Waar valt jouw mond van open? Deel 9

Discussie in 'De lounge' gestart door Iertje81, 8 okt 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. LisbethSalander

    LisbethSalander Fanatiek lid

    1 dec 2015
    2.841
    5.579
    113
    Wat heb je gezegd tegen die aankoopmakelaar?

    Ik denk dat ik had gereageerd dat haar klant niet welkom was om de woning te bezichtigen. Aangezien hij het fatsoen niet heeft om even een kaartje te sturen naar een man die het op dat moment erg hard nodig had.
     
    GossipGirlxoxo en Vergeten vinden dit leuk.
  2. Maev

    Maev VIP lid

    4 dec 2014
    6.071
    5.553
    113
    @cowgirl80, @Cin85 en @pluk
    Bizar echt. Qua verkoopwoning zou ik dus in staat zijn om bij de makelaar aan te geven dat ik ze wil uitsluiten van biedingen/koop.
    En pluk, gewoon serieus niet eens naar de crematie komen van je eigen ouder maar wel de woning leeghalen :eek: echt zo diep triest
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  3. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    28 jul 2010
    8.003
    6.753
    113
    zuid-holland zuid
    Zoals altijd bedenk ik me pas achteraf wat ik had moeten zeggen. Ik heb gezegd dat er al meer geïnteresseerden zijn en dat we alles via de makelaar laten lopen omdat het te emotioneel voor me is om me er zelf mee bezig te houden . Dus dat ze de verkopende makelaar maar moet bellen.
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  4. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.884
    2.891
    113
    Noord-Holland
    Neeeee... hoe verzinnen mensen het, bizar.
     
  5. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.258
    4.489
    113
    Is het ook, maar zoals ik al zei je weet niet wat er vroeger allemaal gebeurt is. Ik kende de bewoner als een leuke lieve man, maar het kan zomaar zijn dat het eigenlijk niet zo'n leuke lieve vader was.
     
  6. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.258
    4.489
    113
    Ben trouwens wel bang dat mijn stofzuiger is overleden (dyson), maakt in eens een raar geluid (net alsof er een papiertje ergens vast zit) en een ongelofelijke geur komt er vanaf , ruikt als koolborstels. Druk op zoek geweest naar dat papiertje maar niet gevonden en het geluid komt echt bij de motor weg. Gelukkig heb ik nog een stofzuiger (1 beneden en 1 boven omdat ik de trap niet op kom met een stofzuiger) dus die maar van boven gehaald , netjes op mijn billen zodat ik niet val.
     
  7. xxmoixx

    xxmoixx VIP lid

    11 jun 2018
    5.314
    4.385
    113
    Vrouw
    :cry: Bah wat erg kunnen sommige mensen zijn. Als er in het verleden dingen zijn voorgevallen dan kom je toch ook niet om iemand z’n spullen weg te halen.. Dan wil je daar niets meer mee te maken hebben? Of op z’n minst dan nadat iemand overleden is..
     
    GossipGirlxoxo en Nellie4 vinden dit leuk.
  8. Maev

    Maev VIP lid

    4 dec 2014
    6.071
    5.553
    113
    Wat ik dan zo vreemd vind is dat ze dan bij leven wel spullen weg komen halen. Maar goed ik ben meer het persoon die dat dan dus ook niet zou doen, althans niet bij leven.
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  9. femkes

    femkes VIP lid

    24 jul 2007
    9.088
    10.382
    113
    Juridisch dingetje misschien? Dat bij in leven weghaalt, het niet onder erfenis valt en dan minder risico loopt als er mogelijk schulden of dergelijk zijn?
     
    GossipGirlxoxo en Neuzeke vinden dit leuk.
  10. Gewooniemand

    Gewooniemand Niet meer actief

    Jeetje zeg! Die had ik ook onder aan het lijstje gezet.
     
  11. artie

    artie Fanatiek lid

    27 sep 2021
    3.616
    3.960
    113
    Vrouw
    Dat ik vandaag bij de apotheek mij helemaal moest gaan verantwoorden waarom ik al mijn medicatie neem :rolleyes: alles was op voorschrift, dus dan heeft een arts het al goedgekeurd, en alles krijg ik al 3 jaar voorgeschreven dus niet nieuw, alleen de apotheek was nieuw..
    Bij Tramadol moest ik gaan uitleggen waarom en waar ik pijn heb
    Bij escitalopram (antidepressiva) waarom ik dat nodig heb
    Bij mijn diazepam waarom ik paniekaanvallen heb, en ook nog eens echt duidelijk maken dat ik echt echt echt niet door mijn benen zak als ik dat neem (wat trouwens maar heel af en toe is)
    Alleen mijn insuline moest ik niet uitleggen

    Echt, voelde me zo hard gecontroleerd ofzo, echt geen fijn gevoel. Het is niet alsof ik alles voor mijn plezier neem. En al helemaal niet hoeven alle andere mensen in de apotheek mijn hele voorgeschiedenis te horen
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  12. chrystel73

    chrystel73 VIP lid

    9 jan 2009
    6.308
    2.591
    113

    Wattt.....

    Dat mag echt niet!! Ik zou hier echt een klacht over indienen.
     
    11131618, SAARC, Vero0504 en 3 anderen vinden dit leuk.
  13. Maev

    Maev VIP lid

    4 dec 2014
    6.071
    5.553
    113
    @artie klinkt wel herkenbaar dat had ik in de tijd van onze kinderwens dus steeds als ik ze ophaalde en steeds opnieuw werd er de apotheker zelf bij gehaald terwijl er een akkoord lag van de gyn voor mijn medicijnen en een deel zelfs voorgeschreven is vanuit de gyn. En dat je een kinderwens hebt geven ze dan ook niet zo zachtjes aan.

    Vanmiddag moest ik medicijnen voor H halen, voorgeschreven door de huisarts in overleg met de kinderarts. Ze mag niet verder afvallen en aangezien ze spuugt door het hoesten krijgt ze medicatie. Nou heb vanmiddag 45 minuten aan de balie gestaan want nee ze mocht de medicijnen niet, of toch wel eerst opnieuw overleggen met de huisarts, daarna met de kinderarts, apotheker vond dat ze haar maar moesten opnemen en uiteindelijk hebben we nadat ze het 5x naberekend hebben het meegekregen. Mijn oudste was erbij zijn eerste opmerking in de auto was, ze hadden ook gewoon aan mij kunnen vragen om het te berekenen had al snel een half uur gescheeld :|
    En ik snap echt dat ze voorzichtig zijn hoor en het daarom laten controleren etc maar ik ga niet voor mijn lol medicijnen halen, al helemaal niet voor mijn kinderen, en vond het al vervelend dat er vraagtekens naar mij werden geuit over dat mijn dochter het voorgeschreven kreeg. We zijn ondertussen al bijna 3 jaar bezig om haar in ieder geval iets te laten groeien. Heb gisteren nog een dansje gedaan want ze zit op krap 12 kilo (met kleding) wat betekent dat ze eindelijk weer boven de -3,5 lijn uitkomt. Iets wat we bereikt hebben met allerlei dieetvoeding bovenop een dubbele portie normale voeding. Dus echt nee, ik geef niet voor mijn lol medicijnen omdat ik weet dat het ongetwijfeld ook effect gaat hebben op haar eten, maar alles beter als iedere keer alles eruit gooien en weer angst om te eten creëren omdat ze enorme hoestbuien heeft. (Sorrie dat was mijn irritatie van vandaag).
     
    Gewooniemand en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.
  14. Nellie4

    Nellie4 Fanatiek lid

    25 jan 2017
    4.880
    7.945
    113
    Als dat echt zo is, dan wil je toch ook niet zijn meubels hebben.
     
  15. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    super brutaal, ik zou ze zeker niet onderaan zetten (het zal net de aller beste bieder zijn) maar ook absoluut geen voorrang geven. En mocht hij het beste bod doen samen met een ander of een klein beetje boven een ander die ander net voorrang geven en achteraf nog eens persoonlijk gaan vertellen waarom zijn bod niet is geaccepteerd.
    Mijn vader had duiven, die was net 3 dagen dood en een man die hem “kon” via die duiven had gehoord dat hij was overleden en kwam bij mijn moeder aan de deur om te vragen of hij even tussen de duiven en spullen mocht kijken of er wat tussen zat wat hij over mocht kopen. Het is dat ik zo lamgeslagen was van de brutaliteit en geen spullen had binnen handbereik om naar zijn hoofd te gooien maar wat was ik kwaad. Heb hem wel nog uitgescholden voor lijkenpikker en gezegd dat als we duiven en spullen weg gingen geven en verkopen ik er persoonlijk voor zou zorgen dat hij niets kreeg. Ook aan veel van mijn vader zijn “duiven vrienden” de naam van die man verteld dat hun ook op zouden letten dat er niets via een omweg bij hem terecht zou komen. Nu achteraf is het nog niet helemaal fijn verlopen met duiven die we hebben weggegeven waarvan we nu horen dat ze door een persoon gebruikt zijn voor de verkoop maar gebeurt is gebeurt en daar mag ik van mijn moeder niets mee doen en niets van zeggen.
     
  16. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    bij mij in de straat overleed kort na mijn vader een buurman en ik moet eerlijk bekennen dat ik meteen dacht als ze dat verkopen is het het perfecte huis voor mijn moeder. Maar ik heb wel tot ruim een maand na de uitvaart gewacht, toen ik zijn kinderen bezig zag het huis leeg te halen, om te vragen of we misschien het huis mochten kopen zonder tussenkomst van makelaar. En hebben zo een mooi bod gedaan dat dat voor ons en voor hun voordelig uit heeft gepakt. Maar voelde mezelf al opgelaten om dat een ruime maand na zijn overlijden te vragen. Die mensen gunden ons het gelukkig ook heel erg, mede door hetzelfde verlies te delen, en omdat ik een goede band met de buurman had. Ik wist dat hij het zwaar had dus bood regelmatig aan zijn vuil weg te brengen een boodschapje te doen en als man de straat of goten schoonmaakte, sneeuwvrij maakte
    Of strooide voor ijs nam hij altijd die van de buurman ook mee. Dat had de buurman blijkbaar aan zijn kinderen verteld dus die vinden het fijn te weten dat het huis “goed” terecht is gekomen.
     
    Nellie4, LizMe, Zeebra en 3 anderen vinden dit leuk.
  17. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Heb je goed gedaan hoor, wat had je liever willen zeggen? Gecondoleerd nog. Verschrikkelijk wat er allemaal nog bij komt kijken hè met het verkopen van een huis van iemand die je dierbaar is/was? ❤️
     
  18. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Heb je al via Google / YouTube gezocht? Ik dacht ook dat mijn dyson stuk was en heb het probleem zelf verholpen met een YouTube filmpje. Ook 1x dat hij echt stuk was hem haar dyson gestuurd en kreeg een nieuwe ondanks dat hij al buiten de fabrieksgarantie viel. Mijn zus net zo dus ik ervaar de service daar als top!
     
  19. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Wat ontzettend onprofessioneel. Dan hadden ze je op zijn minst appart moeten nemen en je uit moeten leggen waarom ze dit willen weten (bijvoorbeeld voor in hun dossier oid).
     
  20. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.783
    7.392
    113
    Vrouw
    Dat mijn jongste de hele nacht waardeloos slaapt. Wakker, huilen, borst, slapen, op repeat. Om 6:00 werden de oudste 2 wakker en hun geklets en lichten zorgen er voor dat ik niet meer kan slapen. Wat doet jongste, die slaapt opeens heel kalm en rustig. Waarom nu pas?!
     

Deel Deze Pagina