Ik vond Gerben uiteindelijk helemaal niet zo verlegen, wel leuk juist! Stapte ook op anderen af. Kijken jullie ook de webserie? ik vond het alleen wel heel ongemakkelijk om naar die plantenkweker te kijken, die wist echt niet waar hij het zoeken moest. Logisch ook ergens als je zo binnenstapt in een kamer vol vrouwen
Hij deed het heel goed achteraf inderdaad toch wel leuk om te zien. Die ander was inderdaad véél erger... goed dat er hulptroepen in gevlogen werden haha...
Ja in de webserie deed Gerben het heel goed. Leuke man! Moet eerlijk zeggen dat ik de boeren in de webserie wel leuker vind dan de boeren op tv
oh... wat gaat het worden bij Janine.... dat gaat niet goedkomen . Of misschien láng na de show.... het is net zo'n boerin als Steffi indertijd.... De mannen zijn goed om te werken in het bedrijf, maar verder weet ze straks niet wat ze er mee aan moet ben ik bang.
Ik vind dat echt zo geen type voor hem. Ze is zo aanwezig en altijd haar woordje klaar. Niet erg natuurlijk, maar vind dat totaal geen setje... haha.
Volgens mij is zij zo dominant dat hij geen nee durft te zeggen. Ze zit/staat ook op elke foto pal naast hem viel me op.
Volgens mij weet Janine echt niet wat ze wil. Viel me op dat ze vage antwoorden geeft, zoals ‘dat is een goede vraag’, ‘dat weet ik eigenlijk niet’ en ‘dat vind ik een lastige vraag’. Lijkt me moeilijk als je het allemaal niet weet, terwijl die mannen zo voor je willen gaan. Hopelijk krijgt ze t duidelijk voor zichzelf, zodat ze een goede keuze kan maken. Evert en Maud… ik ben benieuwd hoe dat verder gaat haha!
Ik ben er ook een beetje bang voor, dat er geen potentieel boyfriend material tussen zit voor haar. Ik vind de jongens trouwens wel echt leuke gasten voor haar!