Ik zag het ook niet meer Wat op de ene site een goede is wordt op de andere site afgekraakt. Ik zat tussen deze kachels of infrarood. Dus toch maar een knoop door gehakt en kachel met goede recensies gekocht. Met de gedacht, ik probeer hem gewoon en als hij niet bevalt dan kan hij altijd nog terug. Want ik weet anders precies wat er gaat gebeuren,... ik ga zolang twijfelen dat er zo meteen een run op die dingen is en ik naast de pot pies Deze was ook steeds uitverkocht.
O wauw! Ik zag het laatst bij dat program met Martijn Krabbé. Van die koks die iets namaken. Dat is echt super moeilijk.
Ik liep gisteren met mn dochtertje naar mn voordeur toe, buiten stond de buurman. Hij zag het pandaberen petje dat mn dochter op had. Hij vroeg er naar en mn dochter ging vol enthousiasme vertellen dat we naar een dierentuin waren geweest met pandaberen (we waren inderdaad naar Ouwehands geweest). Toen zei de buurman: "Als je van panda's houdt, moet je tegen mama zeggen dat ze met je naar Blijdorp gaat! Daar hebben ze er wel een stuk of drie, vier!" Ik zei, "Nou nee, dat is dus in Ouwehands en daar zijn we gisteren geweest, inderdaad drie panda's". Toen zei hij: "Nee dat is echt in Blijdorp hoor! Je moet naar Blijdorp gaan, ik weet het zeker!!" Dit zegt echt *alles* over mijn buurman, er bestaan niet genoeg facepalms in de wereld om op hem te reageren. Ik heb gewoon 'OK, prima' gezegd want uitleg heeft NUL zin.
Haha dat was het ook! Kon mijn handschoenen niet vinden en was suiker aan het trekken met suiker van 65 gr Kan zijn dat mijn vingerafdrukken minder zijn geworden. Ik weet niet waarom maar savonds waren ze toch zoet!! Volgende week bestel ik een pakket met wijnsteenzuur. Dat zou dat op moeten heffen. Koop ik gelijk een lekkere smaak.
Voor jou denk ik heel makkelijk dan maar heb jij ook weleens van die gummybeertjes laten smelten in de oven zodat je er een lolly van maakt? Hoe doe ik dat? En hoeveel graden en welke stokjes?
Bij mij ook. Ik was gister en vandaag zó verschrikkelijk kattig en onuitstaanbaar voor C. Vandaag zat ik weer te zeiken en toen trok ie me op schoot (ja echt ik moest ook een beetje lachen) en zei hij: ‘zou het misschien kunnen komen dat het over 2 weken alweer 5 jaar geleden is dat het zijn sterfdag is?’ Toen viel het kwartje Nu is het weer ‘goed’ maar ik vind het zo stom dat ik dat zelf niet in de gaten had. Even over gehad en weer uitgepraat. Ik zei wel dat ik ervan uit ging dat m’n bloemen al besteld waren Ik krijg 4x per jaar een mega bos rode rozen van hem. Op ons jubileum, m’n verjaardag, Valentijnsdag en op de sterfdag van m’n vader. Dan zit er één roze/witte tussen Ik heb die dag al vrijgekomen. Op 15 maart sluiten m’n moeder, m’n zus en ik ons op. Zonder man en kinderen en vreten en drinken we de hele dag op de bank onder dekens ❤️
Hahaha nog nooit getest. Ik maak meestal spullen vanaf 0. De stokjes vraag die weet ik wel. Je kan online of pop sticks kopen (jaren geleden was het in om cake op een stokje te eten) Ik heb gewone lollystokjes. Mijn volgende bestelling ga ik plaatsen bij bouwhuis. Eerst had de Xenos en de Wibra die nog wel maar helaas kon ik ze daar niet meer vinden. Heb je al een vorm of wil je ze los op de plaat leggen? Dan zou ik dat een keer testen en erbij blijven. Gummy beertjes aftellen en bij elkaar leggen. Stokjes er tussen duwen en wachten. Ik zou starten bij 170 Gr. Mocht je zelf lolly's willen maken zonder de moeilijke manier kun je ook gewoon gieten. Zonder suiker trekken en je hebt je vingerafdruk nog intact Dat recept had ik trouwens van klokhuis. Zou alleen wat meer zuur toevoegen want het is mega zoet. (Filmpje staat ook op YouTube)
Van het gesprek met psycholoog van jongste afgelopen vrijdag. En dat ik er een heel weekend over moest malen voor ik er hier iets over kwijt kan. Diagnose autisme us al ruim 1,5 geleden gesteld. Sindsdien spreken we regelmatig online over waar wij tegenaan lopen. En krijgen we praktische tips rn uitleg. Maar op een of andere manier is in mijn hoofd gaan zitten dat jongste het 'maar een beetje' heeft Vrijdag zei die psycholoog dus: " x is het kind waarvoor het woord 'autisme' is uitgevonden. Dat kwam binnen. Gelukkig zei hij ook dat wij goede ouders zijn. En dat onze kinderen een warme en veilige omgeving hebben, waarbinnen ze zich naar vermogen kunnen ontwikkelen. Goed te horen, want met alle problemen rond jongste ga je daar soms aan twijfelen
Ik draag mijn haar altijd los. Zojuist wilde ik het in een staart doen en mn mond viel open toen ik zag dat ik toch behoorlijk grijs begin te worden Wat een drama zeg
Hebben we hier ook nog steeds hoor, gaat het een hele tijd goed en loopt het gesmeerd dan is het, bij problemen weer even met de neus op de feiten. En nu hij volop de pubertijd is in gegaan is het net alsof we het wiel weer opnieuw moeten uitvinden.
Ik kan serieus wel janken.. gestopt met werken om een jaar aan mijn gezondheid te werken en ineens word alles 300 procent duurder ofzo. Ik word er zo bang van en zo niet het gevoel dat ik nu die rust heb.
Herkenbaar...ik werk momenteel ook niet. Kan in principe nog tot september thuis blijven voor we in financiële problemen komen, maar krijg geen rust om daarvan te genieten en zit elke keer vacatures te kijken omdat de spaarrekening slinkt..
Sorry Hoe oud ben je? Ik ‘moest’ beginnen op m’n 25ste. En nu elke keer als ik weer naar de kapper ga, lijk ik wel een halve weerwolf Nog 10 jaar en ik verf m’n haar m’n halve leven al
Jezus zelfs in Duitsland ja?! Daar willen wij volgende week tanken twee weken geleden daar in de file gestaan.