Ik maak mij ook altijd op ( tenzij ik zoals nu een paar keer zoveel pijn heb gehad en in het zh lig ) maar ook na de bevalling ect en ga echt niet de deur uit zonder minimaal mascara Als ik dus bijvoorbeeld rode nagellak op heb, zou je mij ook nooit met roze lippenstift daarbij zien nou goed. Ik ben dus nogal een tut haha.
Ik ben vandaag een emotioneel wrak op de eerste dag van mijn verlof. Ik ben echt boos op alles en iedereen en heb denk ik al 3 uur gehuild. Niet echt met een reden maar alles triggert me wel. Het zal de combi hormonen/niet slapen/ziek/stom afscheid van werk hierdoor zijn. Het huilen luchte erg op want voel me al stukken beter. Dacht wil ik toch even kwijt. Vraagje daarnaast: hebben jullie netflix tips? Liefst iets wat niet te moeilijk is (waar je gelijk ingezogen wordt zeg maar). Je moet wat als het sneeuwt in april.
Mag er ook gewoon zijn hè ❤️ Lekker aan toegeven! Ik kijk niet zoveel. Ben of aan het poetsen of in het zh The bold type Zweet magnolias Toy boy
Ach knuffel, die dagen zijn er ook. Gewoon lekker laten lopen die tranen! Mijn zoontje had net weer 5 driftbuien, ik trok het slecht dus moest huilen. Mn dochter me troosten, en mn zoontje ineens heel lief luisteren ga ik vaker doen denk, huilen helpt blijkbaar haha (uiteraard een grapje) Hier ook niet zonder make up de deur uit hoor! En altijd 2x in de week mn haar uitgebreid föhnen en stylen zodat er wat slag in komt. Wat jullie zeggen, dan voel ik me gewoon even ik, helemaal mijzelf. Ipv mama, vrouw van of wie dan ook. Netflix tip: Bridgerton óf als je zin hebt in een film: bohemian rhapsody (maar ik vind queen héél leuk)
Haha meid ik doe het liever allebei niet (vooral ziekenhuis dan), poetsen is okee. Thansk voor de tips. The bold type keek wel heel lekker weg, dan zijn die andere 2 wellicht ook wat voor mij
Lief. Haha tja zo gaan die dingen dan he, herkenbaar. Wel goed dat je zoontje in elk geval wel luisterde ook al zal het niet je vaste opvoedstrategie gaan worden, huilen als hij een driftbui krijgt. En thanks voor de netflixtips klinkt goed
Net de groeiecho gehad, ze volgt netjes haar lijntje! Ze zit op P18 nu! (Komt van p12) Yay! Ze ligt wel nog steeds in stuit. Eigenwijsje.
Goed nieuws! Ik denk dat het allebei gemiddeld is maar P12 schurkt dan wel meer aan de P10, dus dan heb je liever P18. Hebben ze een eindgewicht schatting? En heb je al gesproken over eventuele draaipogingen of komt dat nog?
Ja gewoon netjes inderdaad! Met de 20 weken echo lag ze op p49, met 30 weken dook ze een flink stuk naar beneden, dus ze wilden zien of ze nog meer zou duiken of dat ze gelijk zou blijven. En gelukkig blijft ze netjes gelijk
Staat voor percentiel. ik ga een link zoeken om het uit te leggen https://www.degynaecoloog.nl/onderwerpen/groeiecho/ even doorscrollen naar ‘uitleg percentiel’
Volgende week heb ik een afspraak om te draaien maar ik ben er nog steeds niet uit of ik het wil. De gyn had verschillende opties. Optie 1: draaien ; de gyn schat 50/50 dat het gaat lukken. Optie 2: Stuitbevalling ; alles ziet er goed uit. Ze ligt in een goede positie. Positief is ook dat ze wat kleiner is, dat maakt een bevalling makkelijker. Hij raadt wel een epidurale aan want de bevalling is pijnlijker, schijnt. Optie 3: keizersnede ; wil ik absoluut niet, maar het kan zijn dat er complicaties optreden tijdens de bevalling en er toch eentje nodig is. Optie 4 is dat ze nog zelf gaat draaien. Dat heeft allemaal onze voorkeur uiteraard, haha. Schatting van haar gewicht is tussen de 2,8 en 3 kilo met 40 weken. Ze weegt nu 2 kilo. Dus helemaal netjes! Erg blij!
Wat fijn dat ze zo goed op haar lijntje door groeit! Daar in ben je dan gelukkig gerustgesteld. De draaipoging, ja lastig ! Zijn er nog eventuele nadelen aan qua risico's? Even los van wat je gevoel je ingeeft?
@KleineLai Ik vind dit wel een fijne site om dingen op te zoeken over zwanger- en bevallingsgerelateerde onderwerpen. Zag dat er ook een artikel is over (risico's van) versies en stuitbevallingen: https://evidencebasedbirth.com/what-is-the-evidence-for-using-an-external-cephalic-version-to-turn-a-breech-baby/ Maar alsnog zou optie 4 helemaal top zijn, dan hoef je niets te kiezen
Niet echt nadelen. Ik vroeg of ze konden zien of de navelstreng om het nekje zat. Daar was hij een beetje vaag in, ja/nee/soms wel/niet. Er is een kans van 0,25% (1 op 400) dat de navelstreng complicaties kan geven bij het draaien. Een andere complicatie kan zijn dat het draaien stressvol is voor de baby en het hartje niet goed stabiliseert, in dat geval moet de baby dan geboren worden. Maar dat komt niet veel voor zei hij. We gaan dit weekend nadenken en maandag een beslissing maken. Als we namelijk willen draaien dan moet ik voor vrijdag bloedprikken, en als we niet willen draaien dan moet ik voor vrijdag een scan van mijn bekken laten maken.