Nieuwe ronde!

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Nylla, 24 mrt 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nylla

    Nylla Fanatiek lid

    20 mrt 2022
    1.403
    1.255
    113
    Vrouw
    Zo, vandaag was dag 4 van m’n nieuwe cyclus. Na de teleurstelling van het ongesteld worden, gaan we vol goede moed voor de nieuwe ronde! (ronde 8).
    Wie is er helaas ook ongesteld geworden en gaat nu vol goede moed, of is nog moed aan het verzamelen, voor een nieuwe ronde? Laten we elkaar maar (proberen te) steunen.
     
  2. Holagente

    Holagente Bekend lid

    1 jan 2022
    524
    502
    93
    Vrouw
    Onder het kopje ‘NOD forum’ zijn er ook veel mensen te vinden die (wederom) een nieuwe ronde ingaan. Mogelijk vind je het leuk om daar in mee te lezen! Succes deze ronde, ik duim voor je mee! :D
     
  3. Nylla

    Nylla Fanatiek lid

    20 mrt 2022
    1.403
    1.255
    113
    Vrouw
    Dank voor de tip! Ben nieuw op dit forum, dus weet het nog niet zo goed te vinden.
    Heb mezelf op het NOD forum gemeld, want ik kan namelijk wel wat support van gelijkgestemden gebruiken :)
     
    Holagente vindt dit leuk.
  4. LieveSok

    LieveSok Lid

    16 feb 2022
    14
    4
    3
    Vrouw
    Hier ook zojuist nieuwe ronde ingegaan (ronde16) Wel echt kut deze keer, dacht echt dat het raak was :( Door mijn korte LF begonnen met tarwekiemolie en word normaal 8/9dpo ongesteld maar dat bleef uit! Helaas vanmorgen, 11dpo toch ongesteld, en voor het eerst echt moeten huilen..
    Maargoed, 1 dag balen en dan weer moed verzamelen! 22april staat de eerste afspraak bij de gynaecoloog ivm verminderde kwaliteit bij mijn man.

    Zijn jullie ook bezig voor jullie eerste kindje?

    liefs
     
  5. Nylla

    Nylla Fanatiek lid

    20 mrt 2022
    1.403
    1.255
    113
    Vrouw
    Hoi, hoi! Balen zeg :( Ik weet helaas hoe dat voelt. Ook ik had het idee dat het deze keer raak was, maar helaas…Voordat ik met kinderen bezig was hoorde ik al van andere vrouwen dat ze heel verdrietig konden zijn als bleek dat het niet gelukt was, maar ik kon me er niets bij voorstellen. Nou inmiddels wel en ik vind het ook mentaal best pittig. Inderdaad wat je zegt, even verdrietig zijn en dan jezelf weer herpakken. Wel goed dat jullie een afspraak bij de gyn. hebben.
    Wij zijn inderdaad ook aan het proberen voor ons eerste kindje :)
     
  6. LieveSok

    LieveSok Lid

    16 feb 2022
    14
    4
    3
    Vrouw
    Ja bizar he, dat mentale! Ik heb dat ook zo onderschat, de dagen voor mn nod zijn echt vreselijk haha, bij elk krampje of dingetje gelijk bang dat ik ongesteld ben. Merk ook echt dat ik ook niet meer leuk kan reageren op mensen die vertellen dat ze zwanger zijn, en dat vind ik echt heftig wel. En echt iedereen in mn omgeving is/word zwanger op dit moment. Maar we moeten maar denken, elke maand is toch weer een maand dichterbij het moment dat we die positieve test in handen hebben!
    Vind het wel een dingetje hoor, naar de gyn. het leuke spontane is er nu wel vanaf, maar gelukkig is die mogelijkheid er wel!
    Gebruik je wel al ovulatietesten?
     
  7. Nylla

    Nylla Fanatiek lid

    20 mrt 2022
    1.403
    1.255
    113
    Vrouw
    Zo herkenbaar wat jij aangeeft. Tegen m’n NOD hou ik elk krampje in de gaten en soms denk ik dat ik daardoor dingen ga voelen die er niet zijn. Een tijd geleden was ik zo ontzettend misselijk dat ik ervan overtuigd was dat ik zwanger was. Later bleek dat ik iets verkeerds gegeten had. Balen! En dan elke keer rond de NOD naar de WC gaan en de angst hebben om bloed te zien, zo gek..Ja, dat reageren op zwangerschapsberichten van anderen herken ik ook zeker en ik vind dat echt heel naar van mezelf. Zo jaloers ken ik mezelf niet. Vervolgens verdrietig en balen wanneer ik zelf niet zwanger blijk te zijn. Haha, ik lijk nu net een mentaal wrak, maar dat valt ook wel mee hoor.
    Ja, het spontane is er bij ons ook af, we zijn al een keer bij de gyn. geweest en gebruiken ook ovulatietesten. Dat voelt heel gepland (en is het natuurlijk ook) en weinig spontaan, maar het is voor een goed doel :)
    Ja, dat vind ik een mooie manier om ernaar te kijken; elke maand is er weer eentje dichterbij een positieve test!
     

Deel Deze Pagina