Pfff vandaag 10 dpo en ik voel vandaag oppeens van alles! Misselijk na eten, af en toe duizelig (wat ik erg had bij beide zwangerschappen) en menstruatie krampjes in de onderbuik. Ook last van me rug oppeens... ik had nog geen testdrang maarrrr dat begint nu wel te komen! Nog meer die "iets" voelen?
Mijn cyclus is voor het eerst een beetje van slag. Ik heb altijd een cyclus gehad van 27 (soms 28) dagen, ook bij de vorige 2 keren dat ik stopte met de pil. Ik had mijn menstruatie verwacht zondag 6 febr. Ik kreeg pas zondag 13 klein beetje bloeding, maandag echt ongesteld en dinsdag was ik er alweer vanaf. Normaal gesproken ben ik wel 5 dagen ongesteld. Test negatief. Maar door deze dingen was ik niet zo actief aan het meeschrijven omdat ik een beetje teleurgesteld was in mijn lichaam haha. Maar komt goed! We gaan het verder zien
wanneer was je gestopt met de pil? Kan ook zomaar nog onthullen zijn. Je lichaam heeft misschien iets langer nodig. Ik merk dat mijn cyclus ook niet meer is wat die ooit was voor mijn andere zwangerschappen.
Hier cyclus dag 8 en kan alweer starten met de ovulatietesten. Gaat snel met die korte cyclussen, blijf wel bezig zo
Vandaag bloed geprikt. Ben zo benieuwd. Volgende week lekker op vakantie en dan vrijdag naar de gyn. Maagzuur weer flink aanwezig. Dus ik denk dat het progestron wel goed zit.
De uitslagen staan gewoon al in mijn digitale dossier. Ik heb geprikt op cd19 van 27 dagen en 5 dpo T4 vrij was 15.4 TSH 2.0 Progestron 41.7. Volgens mij zijn dat prima waarden. Iemand die daar wat verstand van heeft? Ook geen antistoffen op chlamydia.
De schildklierwaarden zijn in elk geval prima. Mij is verteld dat bij zwangerschap(wens) de tsh het beste 1-2 kan zijn (ik heb een trage schildklier)
Ik heb gisteren een testje gedaan maar helemaal wit! Dus nu moet ik van mezelf gewoon tot zondag wachten
Ik ben vandaag 8 dpo. Ik ga maandag testen voor we vertrekken. En dan zien we derest van de week wel.
zondag of maandag vorige cyclussen kwam hij op dag 12. Zit nu dag cyclusdag 9 of 10. Vorige cyclus brak mijn menstruatie in de avond door, dus weet niet precies vanaf welke dag ik nu moet tellen. Hoor er verschillende verhalen over haha. In ieder geval dit weekend gezellig maken en dan zien we wel haha.
Nou 1 dag eerder vanmorgen flink ongi geworden.. scheelt me weer een testje nu gaan we voor een serieuse 1e ronde