
    2.237
    113
    Vrouw
    Gatsiedarrie, ronde 11 alweer!
    Wat blijf je er nuchter onder (lijkt het).. knap!
     
    Neanay vindt dit leuk.
  2. Nino12

    Nino12 Fanatiek lid

    21 sep 2021
    2.947
    3.091
    113
    Vrouw
    misschien dat je baarmoeder nog wat verder op rekt?? Banden pijn?? Hij wil gewoon meer ruimte denk ik :roflmao:
     
  3. GabrielaH

    GabrielaH Fanatiek lid

    9 jun 2021
    4.863
    3.164
    113
    Vrouw
    Ik zat ook te denken aan banden pijn, maar zo lang achter elkaar?! :confused: de andere keren dat ik banden pijn voelde was het wel binnen een half uurtje weer voorbij en nu zitten we langzaam tegen de drie uur o_O ik heb geen flauw idee wat het wel niet kan zijn ik hoop alleen dat het snel voorbij gaat dan kan in ook normaal door met m'n dag :oops:
     
  4. Nino12

    Nino12 Fanatiek lid

    21 sep 2021
    2.947
    3.091
    113
    Vrouw
    Ik heb gisteren de hele dag ook een vervelend gevoel in m’n buik gehad! Vandaag is het gelukkig weer normaal dus denk wel dat het kan? Hopelijk is het snel weer over en kun je wat meer ontspannen!:):oops: Begrijp dat dit heel vervelend is!
     
  5. Milou94

    Milou94 Fanatiek lid

    2 sep 2021
    1.310
    1.113
    113
    Vrouw
    Een second opinion is altijd goed! Stel dat ze dan écht niets afwijkends vinden dan hopelijk snel zwanger :)

    Ik weet even niet meer precies bij wie het was, ik dacht bij jou.. klopt het dat je een afwijkende PAP uitslag had? Hoe gaat het daar nu mee verder?
     
  6. Milou94

    Milou94 Fanatiek lid

    2 sep 2021
    1.310
    1.113
    113
    Vrouw
    Hier donderdag de lh piek gehad. En zondag was m’n temp hoger. Super lange cyclus dit keer :( Hopelijk de volgende weer wat normaal :)
     
  7. GabrielaH

    GabrielaH Fanatiek lid

    9 jun 2021
    4.863
    3.164
    113
    Vrouw
    Nou dames de pijn/kramp is na 5 uur eindelijk weg gezakt! Wat een opluchting :o:
     
    Neanay, Nino12 en Newbie123 vinden dit leuk.
  8. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    7 jul 2021
    3.141
    2.491
    113
    Vrouw
    Ja dat klopt was bij mij!
    Ik heb woensdag een colposcopy en biopsie gehad. Ze weten niet in wel CIN ik zit, dat zal de biopsie uitwijzen, maar het letsel was zo klein dat ze het zo goed als volledig hebben kunnen weg halen met de biopsie!
    Dus de arts verzekerde dat er voor nu zwanger te worden en tijdens de zwangerschap niets aan gedaan zal moeten worden! Was echt goed nieuws!
     
  9. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    7 jul 2021
    3.141
    2.491
    113
    Vrouw
    Waaauw!!
    Ik mailde vrijdag mijn dossier en info door voor een second opinion naar een privé praktijk van een fertiliteitsarts en ik kreeg net antwoord met de vraag of ik woensdag langs kan komen. Dat gaat super snel!!
     
    Milou94, Neanay, Finca en 3 anderen vinden dit leuk.
  10. Finca

    Finca Fanatiek lid

    29 apr 2021
    2.039
    1.675
    113
    Vrouw
    Oh god. Kunnen jullie meedenken aub?
    3 februari hcg: 1585. 9 februari hcg: 62.
    Ik zie nu al voor de 3e keer slijm dat op mijn vruchtbare slijm lijkt rond ovulatie. Ik doe een ovulatietest: bijna positief. Na menstruatie duurt mijn ovulatie meestal nog 2,5 week ofzo. Dus ik weet het niet goed. Neem aan dat mijn hcg al wel onder de 5 zit? Daarbij mag ik eigenlijk tot donderdag geen sex hebben maar voel me weer helemaal normaal. Kan toch haast niet ovulatie zijn?
     
  11. GabrielaH

    GabrielaH Fanatiek lid

    9 jun 2021
    4.863
    3.164
    113
    Vrouw
    Nee, dit kan idd niet jouw eisprong zijn!
    En waarom jouw ovulatietest bijna positief is ?! Het komt door de HcG..
    Ovulatietesten neigen ook vaak op HcG te reageren net zoals sommige zwangerschapstesten op verhoging van LH kunnen reageren (dit gebeurt meestal bij PCOS) . Daarbij is LH altijd wel aanwezig en het schommelt in de loop van je cyclus. Je kan voor de zekerheid morgen nog een ovulatietest doen en kijken wat die uitslag dan is.
     
  12. Minkx

    Minkx Bekend lid

    25 okt 2021
    926
    1.136
    93
    Vrouw
    Jammer! Máár, als je al een aantal dagen aan alles voelt dat dit niet je ronde is, dan wil je ook gewoon door naar de volgende. We gaan er natuurlijk vanuit dat het deze of de volgende dan toch wel eindelijk eens raak is! Als het dan nog niet is gelukt, ga je dan hulp inschakelen?
     
    Neanay vindt dit leuk.
  13. Minkx

    Minkx Bekend lid

    25 okt 2021
    926
    1.136
    93
    Vrouw
    Ik denk hetzelfde als GabrielaH. Het zou best eens kunnen dat jouw test zowel de LH (waar je altijd wel wat van in je lijf hebt) en de HCG samen oppikt.
     
  14. Finca

    Finca Fanatiek lid

    29 apr 2021
    2.039
    1.675
    113
    Vrouw
    Ja dat weet ik, maar lijkt me sterk dat ik nog hcg heb in mijn bloed als het zo snel kelderde. Ik moet woensdag weer prikken. Ik zal even blijven testen ja. En de streep is donkerder dan ik normaal heb als ik ver van ovulatie zit.
     
  15. GabrielaH

    GabrielaH Fanatiek lid

    9 jun 2021
    4.863
    3.164
    113
    Vrouw
    Yes meid ik begrijp wel wat je bedoelt!
    Maar dit kan echt niet jouw eisprong zijn!
    Hoe graag ik het jou ook gun, het lichaam werkt niet altijd zo! En dit zeg ik echt zodat je straks niet slecht gaat voelen met jezelf dat je eventueel de eisprong hebt gemist omdat je geen seks mocht hebben tot na donderdag!
    Ik begrijp dat de test wat donkerder is dan wat je gewend bent als de eisprong ver is maar je moet beseffen dat je ook nooit eerder zulke hoge gehalte HcG in je lichaam hebt gehad dus je kan dat in principe niet vergelijken.
    Je moet altijd door blijven testen als je het niet vertrouwd ! Het zelfde geldt voor zwangerschapstesten, gewoon door blijven testen totdat jij je er vertrouwd bij voelt.
     
  16. GabrielaH

    GabrielaH Fanatiek lid

    9 jun 2021
    4.863
    3.164
    113
    Vrouw
    En zoals Minkx hier zegt, het kan goed zijn dat de combinatie van de twee hormonen zo'n resultaat geeft.
     
  17. AZL

    AZL Lid

    7 feb 2022
    94
    69
    18
    Vrouw
    Och, wat jammer zeg !!! :(
     
    Neanay vindt dit leuk.
  18. Neanay

    Neanay Fanatiek lid

    25 mei 2021
    1.250
    996
    113
    Vrouw
    Bedankt meiden! ❤️ Ik sta er inderdaad wel positief in hoor. Mijn vriend blijft vooral positief dus ik probeer dat over te nemen :p

    Precies! Als we 12 rondes hebben gehad zijn we een jaar bezig en dan wil ik inderdaad de huisarts benaderen. Zoals het er nu naar uitziet valt die dag precies op mijn verjaardag :confused: dus hopen dat het dan gewoon raak is :D
     
  19. marijtje85

    marijtje85 Bekend lid

    15 dec 2021
    718
    869
    93
    Vrouw
    Hopelijk is 11 jouw geluksgetal!
     
    Neanay vindt dit leuk.
  20. Mena92

    Mena92 Fanatiek lid

    5 apr 2021
    2.045
    2.237
    113
    Vrouw
    DZ91 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina