Nee niet meer getest want moest ook vroeg werken.. jij nog getest? Ja gaat wel goed hoor! Alleen snel vermoeid ofzo.. Hoe gaat het met jou? Wanneer had jij die echo ook alweer?
Ja had vanochtend getest, heb die ook gepost vanochtend. Hier gaat wel! Symptomen komen en gaan dus blijft een beetje spannend en onzeker af en toe. Eerst maar even voorbij NOD en dan de dagen tellen tot die echo. Dat is 3 maart, over 2 weken nu jij de VK al gebeld?
Wat veel roze! En heel jammer voor de dames op rood! Hier vandaag een gesprek met de gynaecoloog gehad. Was een fijn gesprek. We mogen over op icsi, maar dan kunnen we nooit meer terug naar iui en er schijnen nog 5 iui rietjes te liggen. Dussss we blijven nog 5x iui doen en daarna over naar icsi. Er liggen naast de 5 iui rietjes ook nog 6 icsi rietjes. Ze willen wel al mijn hormonen alvast gaan prikken om dat alvast uit te sluiten. Heb vanochtend nog een echo gehad op cyclus dag 3/4 en ik mocht nog starten met hormonen te prikken dus we zitten gewoon weer in een nieuwe ronde!
Aahh die heb ik even gemist! Ik heb net nog een gewone action gedaan zal hem zo even delen! Ohja spannend zeg ! Ik mocht 9 maart maar komt me niet zo handig uit dus heb gevraagd of andere dag mag! Dat is voor mij over 3 weken Ja hier hetzelfde met de symptomen.. vind het ook enorm spannend!
Netjes! Zie echt wel oploop in vergelijking met gister! Jij test altijd savonds? Houd je dan rekening met vocht drinken enz?
Hmm das wel bizar.. wanneer zou je meer horen over IUI? Anders toch doorverwijzing vragen voor AMC hoor.. als t qua afstand ook te doen is
Nou niet heel veel, maar wel toenemend last van m'n onderrug, steeds wat steekjes in boven m'n rechter Lies en koud en moe. Maar goed kan allemaal ook helemaal niets betekenen. Spannend, jij gaat niet voor je nod testen?
Wat fijn dat het een fijn gesprek was en er een duidelijk plan is gemaakt. Hopelijk is het toch snel raak voor jullie
Oh wat word ik blij van die mooie testen en oploop hier! Vandaag 9dpo en net als vorige maand een beetje spotting.. andere maanden betekende dat helaas dat eraan komt. Ben ook een beetje grieperig, koud, moe sinds gisteren, dus dat zal ook wel niet meehelpen. Zolang ik nog niet echt ongesteld ben, houd ik hoop. Maar ik ben bang dat het niet gelukt is deze maand
Thanks! Jaa ik zag ook al oploop ten opzichte van gister! Nee niet altijd savonds maar had gister en vandaag gewerkt hele dag vandaar savonds! Ik had tegen 16:30 me laatste drinken en geplast en had getest rond 19:30 ofzo