Ja echt irritant he er is geen touw aan vast te knopen met die bewegingen. Dan is ze te rustig, dan weer te druk. Haha
Ons zoontje is al goed ingedaald, maar er is nog geen opening. De harde buiken zijn ook minder. Ik heb urine laten onderzoeken, nog eens bloed laten prikken op zwangerschapcholestase, en er is met een wisser ook een kweekje genomen om te zien of ze tijdens de bevalling me antibiotica moeten geven of niet. Waarschijnlijk is alles oké, maar het urine-onderzoek en de wisser moet iedereen op dit termijn. Het bloedprikken op cholestase heb ik zelf gevraagd ivm de jeuk die ik ervaar. Vorige bloedtest op cholestase was in orde, niks mis met de galzouten. Maar omdat de jeuk echt blijft...zeker gespeeld. Nu moet ik pas binnen 2 weken terug op controle.
Ja gelukkig was hij nu goed. Nee ik heb nu al vanaf vorige week dinsdag elke dag ctg en moet zeggen dat ik dat niet heb. Kleine is hier gewoon druk en als de ctg aan gaat helemaal.
Inmiddels is het weer een feestje in mijn buik gelukkig haha Gelukkig een goede ctg voor jou nu @vrouwvan hoe gaat het nu? En met de baby?
Er zijn in het ziekenhuis verspreid over 4 uur 3 echo's gemaakt. Alle 3 de keren gaf de gynaecoloog aan dat de baby te weinig beweegt , eigenlijk helemaal niet. 1 keer zagen we heel even zn handje bewegen meer niet. Het hartfilmpje is wel goed, dus het kan zijn dat de baby voelt dat ik ziek ben en zelf ook rustiger is. Voor nu krijg ik morgenvroeg weer een echo en hartfilmpje. Hopelijk gaat de baby meer bewegen, na de echo naar de wc geweest in het ziekenhuis en verloor daar een hele grote klodder slijm (overdreven groot en nooit gehad). Het kan dus zijn dat hij geboren wordt binnen een paar dagen, maar dat hoeft niet. Voor nu even lekker proberen te slapen, want ik ben kapot.
Jeetje wat heftig zeg. toen ik zo ziek was bewoog ze ook niet maar hartje was toen ook oké, ik denk echt dat ze er op reageren. Ja dat is mogelijk de slijmprop.. het hoeft niks te betekenen idd bij mij is er nu ook nog niks gebeurt (kwam bij mij in delen afgelopen dagen) Hopelijk voel je je morgen weer wat beter en gaat de baby goed bewegen. Je wilt niet bevallen als je zo ziek bent
Gelukkig! Hier ook nog steeds extreem drukke baby. Alweer urenlang. Zou bijna hier aan twijfelen of het wel normaal is zo lang en non stop enorm bewegen. Ik snap er niks van. M’n buik doet er zo zeer van ook! Maar mag niet klagen sorry
Oh wat heftig zeg jeetje. Als je zoveel echo’s krijgt dan vertrouwen ze het idd niet. Gelukkig zag t hartfilmpje er wel goed uit! Hebben ze je ook opgenomen?
Bij mij is ze egt niet zo extreem druk.. Ik voel dr alleen af en toe maar niet zo steeds agter elkaar ofzoo
Het is idd te hopen dat de baby meer gaat bewegen! Wel fijn dat het hartfilmpje goed was. Mag je lekker naar huis nu?
Ik heb deze dagen er wel al vanaf t begin bij zitten dat ik denk kind stop je ooit nog… en dan opeens dagen dat ze veel rustiger is. Echt enorm verschillend. Maar doordat ze nu zo groot is zijn de bewegingen echt zo heftig. Gister avond van 19-24:00 was het raak en nu weer vanaf 13:00 en nu nog bezig. Ze slaapt echt niet dan. Voetjes komen er bijna uit geduwd telkens en me buik golft alle kanten op. Ik ga er ook echt aan twijfelen of dit wel normaal is en of het wel goed gaat erg hè. Tis echt nooit goed hebben andere dames dat soms ook dat de baby zo lang extreem druk is?
Bleh ik vind t gewoon een beetje eng, maar om nou te bellen ze is te druk?! Ze zien me aankomen Ze is wel eerder zo druk geweest op een ctg en dan was haar hartslag ook veel te hoog (200) maar dat duurde dan niet langer dan 1,5 uur.