Ja, baal er echt enorm van. Het is dan idd eenmalig ovitrelle. Heb eigenlijk niet gevraagd of er ook een mogelijkheid is dat deze cyclus afgeschreven is. Dat zijn dan allemaal vragen die later pas bij mij opkomen. En waar ik nu dan mee in mijn hoofd zit … vind het absoluut niet erg als ik toch een ovitrelle spuit moet zetten, maar het idee dat deze maand misschien niets gaat worden vind ik echt erg. Begin echt een beetje het geloof in mijn lichaam kwijt te raken. Niet leuk vraag me ook echt af of het wel probleem alleen bij m’n vriend ligt of dat er ook een factor bij mij zit. Eerst die vroege miskraam, daarna langere cyclus (oké, dat is te verklaren na vmk) maar nu wel stagneren op 12mm … het zit me totaal niet lekker !
Heb ik ook altijd en heb er medicatie voor gekregen om het bloeden te minderen. Misschien kun je hier ook om vragen. En slik vooral ijzer of drink ferro. Zie mijn onderschrift naar aanleiding van alle bloedingen.
Thanks voor de tip! Ik heb ook meerdere malen ijzertekort gehad (zware menstruaties door poliep) in het verleden dus slik altijd ijzer extra. Hopelijk is dat voldoende. Vorige week was het hb nog 9. Ik heb volgende week een evaluatie met de arts dus zal het dan eens bespreken.
Tranexamine heet het. Mijn waarden zijn toch niet ok. Vandaar de tip maar heb je prima onder controle lees ik
Wat balen zeg… had gehoopt dat het groter was geworden voor je. Ik snap wel dat je begint te twijfelen aan je lijf, kun je misschien je vragen kwijt tijdens een verpleegkundig spreekuur? Heb je dat in jouw ziekenhuis? Hopelijk gaat het nu de goede kant op en krijg je dinsdag duidelijkheid, en anders wellicht die spuit Ovitrelle. ik krijg eigenlijk altijd Pregnyl, is dat een groot verschil? Of is dat hetzelfde alleen een ander merk ofzo… sterkte xx
Schiet al op! 7 dg na tp… ik had ook op dag 10 toen een positieve test (na cryo) dus zou maandag zeker een testje wagen! Spannend duim voor je!
Spannend! Nog eventjes en dan heb je de echo! Snap dat je die bevestiging wil van een kloppend hartje❤️ op welke dag na tp had jij een test gedaan waarbij er een lichte streep te zien was?
Oh wow had een heel verhaal getypt haha! Is ergens mis gegaan. Dag 6 na tp een hele lichte streep, deze werd langzaam aan donkerder tot op dag 11/12 na tp een mooie duidelijke donkere lijn
Ik kan me voorstellen dat je het vertrouwen in je eigen lichaam keijt begint te raken.. probeer je vragen te stellen om duidelijkheid te krijgen.. want dit gevoel zit je niet lekker!! <3