Oh jij ook zo hoge basale ik dacht echt klopt dat wel maar wel dus . Je hebt gelijk betekend dit dat mijn ei komt of is gekomen
Nou, ik heb me hier de afgelopen dagen in verdiept gezien ik dit dus 5 keer heb gehad. Gezien mijn leeftijd moet ik dat natuurlijk ook niet vergeten. Maar ik heb uitgezocht en besproken met een vruchtbaarheidsspecialist dat de volgende combinatie van supplementen positief effect heeft; Zink Selenium Vit C Magnesium. Ik heb deze gisteren gehaald en dagelijks 1 tablet van al deze. Daarbij ook de tip om ze niet bij de tuinen te halen of kruidvat, maar een natuurwinkel. Tot in het volgende NOD groepje !
Is Holland en barrett niet zo'n natuurwinkel dan? Waar heb jij je gekocht als ik vragen mag? Ja ik had me op 11 dpo al bij het volgende groepje gemeld, zit jij ook in volgens mij
De tuinen alias holland en barret heeft veel productie uit China. Er zit veel in wat er niet in hoeft/hoort. Ik woon in Delft en hier hebben ze een winkel genaamd Papillon, meer homeopatisch.
Ah okay, dat wist ik niet Ik ga dan naar eens googelen of hier wat in de stad zit, anders maar online bestellen Dankje!
Ja ik zit op 36.8 haha Jaa je ei is gesprongen haha.. nu 1 dpo en bij 3dpo gaat die een kruis zetten ( als die zo hoog blijft!)
Oké maar is dat kruis niet bij een betaalde versie . Oh echt ik dacht dat morgen pas dan 1dpo was .maar als ik.het begrijp als je ziet dat hij omhoog gaat de temp. is het dus dpo 1
Nee kruis zet die standaard. Je zou ovulatietest er ook nog in kunnen zetten. Alleen als er dpo staat in je grafiek moet je betaalde versie hebben heb ik ook niet. Maar bij home komt er dan wel bij te staan hoeveel dpo je bent. Ja vandaag 1 dpo!
Ik zie dit nu pas ♡♡♡ ik weet hoe het is. Die combi is echt zo rot, slopend, maakt je geen leukere moeder al die stress Wij staan nu op de wachtlijst voor jeugdzorg/jeugdhulp voor eethulp. En die stap is rot, zwaar en kl#te. En ik vind het erg voor onze oudste: hoe wij ons best doen, de balans is niet eerlijk te krijgen. De jongste heeft veel meer begeleiding nodig. En hij krijgt ook nog eens uitgeputte ouders cadeau met korte lontjes. Wij zitten nu even in rustigere vaarwateren, maar goed...je kent t wel: kan zo omslaan en ben je weer aan het watertrappelen. Ik gebruik deze rustige periode ook even om de oudste veel 1 op 1 aandacht te geven. Ben met hem gaan shoppen, heb bij beide sporttrainingen volledig gekeken etc. Maar ook ik twijfel op die hele slechte momenten zeker aan de kinderwens. Hoort erbij denk ik.... mmm en zorgenkindje zijn geen goede combi
Hoi allen, Ik voeg mij ook bij dit topic als jullie het goed vinden! Vandaag CD33, afgelopen cycli steeds een cyclus van 26-27 dagen. Omdat ik wel steeds zeurderige buikpijn heb en maandag/dinsdag slijmverlies met iets rozig/oranje vind ik het steeds een beetje vroeg voor mezelf om te testen Geen idee wanneer mijn eisprong was ook, dat houden we allemaal niet bij (vermoed pas CD18). Heb uiteraard niet alle comments gelezen op dit topic, maar hoop voor jullie allen op een positief resultaat!