Groentewrap tosti met ham en kaas voor de kinderen. Ik heb niks gegeten vanwege de woedeaanval van de jongste en de knallende koppijn Neem zo een bakje skyr met banaan ofzo.
Pizza van Libanees volkorenbrood, zelf belegd. Voor de kinderen met ham en kaas. Voor mezelf met chorizo, olijven, paprika, ui en veel kaas
Man is pas later thuis van werk. Daar heb ik nog een leftover gewokte kip met groente, zilvervliesrijst, knoflook en kerrie voor. O eet thuis en mini O op de opvang. Voor hen gestoomde krieltjes met worteltjes en een halve kaasschnitzel. Voor baby M ben ik even niet toegekomen aan het maken van een groentehap dus die heeft vandaag een potje. Ik geloof pompoen-rijst. Dan ikzelf nog. Altijd maar afwachten waar ik zin in heb nu ik zwanger ben. Ik denk dat ik een gevulde salade maak met veldsla, pompoenpitten, pestodressing, cherrytomaten en mozzarella. Ik heb ook nog een zakje tuna with a twist liggen. Daar moet ik nog even over nadenken. Over het algemeen houd ik me aan de adviezen die gelden tijdens de zwangerschap maar ik ga niet extreem streng zijn. Incidenteel een keer rookvlees of tonijn heb ik de andere 3 keren ook gedaan. Niet te vaak natuurlijk. Of het wordt een kippensoepje
Ik heb vanmorgen aardappeltjes gekookt en die ga ik vanavond bakken met sjalotjes, knoflook en spekjes. Veldertjes en appelmoes erbij. Niet te moeilijk.
Geroosterde wortel met tijm en honing (oudste is erg aan het hoesten, dus honing en tijm kunnen bij hem geen kwaad), aardappelpartjes uit de airfryer en een zalm in bladerdeeg ding. Alhoewel ik voor de zekerheid vissticks heb voor de jongste, zij lust zowel zalm als bladerdeeg, maar de combinatie zal ze wel weer niet moeten haar kennende.
Is dat met room en Parmezaanse kaas? Ik heb ooit eens zo’n lekker recept van kip met room, Parmezaanse kaas, zongedroogde tomaat en spinazie gevonden. Was een feestje.