Mooizo! Spannend weer he. Kijk, dat doe je goed! Heerlijk even ontspannen. Gaan jullie ergens naartoe op vakantie? Met mij gaat het ook goed. Ik heb vanmiddag tehoren gekregen dat ik volgende week op sollicitatiegesprek mag komen. Ik zit nu 10dpo dus nog even en dan kan de test erbij haha. Verwacht voor nu dat ik maandag wel ongesteld ga worden.
Inderdaad. Ik heb gewoon alles laten varen momenteel. De afgelopen maanden als een monnik geleefd. Allerlei kruiden, warme dranken, antioxidanten en noem maar op. Bijna 11 maand verder en ben nog niet zwanger dus erg veel heeft het niet geholpen.
Sorry, ben de afgelopen weken niet zo aanwezig geweest hier. Ik begreep dat er onderzoeken lopen. Maar zouden die dan juist niet gestaakt kunnen worden als je zwanger bent? Voorzichtig gefeliciteerd trouwens! Is je super gegund.
Yep, die kunnen zeker gestaakt worden mocht ik zwanger zijn. Uit het bloed kwam echter een zwak positief op het anti fosfolipiden syndroom. Dit zou betekenen dat je een grotere kans hebt op trombose. Dit kan echter pas bevestigd worden om de bloedtest over 3 maanden te herhalen. In die tussentijd mag je niet zwanger zijn (geweest) want dit kan van invloed zijn op de uitslag.
Ooh dus het is alleen slecht voor een bloeduitslag, niet perse gevaarlijk voor jullie? In dat geval aaah voorzichtig gefeliciteerd joh!!
Daar verbaas ik mij ook over inderdaad.. plus ik twijfel of ik geen 9 dpo ben in plaats van 10. Had toen nog wat groeipijn die toen in de loop van de dag verdween.
Heel wat dubbel nieuws gekregen hier. Er werd geen ontsteking gevonden in mijn bloed wat op zich goed is. De reden waarom ik dan koorts maak is niet gekend. Of mijn lichaam is toch nog aan het herstellen of opnieuw aan het broeden op iets. Ik hoop in ieder geval van niet want dan zal mijn traject weer uitgesteld worden. Ik had ook mijn hormonen laten controleren omdat ovulatietesten niet betrouwbaar zijn bij mij en we een zon zee strand reisje willen maken zonder menstruatie. Mijn ovulatie is dus al geweest en mijn gevonden piek en NOD zal dus waarschijnlijk kloppen. Dat is dan ook meteen een primeur in bijna 11 maanden tijd zal mijn cyclus voor het eerst zo kort zijn. 28 dagen! Frustrerend dat dan die ene maand net de maand is dat we geen gemeenschap mochten hebben.